Събор2017-Конкурс за външен/вътрешен вид !Резултати Публика!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от v3n0m » 14 Апр 2017, 20:42

A.Androv написа:Чудно ми е аз ако отида в Англия с ляв волан дали ще ме приемат за конкурса? И дали ще ме оценят правилно?

Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk


Като ти е чудно защо не отидеш да провериш?
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mollov » 14 Апр 2017, 20:43

Като цяло ти си единственият, който има нещо против факта, че сме удължили срока с 1 седмица... така сме преценили - това сме направили...

1. Дали е било за да облагодетелстваме някой "наш човек" - НЕ...
2. Дали някой ще успее да се вмести да се запише все пак за конкурса, като е нямало да го направи при старият срок - да, вероятно може да се случи....
3. Дали това (2.) се е случило от понеделник до момента - НЕ (или ако някой от 3-4мата записани в този период не е пуснал заявката от същият мейл, от който е направил запитването за срока и няма как да го знаем).
4. Дали техническото оценяване на финала ще е обективно - ДА (според конкурсният лист, със всичките му предимства и недостатъци).
5. Дали според нас е добре да има максимално много записани коли, за да съберем възможно най-голям брой от наистина най-добрите коли в BG - определено ДА...

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Kroki » 14 Апр 2017, 21:51

Ти па гледай да не издадеш факта, че оня ден ти пратих 50лв по еконт, за да пуснем още една кола ;)


По някога се чуда, жена ви ли не ви е пуснала, чекия ли не сте си удряли, че се хващате за някакви минимални неща, които НЯМАТ ОТНОШЕНИЕ. Като ти е станала колата по-рано, ми евала. Какво значение има???. В темата за събора се почва с храна 3 седмици преди него, тука се правят някакви генерални проблеми и се държи тон..АЛОУ, наградата не е 1 бинка. Радвайте се, че ще има конкурси, че нещата бяха много на въпреки..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 30.06.2008

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от valvolin » 15 Апр 2017, 8:51

stocky написа:Хайде дано колегите от Х дивизията да се активизират през оставащите дни и да има на събора и финал за Х-ове!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ако и аз пусна заявка днес или утре най-късно,ставаме двама,но дали ше се намери и 3ти човек.?Хайде дано,та тази година поне да има и от Х категорията участници :)

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 29.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е30 М50Б25
Мечтае да кара: Е30М20Б25

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mitaka R1 » 15 Апр 2017, 9:09

Конкурс или показен паркинг, трябва да има обезателно за такова голямо събиране на фенове на марката !Глупаво е даже да се коментира отмяната му ! 70% от посетителите на събора ,отиват точно с тази цел ,да видят коли ,дето няма как да видят в ежедневието по улиците . Лично мое мнение е ,че най добрият вариант е да има само показен паркинг по класове . Няма да има дразги ,сръдни и главоболия за организаторите.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mollov » 15 Апр 2017, 10:20

За да има "позьорски паркинг" трябва да имаме същите условия за участие, както и при конкурсите (отново трябва да има отсяване на най-добрите коли, няма място да се изложат 100+ автомобила на всички желаещи, че и не всичките стават)... само няма да го има финалното оценяване... и в тоя ред на мисли ще се появят същите.... недоволства.... както и при наличието на Конкурса...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 12.12.2007
Кара: E21; Е28; E30; Е34; E39; Z3
Мечтае да кара: M-Пауър пакет, брат направо самолет

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от TheStorm » 18 Апр 2017, 21:40

А това ли са всички заявки ... или обработвате още последните :)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от Mollov » 18 Апр 2017, 21:47

Не, не са всички, липсват доста от Е46, някои от Е39, Е90, Е60... ще гледам утре сутрин да попълня липсите и цялата картинка да е пълна...

Всички автомобили, чиито заявки са получили одобрение след подаването подлежат на предварителен оглед, независимо дали снимката им е качена тук в темата, или все още липсва!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от Mollov » 19 Апр 2017, 13:38

Всички автомобили, чиито заявки са получили одобрение след подаването подлежат на предварителен оглед, независимо дали снимката им е качена тук в темата, или все още липсва!


ДНИ ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ПРЕДВАРИТЕЛНИТЕ ОГЛЕДИ:


-> 23 АПРИЛ, НЕДЕЛЯ


СОФИЯ - ПРЕД НИМ, ДО РЕЗИДЕНЦИЯТА, 16:00ч

ПЛОВДИВ - !22-ри април! бензиностанция SNG(Кукленско шосе), 18:00ч
БУРГАС - бензиностанция "Лукойл" (зад Затвора), 16:00ч
РУСЕ - паркинга на телевизионната кула, 17:00ч.
КЪРДЖАЛИ - паркинга на СУ "Петко Рачов Славейков", 17:00ч
ВЕЛИКО ТЪРНОВО - паркинг магазин "Метро", 15:00ч
СТАРА ЗАГОРА - бензиностанция "Еко" кв. К.Ганчев, 19:00ч
ПЛЕВЕН -



Обявените градове за огледите са конкретни точки, от които всеки може да избира т.е. не сте длъжни да минавате на оглед точно в града/област по регистрация. На всяка една точка за оглед ще ви бъде обърнато внимание, независимо дали сте от Варна, но сте в момента в Пловдив и искате да погледнат колата ви в Пловдив! АКО сте от град, който е по-далеч от обявените вече градове за оглед и искате вашият автомобил да мине на оглед, моля пишете на konkursi@bmwpower-bg.net за да уточним ситуацията!


Всички автомобили, чиито заявки са получили одобрение след подаването подлежат на предварителен оглед, независимо дали снимката им е качена тук в темата, или все още липсва!


!НЕявяването за оглед на място няма да доведе до загуба на място в подбора, но може да навреди на правилната преценка от изпратените снимки. Желание в "последния момент" за смяна на елементи по колата и подобни няма да се смятат за уважителни, както и недовършени подобрения и корекции в рамките на уговорените дати и места за оглед. Ако нямате желание да идвате на оглед, това е ваше право! Самите огледи няма да имат никаква техническа насоченост и са единствено с цел да проверим дали снимките отговарят на истината.!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от KPETEH » 19 Апр 2017, 14:52

v3n0m написа:Направи ми впечатление че някой от колегите смятат че колите с десен волан не са достойни за конкурса и ако останалата аудитория смята така, аз съм готов да се откажа от този конкурс и да отстъпя мястото си на някой достоен с ляв волан. Защото да не забравяме че тези с десен са по различни и с части от Китай :kuku:

Не е редно просто, колата си е правена за там, пък ние сме тук и така. Пак добре, че поне с чужди номера не видях до ся. Англичанките имат повече копчета, което си е по-дифоулт. Да се обърне целия тоя кабеляк си е трудна работа, но ако е заради колата, ентусиаста би го направил. Тъй си мисля аз. Няма стойност таа кола според мен в рамките на конкурса. Мен лично ми е все едно, така или иначе тия след Е34 не ме трогват.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от ogata » 19 Апр 2017, 17:37

Дискусиите около събора винаги са били некви показателни за националното ниво на безработица :mhihi: :mhihi: :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от BorislavB » 19 Апр 2017, 17:38

Аз пък не виждам проблем да участва,нека обратния волан му е като минус един вид,но чак пък да го премахва от конкурса не виждам смисъл. Все пак не са 100+ коли та да е някъв мега конкурс и с еб*хти строгите правила. Пък и нали всичко е да се види кой колко е фен на марката. :)
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от ogata » 19 Апр 2017, 17:41

Щом сд43 и шпер са си повод за участие в конкурса, кво му е на десния волан :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от Mollov » 19 Апр 2017, 20:40

Десният волан не е причина да не допускаме автомобил до участие, дори до финал. Автомобила си е автомобил, независимо волана от коя страна е... и примера по-горе, ако човек отиде на "Конкурс" например в UK - сигурен съм, че там хората ще оценят хубавият автомобил, а не къде му е волана...

Но както и в предишни години, най-вероятно ще отнемем точки...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ДАТИ ОГЛЕД

Мнение от Mollov » 20 Апр 2017, 8:59

Всички автомобили (техните снимки) от категория Е46 и Е90 са налични в темата.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook