WRC 2017 излъчване

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

WRC 2017 излъчване

Мнение от TheDriver » 18 Яну 2017, 11:40

Колеги някой следи ли последните години Световния рали шампионат.

Струва ми се че тази година ще е по-интересно от по принцип и искам да гледам какво се случва особено в Монте Карло.

Последно следях активно при голямата промяна в правилата, но тогава директни предавания нямаше и го карах на live timing и WRC Radio.

Знам че през последните години направиха нещо в тази посока и има преки предавания. На официалния сайт виждам че има прозорец за гледане на живо на първи и дванадесети етап, но иска и регистрация. Знам че БНТ HD имаха преки предавания в един момент, но им гледам програмата за тази седмица и не виждам да има рали в нея.

Въпросът ми е само отделни етапи ли се предават на живо и свободен ли е достъпа до stream-a?

Някоя телевизия предава ли на живо?

Изобщо кой е най-удобния начин да се гледа?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 177
Регистриран на: 3.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E91 325d LCI

Re: WRC 2017 излъчване

Мнение от Evgeni » 19 Яну 2017, 23:02

Точно днес се рових и аз, и това което намерих е Redbull TV сваляш си го на приложение и гледаш всичко е фрий.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: WRC 2017 излъчване

Мнение от TheDriver » 20 Яну 2017, 10:30

Успях вчера да направя някаква връзка с Хюстън :mhihi:

За съжаление SS1 го отмениха заради катастрофа, но първите ми впечатления са че зрелището се е подобрило спрямо предишни години.


Основният канал май пак ще е WRC Radio и Live timing.
Предаванията на живо са само на отделни етапи и е нормално все пак това не е Формула 1.

Аз намерих стрийм на една британска спортна телевизия BT Sport - предават почти същото което го има и във WRC+ на живо. Коментара е готин както подобава за британци, но като излезе Мийк или някой друг от комънуелта направо полудяват :mhihi:

Гледам я на един от множеството миръри на vipbox и уцелих доста добро качество.

Паралелно с това съм си отворил и live timing-a и се получава доволно. За днешните етапи ще си пусна радиото в слушалките и ще си работя - баси якия петък ще е. :D

Red Bull TV доколкото разбирам ще дават репортажи, т.е. днес ще можем да гледаме SS1 и SS2 от вчера. Не е лошо разбира се, а и е безплатно. :yes:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Don_Diego, Jordana, TNT

Последни теми
Facebook