Мобилен интернет питане

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж

Мобилен интернет питане

Мнение от nazo1976 » 11 Яну 2017, 14:41

След няколко обаждания на оператора и питания в магазини никой не можа да ми даде обяснение защо след преподписване + нов апарат+ 4G интернета се хаби почти 3 пъти-по бързо от преди.Преди LG L FINO 3G сега Huawei p8 lite 4G .Става дума за гледане на клипове в тубата 4м 19с -56мб това нормално ли е на жена ми същия клип с Huawei Y5 II 3G щото не си беше сменила картата още-58мб.Преди не съм засичал колко взима но знам че гледах всеки ден клипове някой път по 1-2 часа детето също го докопваше :lol: и не съм минавал 85% от 10гб а сега не всеки ден и с ограничение 9гб отлетяха дори преди да се занули месеца ми оставаха 750 мб и след 30-40 мин. дойде смс че съм го изхабил.Не мисля че това е нормално нека някой който разбира да ми обясни защо се получава така мерси предварително . Виваком и оператора ако има значение.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 11.11.2016
Кара: e61 530d LCI
Мечтае да кара: X6 M50d

Re: Мобилен интернет питане

Мнение от banan4i » 11 Яну 2017, 15:26

Здравей, работя в телеком, око имаш въпроси давай на лично.
Защо се хаби по бързо?
Защото тубата спрямо скоростта на интернета сменя качеството на клипа! По-добро качество - повече теглене на данни.
Ако се интересуваш защо батерията пада незабележимо по-малко е защото телефона постоянно превключва от 4г на 3г.
Поздрави :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мобилен интернет питане

Мнение от alx » 11 Яну 2017, 18:31

.. както каза момчето по-горе... използвай някакъв ап за тубата които ти позволява да избираш качеството на това което гледаш. иначе ако те види че си достатъчно бърз (4г) и те сложи на 720п или 1080п ще ти изпапка позволения обем много бързо
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Мобилен интернет питане

Мнение от blqsu4ko » 11 Яну 2017, 20:10

banan4i написа:Здравей, работя в телеком, око имаш въпроси давай на лично.
Защо се хаби по бързо?
Защото тубата спрямо скоростта на интернета сменя качеството на клипа! По-добро качество - повече теглене на данни.
Ако се интересуваш защо батерията пада незабележимо по-малко е защото телефона постоянно превключва от 4г на 3г.
Поздрави :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Виваком или Мтел? :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Live it like you Love it

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 11.11.2016
Кара: e61 530d LCI
Мечтае да кара: X6 M50d

Re: Мобилен интернет питане

Мнение от banan4i » 11 Яну 2017, 21:14

Mtel :) Само се надявам сега да не ме баннете от форума :D
За колегите от форума, който, каквото му трябва, с удоволствие ще помогна - пишете на лични :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook