Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от ///M Power » 26 Мар 2017, 8:48

alozavar написа:https://www.youtube.com/watch?v=9KfD6jZ2ciE :driving:


Благодаря, изгледах го през линка. :yes:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от alozavar » 26 Мар 2017, 15:19

///M Power написа:
alozavar написа:https://www.youtube.com/watch?v=9KfD6jZ2ciE :driving:


Благодаря, изгледах го през линка. :yes:

Няма защо, дано е послужил и на други колеги :yes:
Иначе самото състезание не беше най-великото, но поне Ферари спечелиха, което е глътка свеж въздух, както се изразиха и коментаторите. Ако бяха наакали пак стратегията, щеше да е... Показаха още от първите обиколки, че имат темпото на Хамилтън, дано го задържат и за напред. Тоя Ботас май само ще се вози през сезона :( Тамън натисна под 2.5 и тва беше, дали така му беше "казано" или толкова си може просто :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Dirty M5 driveR » 26 Мар 2017, 16:15

Изтеглете си някаква компютърна игра тип симулатор. Изберете която и да е писта в света. Потренирайте, вижте времето за една серия от 10 обиколки да кажем (ама без да удряте колата :mhihi: ) и си кажете "Ей сега почвам да топя по 5 десети на обиколка". Аз съм го правил и е много, много трудно. Ако всеки от тук пишещите се замисли върху това надявам се да няма повече коментари от рода "2 секунди, пък не може да ги стопи"...

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от alozavar » 26 Мар 2017, 17:12

Dirty M5 driveR написа:Изтеглете си някаква компютърна игра тип симулатор. Изберете която и да е писта в света. Потренирайте, вижте времето за една серия от 10 обиколки да кажем (ама без да удряте колата :mhihi: ) и си кажете "Ей сега почвам да топя по 5 десети на обиколка". Аз съм го правил и е много, много трудно. Ако всеки от тук пишещите се замисли върху това надявам се да няма повече коментари от рода "2 секунди, пък не може да ги стопи"...

При положение, че в 25тата обиколка разликата им беше ~2.5 сек, не мисля, че е нужно да му сваля по половин секунда на обиколка, за да го притисне поне в някакъв момент от състезанието. Да не говорим постоянното мрънкЯне по радиото как няма грип Хамилтън с тия гуми, щяха да минават на план Б, али-бали, па нищо не стана :paranoid: Далеч съм от мисълта, че нещо е лесно, но ми липсваше агресия в карането, каква е била причината е друг въпрос. Факт е, че за първо състезание, нов отбор, кола и т.н. подиум е супер постижение, но да видим натам как ще се представя.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Dirty M5 driveR » 26 Мар 2017, 17:57

Липсвало ти е агресия... Дай ако обичаш определение за агресия в света на формула 1. Защото явно не си говорим на един и същ език в тази тема. Възможно ли е Ботас към финалните обиколки и той да е усетил недоверие в гумите? Когато усетиш недоверие в гумите какво правиш - даваш повече газ да ги съсипеш съвсем, правиш инцидент или правиш като Ботас - стигаш безопасно до финала?

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 14.09.2015
Пол: Мъж

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от navseal » 26 Мар 2017, 18:20

Работата с гумите беше ключовият момент в състезанието, а както се видя Ферари върши много добра работа там, докато при Мерцедес е обратното - явно това им е слабото място. Чакам с интерес европейските стартове когато Ферари ще са с новите инжектори с двойна котва. Като аеродинамика са по-добри в момента, интересно ще бъде когато се изравни задвижването.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от cmdkick » 26 Мар 2017, 18:28

Dirty M5 driveR написа:Липсвало ти е агресия... Дай ако обичаш определение за агресия в света на формула 1. Защото явно не си говорим на един и същ език в тази тема. Възможно ли е Ботас към финалните обиколки и той да е усетил недоверие в гумите? Когато усетиш недоверие в гумите какво правиш - даваш повече газ да ги съсипеш съвсем, правиш инцидент или правиш като Ботас - стигаш безопасно до финала?

Ти май си тръгнал да спориш със всяко мнение написано в тая тема, без значение какво пише там. Кажи ако Ботас ти е фаворит и ако ти е болна тема и ще те оставим няма проблем.
Tires are evil - destroy them all ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от ///M Power » 26 Мар 2017, 18:41

Не знам, какво толкова не ви хареса Ботас, първи страт, 3-ти веднага след съотборника си. Пред него само шампиони :)
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Dirty M5 driveR » 26 Мар 2017, 18:49

Не. Споря с всяко грешно мнение, защото в спора се ражда истината + че някой нов за спорта може да се ориентира как седят нещата. Вие сте го обърнали на "тоя що не дава газ", "явно не умее да кара" (това се говори и за световни шампиони!), "как тъй беше бърз, пък сега е бавен" и всякакви такива тъпотии. На крачка съм да премина само към четене и да се забавлявам с писанията ви. Който иска агресия да гледа бокс, кеч или нещо друго. То и там агресия не е това, което си мислят някои хора. ;) Миналият сезон така се говореше за Розберг - че не ставал, не бил агресивен, бил послушко. Аз лично съм казвал, че според мен е класа под Хамилтън от гледна точка на умения, НО съвременната Формула 1 изисква много повече от това и човекът беше достатъчно способен да си свърши задачите и да вземе титла. Естествено излезе, че не я заслужава и му е подарена по стечение на обстоятелствата... Такива крайно неверни неща не са приятни за четене. Все пак на тази тема й отива едно известно ниво на познания за спорта, респектвно и свестни коментари.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от alozavar » 26 Мар 2017, 20:25

Dirty M5 driveR написа:Липсвало ти е агресия... Дай ако обичаш определение за агресия в света на формула 1. Защото явно не си говорим на един и същ език в тази тема. Възможно ли е Ботас към финалните обиколки и той да е усетил недоверие в гумите? Когато усетиш недоверие в гумите какво правиш - даваш повече газ да ги съсипеш съвсем, правиш инцидент или правиш като Ботас - стигаш безопасно до финала?

Ти след като си велик специалист, поне да беше отворил да прочетеш пресконференцията след състезанието, вместо да си втълпяваш някакви неща кой какво бил усетил :lol:
"From my side the main thing today was the first stint. I struggled quite a lot with the ultrasoft tyres. It felt like I was just sliding around, always missing front grip, rear grip, especially after like 10 laps of the first stint. That wasn’t easy. But once we put the soft tyres on it was quite a good feeling with the car and the car was behaving really nicely. It was really nice to drive. But it was a bit too late and still missing a bit of pace"
Та излиза, че нищо не е усетил Ботас, просто не е бил достатъчно бърз, май има разлика? Не казвам, че е трябвало да го изяде с парцалите, нито че е некадърен пилот, ама ако ще ти е супер любимеца за цял сезон, както вече са предположили преди мен, няма какво да коментирам. Сори, че се изказах не на "твоя език в темата", ще отида малко да покарам на симулатора да се "ориентирам как седят нещата" и да напиша някое по-вярно мнение другия път :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от Dirty M5 driveR » 27 Мар 2017, 6:14

Ще се преструвам, че разбираш от Формула 1, ок. :mhihi: Спирам да пиша и дано ме компенсираш, че да са ми по-забавни състезателните уикенди. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 09 Апр 2017, 14:48

Браво на Хамилтън! Yessssss! Много се радвам за него. :)
За пореден път пъпчивото детенце се насра! Какво му пречи Грожан на това разглезено говедо Макс! :banghead:
Фетел и Алонсо също мрънкат, но Верстапен младши ги бие. :dummy:
Състезанието много ми хареса и беше по-хубаво и интересно от предишното.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от don_gori » 09 Апр 2017, 19:02

Трябва май да променят нещо, че тея изпреварвания много тегави. Дори на тая писта с тея супер дълги прави нищо не става, реално трябва да си по-бърз с над секунда две, че да стане изпреварване ... нищо поне колите са красиви и може да има битка за титлата :mhihi:
И ето за феновете на Ботас , про от всякъде надмина даже и Джовинко :mhihi:


P.S> Макси се справи чудесно отново показа как се кара здравата :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 15.05.2007

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от pepone » 10 Апр 2017, 9:12

bmw maniqk ivo bmw написа:Браво на Хамилтън! Yessssss! Много се радвам за него. :)
За пореден път пъпчивото детенце се насра! Какво му пречи Грожан на това разглезено говедо Макс! :banghead:
Фетел и Алонсо също мрънкат, но Верстапен младши ги бие. :dummy:
Състезанието много ми хареса и беше по-хубаво и интересно от предишното.

ако на Фетел не му бяха сменили гумите 2 пъти в рамките на 3 обиколки (при това със Soft и в 2та случая) щеше да е съвсем друго състезание, тоя път от ферари избухнаха със стратегия

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Formula 1 Сезон 2017 - нова надежда

Мнение от TheDriver » 10 Апр 2017, 10:11

don_gori написа:
И ето за феновете на Ботас , про от всякъде надмина даже и Джовинко :mhihi:


Ти преди да ги пускаш тия неща изтегли ли си симулатора :nono: :mrgreen:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook