ФОБОС Недоволни Клиенти

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.03.2009

ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от luv4eto » 09 Фев 2017, 14:29

Здравейте колеги, извинявам се за дългият пост но искам да споделя и моето негативно мнение за фирма Фобос Авто ООД главен път Е79 на изхода на Долни Богров 0897921625. На 03.02.2017г. Имах записан час в 14.00ч при тях да оправят газта на колата тъй като работеше зле на газ. 30мин преди до отида при тях съм бил на диагностика на колата в Опел – Булвария Холдинг за което имам протокол. След моето пристигане във въпросната фирма Фобос в 14.00ч. колата ми беше приета за диагностика и отстраняване на проблема на газ. Няколко минути по- късно идва служител от фирмата и ми казва че трябва да се сменят газовите инжектори, маркучите и филтъра. Аз му казах да ги сменят само и само колата да заработи правилно на газ тъй като е малко тегаво да се кара в днешно време на бензин. След 3 часа в 17.00 идва въпросният служител и ми казва че колата ми е готова и да си платя, плащам взимам си документите и си тръгвам щастлив с мисълта че колата ми е оправена. Но щастието ми беше много кратко, 15мин след като излязох от сервиза колата започна да притриса, глъхне, да пука нещо, да не върви и накрая изгасна. Паля пак колата и не мога да ви опиша за какво става дума, колата е в трагично работно състояние както на бензин така и на газ. Обаждам им се в 17:18мин да им кажа че колата е много зле както на газ така вече и на бензин и служителя ми предлага да се върна да видели какво става. Аз отказах да се върна защото трябваше да взема детето ми от градина и нямаше как да стане, и се разбрахме на другият ден 04.02.2017г да отида отново при тях за диагностика. Отивам аз в определеният ми час от тях, закачват ме на диагностиката и ми казват че ламбда сондата на колата не работи вече, тук искам да припомня че НА 03.02.2017г ПРЕДИ ДА ОТИДА ВЪВ ФОБОС СЪМ БИЛ В БУЛВАРИЯ И НЕ СА ОТКРИТИ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ПО КОЛАТА КАКТО ПО РАБОТАТА НА ДВИГАТЕЛЯ, СЕНЗОРИ И ДАТЧИЦИ! СЪЩО ТАКА ПРИ ВЛИЗАНЕТО МИ В ФОБОС ОТ ТЕХНИЯТ ПРОТОКОЛ СЪЩО Е УСТАНОВЕНО ЧЕ КОЛАТА РАБОТИ ДОБРЕ НА БЕНЗИН И НЕ Е ЗАПИСАНО ЧЕ КОЛАТА Е С НЕ РАБОТЕЩА ЛАМБДА СОНДА ИЛИ ЧЕ СВЕТИ ЧЕК ЛАМПА НА ТАБЛОТО. Започнахме да се разправяме и аз им предложих да ми оправят колата или да си ми върнат парите защото от това което са направили за ми нанесли технически проблеми по колата. Те определено са пипали по ламбда сондата защото имаше превързвани, снаждани кабели по жиците. Питам ги аз каква работа са имали по ламбда сондата и защо са пипали без да бъда уведомен за това а те ми отговарят че така трябвало, газовата трябвало да се върже към ламбда сондата на колата. Е да ама тази кола 4години си е работила супер на газ без газта да е била връзвана никога към сондата. Наложи се да звъня на 0898999333 на управителя на фирмата, който по това време не беше там, за да го уведомя за некадърния "ремонт" извършен от неговите некомпетентни служители и да искам да разреши проблема причинен от тях. Той категорично отказа да съдейства по какъвто и да било начин и каза да се оправям както знам, въпреки че призна че те са пипали ламбда сондата. Държанието на всички от този сервиз е изключително нагло, безхаберно и се чувстват абсолютно безнаказани за всички проблеми, които причиняват поради некадърността си. Обърнал съм се към КЗП и прокуратурата и смятам да се обърна и към Господари на Ефира, търся и други ужилени и недоволни пострадали от този тъй наречен "сервиз" за да видят че не са недосегаеми и да си понесат последствията за некадърността и наглото отношение към клиентите. Моля всеки, който иска да се включи да пише тук и да се свърже с мен.Разполагам с всички необходими доказателства, протоколи включително и аудио и видеозаписи, доказващи твърденията ми, за да не си помисли някой че правя антиреклама.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от mfandakov » 09 Фев 2017, 19:42

Разбирам че сте им насъбрали много на тези от Фобос,гледам сте обиколили доста форуми.Не е това начинът.
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от kiko » 09 Фев 2017, 20:15

mfandakov написа:Разбирам че сте им насъбрали много на тези от Фобос,гледам сте обиколили доста форуми.Не е това начинът.

А какъв е?Да преглътне и да тегли една майна....аман от баш-майстори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от mfandakov » 09 Фев 2017, 20:37

Ами може просто,........ да им прати килъри. :mhihi:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.03.2009

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от luv4eto » 09 Фев 2017, 21:04

За това България е на това дередже , всеки вика това не е начина, а кой е начина бе колега??? Тези смешници живеят на наш гръб, такива където бъхтем по цял ден а тези от Фобос си ни прецакват и после си харчат парите. Аман от некадърници и тъпоумници.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от drago_pavlov » 09 Фев 2017, 22:13

Преди години карах на газ. Като проучвах фобос се оказа, че при тая газова дали ще работи добре или не зависи от майстора, който я слага. За тия от Богров само негативни мнения имаше и ги пропуснах. В интернер пространството много се хвалеше един сервиз в Горна Баня, та отидох там. Сложиха ми газовата, и после 3 години и близо 80к км само филтърчето и сменях. След което я прехвърлиха на майка ми на колата и тя я кара вече 4-та година.
Та ако искаш да ти се оправи колата ги потърси. Чака се, трудно взимат коли дето не са ги правили при тях, но си разбират от работата - плащаш и забравяш за проблема.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.03.2009

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от luv4eto » 09 Фев 2017, 22:19

Да ако може ми дай техен телефон за което ти благодаря предварително.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от PolandBall » 09 Фев 2017, 22:44

mfandakov написа:Ами може просто,........ да им прати килъри. :mhihi:


Изображение
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 19.07.2016
Пол: Мъж
Кара: Лагерница
Мечтае да кара: M4 G82
Детайли за колата: Бърза без спирачки

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от ceko88 » 10 Фев 2017, 0:00

Да тека е всеки те тъпче всеки ти вика не е това начина, неговия задника е добре и не го интересува за нищо и за това сме на това дередже.
Важното е да те изцедят до капка и да ти се поиграят с трудя и това се случва само при нас.
Да нещата вървят :no: с всичко на пред

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от pinko_23 » 10 Фев 2017, 3:56

Колега аз карам с фобос 1 вече 60 000 и само филтри сменям, определено и аз бих ти препоръчал момчетата от горна баня то италиански лицей, ще ти пиша лично да не правим реклами. По отношение на мърлявият ремонт не ги оставяй а си търси правата, това е начинът. Успех
Няма начин да няма начин


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от steeN » 10 Фев 2017, 5:24

точно това е начина.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: ФОБОС Недоволни Клиенти

Мнение от Atsalov » 10 Фев 2017, 8:06

Не, не е това начина! Начина е с разговори към управителя на фирмата и то без назидателен и унизителен тон, който всъщност използва колегата по-горе. В България всеки гледа да се оплаква без да вземе под внимание доводите на отсрещния човек. И не на последно място, правилно ли е да ползваш форума за медийна изява, след като не си писал повече от 6 години и то за конкретната марка. Форума е място и в което да споделяме нашите виждания и положителни моменти също ;)


Темата засега се заключва с цел да се успокоят страстите.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook