Неизплатени заплати

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Неизплатени заплати

Мнение от vld » 14 Яну 2017, 15:47

Кофти с такъв човек е доста неприятно да се разправяш, по добре го остави за няколко месеца да те забрави и си плати на някоя наказателна групичка от другия край на българия да му теглят един бой и те така...
Хубаво е да не разбира, че е заради теб, защото все пак щом върти толкова пари ще ти навреди със сигурност...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 10.08.2009
Пол: Мъж
Кара: тази
Мечтае да кара: онази

Re: Неизплатени заплати

Мнение от Stoqnov_1979 » 14 Яну 2017, 15:58

vld написа:Кофти с такъв човек е доста неприятно да се разправяш, по добре го остави за няколко месеца да те забрави и си плати на някоя наказателна групичка от другия край на българия да му теглят един бой и те така...
Хубаво е да не разбира, че е заради теб, защото все пак щом върти толкова пари ще ти навреди със сигурност...

И той една мишка,просто ръководител на една от фирмите от обръча,за който казах. Големия си го е сложил на заплата и нали знаеш тук в българия като станеш шеф и все едно ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 10.08.2009
Пол: Мъж
Кара: тази
Мечтае да кара: онази

Re: Неизплатени заплати

Мнение от Stoqnov_1979 » 19 Яну 2017, 12:35

:shock: Бах ма'а му,днес получих 1/3 от дължимите пари. Не знам на какво се дължи това,но и много много не се занимавах да питам,че се паля бързо и не знам... :mhihi: Щял да изплати и другите,да не съм се притеснявал,но не знаел кога :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Неизплатени заплати

Мнение от Doberman_vas » 19 Яну 2017, 14:59

Stoqnov_1979 написа::shock: Бах ма'а му,днес получих 1/3 от дължимите пари. Не знам на какво се дължи това,но и много много не се занимавах да питам,че се паля бързо и не знам... :mhihi: Щял да изплати и другите,да не съм се притеснявал,но не знаел кога :mhihi:

прочел е Форума :mhihi: :mhihi:
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook