Събор2017-Конкурс за външен/вътрешен вид !Резултати Публика!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mollov » 14 Апр 2017, 19:03

A.Androv написа:Истината е че някой бързат се вместят в дадения срок и само наблюдавам точно един проект който беше изпуснал 09 и сега ще се включи. Щом е казано нещо да се спазва!!!! Щото някой са дали торба пари примерно за да влизат в срок и накрая удължаване.. Я ми отговори какво общо има с празниците? някой смешно оправдание.от Години се говори че е шуро баджанащина и с тези удължавания само го потвърждавате ;) утре може да го променят и да е до 30? сериозно ли е!?

Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk


Сериозно е, да... на този тон, с който пишеш, не очаквай отговор. Мислех (даже бях започнал) да ти пиша някакви неща, ама няма да я бъде тая. Можеш спокойно да си развиваш каквито си искаш небивалици, глупости, нелогични и безсмислени тези и прочие, но... няма да отговарят на истината. Проблема си е твой.

Че и сметка тръгнал да държи.... брей.... когато си готов недвусмислено да докажеш каквото и да било от писанията си, можеш да го изложиш в писмен вид, с доказателствата напред.... иначе просто замълчи.

P.S. Ако вече си се записал за конкурса, но вече (заради цялата тази шуро-баджанащина и прочие лоши неща) не желаеш да участваш, можеш да пуснеш един мейл, че да не те смятаме към участващите.


NeRoX написа:Да не забравяме, че има и класове, които са полу празни. Така се удължава срока да се понапълнят. Иначе за тези от по масовите класове /Е36 Е46 Е39/ е малко преебавка, да. Конкуренцията се увеличава и регламентите не се спазват. Дали това, обаче има толкова значение е друг въпрос. На някои сигурно им е прекалено важно... [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]



Удължаването на срока няма нищо общо с никакви недовършени проекти и прочие... нито със запълване на класове... в някои класове все още не сме качили всички снимки, но в празничните дни ако не можете да разберете, че И ние почиваме и не се занимаваме с конкурсите/събора, не знам какво точно трябва да се каже/напише....

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 30.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 320 Touring
Мечтае да кара: 750 iL

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от A.Androv » 14 Апр 2017, 19:06

Тона си ми е нормален. А вие с малко повече правомощия си нагласяте нещата по себе си и това не го казвам само аз ами много добре го Знаете и знаят всички! Обществена тайна. Започна много да прилича на държавата ни :) няма какво да доказвам тук не е мястото за доказване :)

Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от NeRoX » 14 Апр 2017, 19:14

Mollov написа:Удължаването на срока няма нищо общо с никакви недовършени проекти и прочие... нито със запълване на класове... в някои класове все още не сме качили всички снимки, но в празничните дни ако не можете да разберете, че И ние почиваме и не се занимаваме с конкурсите/събора, не знам какво точно трябва да се каже/напише....


Аз нямам претенции към скоростта на качване на снимките от заявки. Представям си колко са много. То не е час работа. Съвсем друга ми беше мисълта. Не разбрах смисъла от удължаването на срока. Даже не ми пречи. По скоро ми е все тая...

Изпратено от моят SM-N920C с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Gqbriel » 14 Апр 2017, 19:16

A.Androv написа:Тона си ми е нормален. А вие с малко повече правомощия си нагласяте нещата по себе си и това не го казвам само аз ами много добре го Знаете и знаят всички! Обществена тайна. Започна много да прилича на държавата ни :) няма какво да доказвам тук не е мястото за доказване :)

Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk

Наистина,НЕ те разбирам - ако имаш да кажеш,нещо по конкурса ,то точно тук е мястото ,покажи колко грешим всички ние и какви сме тарикати да помогнем на приятелчета...но ще ти кажа,че грешиш много.Много неща не са ясни на хората,но има едно всеобщо хейт мнение ,за всичко друго можеш да имаш претенции,но не и за конкурса ,никой от нас пак ще ти повторя НЕ печели дори едно кафе :mhihi: или бонбонче,мога да говоря от мое име - ще ти дам имена на реални участници в годините ,да се допиташ до тях дали някой от тях някога е бил напред дори с 1 точица - дори обратното..
Лично ми се случва няколко години подред да оценявам едни от най-близките си приятели и съм взимал точки за всяко нещо - но никой не се е сърдел,защото знае кое за какво е...та пак ти казвам,ако има какво да кажеш - направи го тук,така ще го видят и повече хора - нали целта е да натОпим някого.

Започна много да прилича на държавата ни :)
- ти заприлича най-много на това,много мрънкащи и малко разбиращи - те това ние е държавата,говорим кой какъв е и сме на принципа на Вуте да му е зле ...
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mollov » 14 Апр 2017, 19:20

Хаха... то е направо смешно.... нагласям нещата за себе си? :D Тая година само заради мен го има Конкурса, и ти ми казваш, че нагласям нещата за себе си? И как точно? Участвам 5 категории с 5 коли, и искам да спечеля грамоти и награди за себе си? Ама ти сериозно ли? Наистина??? :D

Или да вкарам свои хора, след обявеният срок? Ела да ти покажа заявките след 09.04. и ми кажи кой от тия изобщо съм го виждал на живо... и пак можем да коментираме... аз съм сериозен - не е като само да пиша по форумите/FB и да правя гръмки изказвания за неща, дето не са ми ясни...

На толкова много познати хора (и познати на познати) им отказах да правят "най-различни промени" или да прескачат срока, за които можеше да си затворя очите и никой нямаше да разбере.... обаче ти съзря основната схема - шуро-баджанащина... евала!


@NeRoX - написах ти го... удължаването стана, защото цяла една седмица увисна заради факта, че забравих, че 14-15.04 е Великден... иначе срока щеше да си е до 16.04, изначално. В интрес на истината, след 09.04 (до момента) има 3-4 автомобила записани... честно казано очаквах повече...

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 30.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 320 Touring
Мечтае да кара: 750 iL

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от A.Androv » 14 Апр 2017, 19:21

Виж най малкото което мога да кажа е че твоята дума не тежи и ти за мен не си мъж на място! Да цитирам какво беше написал? "заявки пуснати след 09 НЯМА ДА БЪДАТ ПРИЕМАНИ И ИЗКЛЮЧЕНИЯ НЯМА ДА СЕ ПРАВЯТ" ти не я спази, това което ми говориш че оценяваш приятели свалят точки очакваш да ти повярвам ли? Това стига ли че не държиш на това което лично каза? Значи някой могат да си дадат зор да спазят срока ама. Както също ти каза по горе защо да не помогнем на приятелчетата хахах е как го разбирам това че отново някой с връзки и сега кажи че лъжа и не е така?

Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mollov » 14 Апр 2017, 19:25

Ще ти го кажа в прав текст - заповядай да видиш записаните след 09.04 и да ми покажеш кой от тези хора познавам и как съм искал да им помогна.... аз съм сериозен. Идвай и да гледаме...

На мен ми изглеждаш като човек, който го е страх, че след 09.04 ще се запишат повече хора и ще има повече конкуренция.... ;)

P.S. Някои познати, които искаха да прескочат срока и им отказах се взеха в ръце и си направиха колите овреме... мога да ти покажа конкретни хора и заявки и да видиш кога са идвали (дали са били навреме) заявките... други се отказаха... и все още не са се записали, въпреки удължения срок.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от stocky » 14 Апр 2017, 19:41

Ама колите се правят специално за събора, а не за да радват собствениците си ли? Аз явно на грешен конкурс съм се записал :D Ще се излагам с не специално подготвена кола явно, ако изобщо стигна до финалите. Голяма драма за нещо, което е с цел забавление и с цел да покажем добри коли...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mollov » 14 Апр 2017, 19:43

Да де, и ние принципно сме с идеята, че правим Конкурса за забавление, за шоуто, да се видят най-добрите коли в България (ясно ми е, че това няма как да стане на 100%), и прочие, и прочие...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от stocky » 14 Апр 2017, 19:53

Поне да бяхте обявили грандиозните награди, заради които ги въртите тея скандални корупционни схеми! Като чета конспирациите първата награда е поне 30jahre M5, а наградата за всеки финалист е по едно 116i


Sent from my iPhone using Tapatalk


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Хаос » 14 Апр 2017, 19:56

Как да не му се прииска на човек да си запише колата да се състезава с такава конкуренция.

Всъщност аз отново знам къде е проблема. Ако от минали години някои от идеите ми вече са част от конкурса, то предполагам и тая ще бъде приложена по някое време. А тя е:

1. Конкурса се организира от БМВ Клуб България и условията и сроковете по него се определят от него.
2. Защо въпбще е отключена темата? Бам един катинар, само първите две мнения остават и който му е крив космоса да не си пали ракетата. Нещо много криворазбрана стана свобода на словото, че на всичкото отгоре това е от край време. Дава се мегдан за изява на грешните хора - хора без идеи, без участие, само с претенции.
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от Mollov » 14 Апр 2017, 20:03

Принципно награди (почти) никога не е имало.... предполага се, че грамотите са с много по-голяма стойност, отколкото някакви "неща" за 50-100лв... поне така си мислим, де...

Тази година ще има награди (не говорим за химикалки и плакати).... мислех да ги обявя малко по-рано, ама сега със сигурност ще го оставя за самият финал... току виж сега някой написал, че си подбирам да давам награди на мои хора, според класирането... ама кво да правиш... ще рискувам...


@Хаос - с теб не винаги сме били на едно мнение, но този път направо уцели в 10-тката... очаквах да има някое мнение с "защо удължихте срока?", ама тва беше... No Comment...

Иначе темата е отключена, както винаги... хората имат право да изразяват мнение... но принципно се очаква да се прави, когато човек има основание да говори... и знае за какво говори...

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 30.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 320 Touring
Мечтае да кара: 750 iL

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от A.Androv » 14 Апр 2017, 20:13

Виж пиша защото ме дразни факта регламент или както искайте го наричате не се спазва ми защо го правите след като не се спазва? Аз очаквам и на оценяването да ви скимне нещо ей така и оп айде вече няма се оценява така то тогава това което си писал в първият пост по добре го изтрий и сложи само снимки на участниците.. Тоя дето са бързали да спазят срока какво става малко уважение към тях нямаш ли? Никъде не говоря за награди не ме разбирайте погрешно аз лично не съм за купа или медал ако ще и парична награда,въпросът е принципен. Приключвам да спамя извинявам се но ще ти дам личен съвет ако искаш го приеми ако искаш недей ;) мъж си ако си държиш на думата и това което си казал остане така както е,независимо дали някой ще ти се разсърди или каквото и да било живот и здраве да има :)

Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от v3n0m » 14 Апр 2017, 20:28

Направи ми впечатление че някой от колегите смятат че колите с десен волан не са достойни за конкурса и ако останалата аудитория смята така, аз съм готов да се откажа от този конкурс и да отстъпя мястото си на някой достоен с ляв волан. Защото да не забравяме че тези с десен са по различни и с части от Китай :kuku:
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 30.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 320 Touring
Мечтае да кара: 750 iL

Re: BMWСъбор2017-Конкурс за външен и вътрешен вид ВАЖНА ПРОМ

Мнение от A.Androv » 14 Апр 2017, 20:41

Чудно ми е аз ако отида в Англия с ляв волан дали ще ме приемат за конкурса? И дали ще ме оценят правилно?

Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook