Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 12 Юни 2017, 16:24

bmw maniqk ivo bmw написа:Перез е голям егоист! Когато Окон тръгна да го изпреварва според мен трябваше да го пусне, защото Фетел ги настигаше и плюс това Окон можеше да се откъсне и да притисне Рикардо. Жалко, че Фетел не успя да направи битка с Мерцедесите, но пъпчивото говедо Макс се прави на торпедо и му провали състезанието! :evil: Радвам се, че му се развали колата на Верстапен, защо е нагло копеле и кара като пълен ненормалник. :kuku: Саинц също се изложи с тая простотия с Маса и Грожан. :kuku: Попринцип изглежда добър пилот с качества, но този път какво му стана. :roll: Грожан в точките благодарение на отпадането на Алонсо, но това отпадане не беше изненада. :mhihi: :mhihi: Явно от 2018-та Хонда ще мъчат само Заубер и дано не ги фалират. :roll:
Като цяло интересно състезание, но интригата беше от 3-то до 7-мо място. :P

Я да ви питам аз нещо. :D Какво мислите Кубица дали има шанс да се върне пак във Формула 1? На тестове с кола от 2012-та е навъртял 115 обиколки и се замислям дали ще издържи да кара кола от 2017-та. :dunno:

Имам чувството че си гледал друго състезание.
Верстапен не е направил нищо нередно това си беше нормален състезателен инцидент отвсякъде.Фетел в интервюто каза че не мисли че Макс е направил нещо лошо или че нарочно му е застъпил крилото - "..аз бяха в лоша позиция...той вида възможност и я използва". Атаката на Фетел срещу индиите беше също толкова агресивана, но всички имаха късмет, че не се закачиха.

Сайнц не беше виновен за това което стана! На правата той имаше две спречквания с Грожан, при първото не остави достатъчно място, Грожан отстъпи и влезе в тревата.При второто Грожан имаше достатъчно място, но избра да не си променя траекторията и се закачиха.
Бърз пилот е, но в подобни ситуации винаги реагира и се държи непохватно. Кариерата му изобилства от подобни непохватни закачания.

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Mini » 12 Юни 2017, 17:27

Ф1 уикенд в Монреал.
Изображение
Изображение
влакче :dunno:
Изображение

След лошият старт на ФЕТ не можахме да гледаме битка за първото място, а разходка. Ферари напомниха за старите времена с неумела стратегия, но все пак ФЕТ ограничи щетите с няколко интересни изпреварвания. Местната звезда взе първи точки благодарение на отпадналите, но Жак пак го наср@. Отново тъжен ден за Макларън.

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Mladenoff » 12 Юни 2017, 17:55

Защо да им е била неумела стратегията на Ферари ? При такива обстоятелства, те избраха най-доброто,а именно да направят дълъг тур на 1:17 и после да сменят на ултра софт и да направят последен кратък, но бърз тур на 1:15. Какво по-добре трябваше да направят ?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Mini » 12 Юни 2017, 19:07

Трябваше да вкарат ФЕТ за смяна на крилото при СК докато колите бяха в пакет. Освен това си правиха сметка да изкара само с един стоп, а Пирели не гарантираха толкова живот в СС. Вторият му стоп трябваше по-рано да го направят. След като Кими сложи УС му казаха да не се напъва, че ще настигне ФЕТ, защото не бяха решили за вторият стоп на ФЕТ. Инаше Кими можеше да се бори с Индиите за повече точки.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от cmdkick » 12 Юни 2017, 19:37

https://www.formula1.com/en/latest/head ... ooner.html

Не са го видяли преди това, супер странно наистина.
Tires are evil - destroy them all ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от BMW_POWER » 13 Юни 2017, 5:03

Знаех си, че нищо няма да видим от пистата. Затова си вдигнах задника и отидох на дженерал адмишъна. Ето видео от старта



Всичко ми е в телефона, а лаптопа не "вижда" блекбърито по някаква причина. Има го, но като отвори е празно. Ще си поиграя да кача снимките в нета и ще ги пусна после тук.

Беше топло, но вятъра ни спаси. Срещу дребен бакшиш една кака ни снабди с лед и бирите бяха в прекрасно състояние до финала на състезанието.

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Mini » 13 Юни 2017, 17:03

Корифеят отново се включи неадекватно, предполагам в следствие на погълнатата бира? :dummy: Въпрос на приоритети. :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 13 Юни 2017, 19:12

TheDriver написа:Имам чувството че си гледал друго състезание.
Верстапен не е направил нищо нередно това си беше нормален състезателен инцидент отвсякъде.Фетел в интервюто каза че не мисли че Макс е направил нещо лошо или че нарочно му е застъпил крилото - "..аз бяха в лоша позиция...той вида възможност и я използва". Атаката на Фетел срещу индиите беше също толкова агресивана, но всички имаха късмет, че не се закачиха.

Сайнц не беше виновен за това което стана! На правата той имаше две спречквания с Грожан, при първото не остави достатъчно място, Грожан отстъпи и влезе в тревата.При второто Грожан имаше достатъчно място, но избра да не си променя траекторията и се закачиха.
Бърз пилот е, но в подобни ситуации винаги реагира и се държи непохватно. Кариерата му изобилства от подобни непохватни закачания.

Ти си гледал друго състезание като гледам, защото се видя много ясно, че Сайнц затвори Грожан и нямаше на къде да отиде той.
Сайнц го наказаха, а не Грожан дето няма вина!
Ето и клип вижда се ясно от 0:12


Верстапен също си е виновен за мен, защото и него го видях пък ти си говори каквото искаш. ;)
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от BMW_POWER » 14 Юни 2017, 5:34

Малко спам в темата :oops:

Най-интересното беше когато се върнах в Отава. Буквално на 5мин от нас ми се случи долното:



(пуснете от 2:00мин)

Този дивак не го видях, само го чух. Пада се веднага след едно малко възвишение и ако бях малко по-на дясно, щях да съм звезда в криминалната хроника.

Качеството е добро като за седем годишна камера, купена за 20$ от и-бей :oops: :oops: :oops:

Утре ще кача снимки специално за бум бум

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 14 Юни 2017, 11:58

bmw maniqk ivo bmw написа:
TheDriver написа:

Ето клип в който не е изрязано най-важното.

https://www.youtube.com/watch?v=GYVE8CVABRI

За Верстапен предпочитам да вярвам на преценката на Фетел ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 14 Юни 2017, 14:38

Аз ти пратих клип без изрязано :mhihi: :mhihi: И пак се вижда, че Сайнц е виновния и засича Грожан. ;)
Вярвай си на преценката на Фетел, а аз ще вярвам на очите си. Не казвам, че Верстапен нарочно го е направил, но маневрата си беше прекалена и му счупи крилото на Фетел.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 14 Юни 2017, 15:58

Има черни линии в самия клип и не се вижда добре точно след 12тата секунда когато ги дават отгоре.

Или проблемът е в моя телевизор :mhihi: , но поне аз неможах да го подкарам така че да видя удара между Саинц и Грожан отгоре и за това намерих друг клип.


П.С. А вече и двата клипа ги няма, тея новите имат по-добри хрътки от Бърни :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от BMW_POWER » 15 Юни 2017, 3:20

Бум бум, познаваш ли този елемент?

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от plradev » 15 Юни 2017, 8:00

BMW_POWER написа:
Изображение

На този човек,Шумахер не му ли налетя на бой едно време в боксовете на Спа ?! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bum_bum » 15 Юни 2017, 9:59

BMW_POWER написа:Бум бум, познаваш ли този елемент?


На Култарт ми мяСа :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook