"Кой не скача е червен" - помните ли ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Скачахте ли ?

Да, скачах с пълна сила !
21
62%
Не, не скачах.
13
38%
 
Общо гласове : 34
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от zvetiko » 10 Яну 2017, 19:08

mitkoa написа:Червено-руската пропаганда се вихри с пълна сила в този форум. Една тема, сега друга........Дето разни другари ни убеждават колко хубаво било.

А мнението на г-н Е.Димитров просто кърти. Явно г-н Димитров е висял с табелката си в хеликоптер над тълпата, защото хем първо вижда неща, които се случват най-отзад, хем после най-отпред, после пак отива най-отзад. Хем ужким не познава тези хора, но после се оказва, че знае къде отиват да учат.
Мда.......жалко само за хората, които четат и вярват и им се повлиява мнението......


Каква пропаганда- само факти. Закрихме няколко блока на АЕЦ"Козлодуй", за да може френската банка „Париба” да кредитира Румъния да построи АЕЦ „Черна вода“, която днес е продала половината от произведеният си ток на България, на три пъти по-високи цени от българските.

Изображение


drago_pavlov написа:
zvetiko написа:Сега правителството на Бойко Борисов изтегли, неизвестно за какво, кредити с лихвите пак за около 30 млрд...

Не че съм му фен на бб, но е хубаво да сме обективни, а не да си правим проветрение на устата:
http://data.worldbank.org/indicator/NY. ... cations=BG
Както се вижда от графиката в момента външният ни дълг дори е по-малко отколкот през 2009-та.
Също така се вижда, че от 2004-та до 2009-та се е удвоил. Странно съвпадение, че е при управлението на другарите :mhihi:

П.П.: Източникът е световната банка, т.е. ротшилд, сорос, рептилити, масоните и т.н. :winky:


Ако искаш сметни посочената сума с лихвите:

Изображение

Това е точка от договора, която граничи с национално предателство:

Изображение

И отново- не е ясно за какво се теглят тези пари. Ако бяха за някакъв план "Маршал"- добре. Но аргумента беше- "Да си имаме, ако потрябват". Лошото е, че ние и децата ни ще ги плащаме. За това няма да има пари за почистване на пътищата, здравеопазване, образование, развитие на икономиката. С изтеглянето на този кредит, сумиран с наличният, България се поставя на принципно нова позиция- започва да функционира само да изплаща задълженията си. Някой път, докато седиш в някоя пряспа 18 часа, защото няма пари за почистване на пътя, може да поразсъждаваш върху това.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Benord » 10 Яну 2017, 20:54

Гадно е от погледът ми ,за самият мене си,през опита и времето,но и аз скачах. Сега скачам на всеки ,коѝто ми каже,че тогава съм правил нещо смислено.Яд ме е само за едно,че ми се случи цялата тази дивотия точно тогава.Сега си давам сметка,пак сам на себе си ,че гадните даскали тогава си бяха абсолютно прави в това да ме вкарат в пътя,дори и с доста лабут. Това за класовия враг ,коѝто ни дебне навсякъде и гледа да ни го нахендри отвсякъде ми беше като виц разказван от болни старци,ама и...днешна реалност.Ще следя темата. Успех на всички,които се чувствуват българи! Другите не ме интересуват,защото не са от моят отбор.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Яну 2017, 21:23

mitkoa написа:Червено-руската пропаганда се вихри с пълна сила в този форум. Една тема, сега друга........

Само да ти кажа, че оная тема не съм я пуснал с цел пропаганда, не вярвам някой да мисли, че съм Съветски агент. :mhihi: Даже имам Американски "пилот" за аватар или викаш и в това има някаква цел да подпомогне шпионажа. :mhihi: Просто темата ми се струваше, че ще стане интересна и има много хора, които имат какво да кажат и то по много. Така и стана. С едни теми се получава, с други не, толкова.

Относно дали съм скачал 97-ма...да, скачах. Но бях 7-ми клас и си бе малко като забавление един вид с една "мацка"(наборка, тогава още не се плющяха масово на тая възраст)подскачахме на площада в Казанлък и викахме "кой не скача е червен" и разните там пропагандни лозунги. Едва ли точно тогава разбирах точно всичко каквото се случва, освен че после мисля ми купиха маратонки Адидас, който се срещаха рядко за 24 000 лв. мисля бяха станали. :mhihi: После ми ги откраднаха от терасата на къщата, още мислехме явно, че живеем във времето когато почти нищо не се крадеше.
Одеве един по ТВ, който бил студент тогава го питат дали сега не мисли, че може да бил използван. И той вика, че можело, но не му се вярвало, но в крайна сметка просто му било писнало. Не вярвам да са останали много, които да не знаят, че народа тогава беше употребен. Ако има такива, то те просто не са се интересували по темата. Тя държавата беше обречена на това преди да дойде Жан Виденов на власт. И аз лично изобщо не го обвинявам и то го казвам от позицията на човек, чийто баща изгоря с някой лев в Първа частна банка. Помня, че тогава някакъв човек каза на нашия да тегли заеми, а той се питаше как щели да се връщат в отговор му бе обяснено, че няма да ги връщаме и толкова. Разбира се това звучеше невероятно и баща ми не повярва, все пак да върнеш този заем след време излизаше все едно сега да теглиш 200 000 лв и след време там да ги върнеш, но когато вече това не е цената на М6 Ф13, ами на същата кола, но играчка. А и реално големите заеми ги даваха на наши и ваши пак, така наречените кредитни милионери, които ги дъвчеше всяка следваща власт с предизборни обещания, че ще им взема парите през следващите 10 години и после спря да се говори за тази терминология кредитен милионер. Та мисълта ми е, че що този човек бе чул нещо, то явно е било предначертано и то съвсем подробно. Самите кредитни милионери бяха олицетворение на всичко това.
Някои казват, че чуждите банки просто не дали кредит на Виденов да запази държавата(каквито кредити се теглят от всички правителства след това и от много други държави около нас)други, че просто и само ние сме си го направили. Каквато и да е истината, това си беше предумишлено. Политически възползвалите се беше ясно кои са, всичките така наречени десни сили, които после така доебаха мамата на всичко, че хората им подписаха присъдата бързо-бързо - просто престанаха да съществуват партиите им умряха. Останаха разни там като Радан Кънев, които още мислят, че могат да ги реанимират, но с тези масови приватизации, разните там бонове, които изкупиха на безценица после, няма как да се случи. Те разпродадоха държавата на съответните хора, от които си взеха съответните суми и осигуриха живота си за всичките си поколения напред. Че учели изчадията им скъпи училища в Щатите и т.н. са съвсем нормални неща. Та да, хората подскачаха мислейки, че правят нещо, до ден днешен някои все още си мислят, че нещо са направили, а истината е, че просто са взели участие в поредния политически сценарий, който дали е имал диригенти отвън или просто едно рамо...важното е, че е било театър, който реално е направен с главното участие на всички ония от парламента тогава, без значение сини или червени се наричаха, а хората отвън просто легализираха предаването на щафетата и узакониха разграбването на всичко след това.
Иначе темата спокойно може да се премести в оная за соца, понеже е редно да се говори за това и там когато се пита по-добре ли сме били тогава или сега. Все пак прехода е моста между двете времена, а събитията от 97-ма са олицетворение на същия този преход.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Е.Димитров » 11 Яну 2017, 11:32

mitkoa написа:Червено-руската пропаганда се вихри с пълна сила в този форум. Една тема, сега друга........Дето разни другари ни убеждават колко хубаво било.

А мнението на г-н Е.Димитров просто кърти. Явно г-н Димитров е висял с табелката си в хеликоптер над тълпата, защото хем първо вижда неща, които се случват най-отзад, хем после най-отпред, после пак отива най-отзад. Хем ужким не познава тези хора, но после се оказва, че знае къде отиват да учат.
Мда.......жалко само за хората, които четат и вярват и им се повлиява мнението......


След липса на аргументи и откровена тъпота, веднага следва заклеймяване от рода "Червено-руска...бля бля".
Да не говорим елементарните емперични тъпи заключения, които си направил в някакъв мозъчен конвулс, вероятно в следствие на външни фактори и атмосферни влияния.

С две думи, елементарен си.
Не горя от някакво желание да се обяснявам, но все пак ще споделя.
Имаше едно време ( а и сега все още го има) един тип, Емил Кошлуков и още една, на която не и помня името, та въпросните бяха най-гласовити по онова време на митингите, в последствие заминаха да учат в Щатите, а по-късно се оказа, че Кошлуков е бил агент от ДС още в крехка възраст.
Това, което видях на митинга (всъщност говоря за по-ранните митинги, не за Виденовата зима), как едни типове се омешаха с тълпата, правиха золуми (на сегашен език "провокации") и после се оттеглиха и се качиха, по моему в държавен автомобил.
Не тая надежда и сега да си разбрал за какво пиша, ама все пак...когато си лягаш вечер, проверявай дали няма някой червен-руски пропагандист шмугнал се под леглото и чакайки те да заспиш.

Иначе ъпдейт на мнението ми за жан виденовата зима и моето участие тогава.
Всъщност по това време работех, бях прозрял, че няма никакъв смисъл и аз да бъда използван за пореден път от разни хора за техните си проекти, с две думи, болеше ме за протеста, особено, след като разбрах, че дарик радио беше радиото на протестиращите и инако мислещите, а бе собственост на бивш червен кадър и доностник, както и наливането на сериозна сума в това радио.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Фидел Кастро » 11 Яну 2017, 13:00

Е.Димитров написа:Имаше едно време ( а и сега все още го има) един тип, Емил Кошлуков и още една, на която не и помня името, та въпросните бяха най-гласовити по онова време на митингите, в последствие заминаха да учат в Щатите, а по-късно се оказа, че Кошлуков е бил агент от ДС още в крехка възраст.

Въпросната една според мен е Лияна Панделиева
За Кошлуков - не само агент, а и долен и мръсен доносник е бил в казармата. :bang:
В затвора е бил доста "на топличко" - библиотекарче и здравата е топял хората.

И аз още тогава прекрасно знаех, че това е гадна и мръсна постановка за отстраняването на един честен политик, който имаше нещастието да бъде предаден лично от своите и най-вече от изключително противният ми тип Георги Седефчов Първанов - агент Гоце. Вече колега написа, че Виденов пое България с невероятно тежки падежи по изплащането на външния дълг съгласно споразумението подписано през 1993 година, което е залагало ужасен вълчи капан на следващото правителство.

А тези, които са подскачали по площадите и са хвърляли камъни и пликове с вода по полицаите знаят ли че:
1. В този момент централата на СДС на ул."Раковски" № 134 е била превърната в своеобразен брокерски пункт за предстоящите назначения и подялбата на все още огромната "баница" държавно имущество останала от "тоталитаризма", както се изразяват "демократите" и строено с труда и лишенията на техните бащи, майки, баби и дядовци??
2. Лицето Иван Йорданов Костов - тогава бъдещ премиер, при максимално висок курс на долара спрямо българския лев закупува огромно количество държавни ценни книжа лично и чрез подставени лица и за няколко месеца реализира баснословна печалба за сметка на българския народ и държавният бюджет.

Точно двете правителства на Костов и особено второто с послушковците нанесоха най-жестокият първоначален удар върху средният и малък бизнес. То първо допусна безразборното и неконтролирано масово навлизане на чуждестранните търговски вериги довело до фалита на хиляди дребни собственици.

Нужно ли е още да посочвам?

А сега ми подскачайте колкото Ви душа поискала!!! :clap:
Последна промяна Фидел Кастро на 11 Яну 2017, 21:09, променена общо 1 път
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от hell's angel » 11 Яну 2017, 13:13

Изображение
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Doberman_vas » 11 Яну 2017, 16:19

от 27 години ни управлява ДС, пък кой квото иска да си разправя...
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Bexim » 11 Яну 2017, 16:39

Помня, че като отивах на училище не знаех дали парите, които ми даваха ще ми стигнат за баничка. Помня и когато не ядох, защото 500 лв не ми стигнаха да си купя баничка. Помня го като бял ден, лафката, страха, студа..
Помня как имаш пари уж и после нямаш..
Помня го и от скоро, като по-голям с КТБ.. Наказани - йок.. Само им гледаме колите по улиците и плезим езици.. Малко тъпо казано, но все пак е авто-форум и мисля, че добре описва безпомощността на народа.
Това е модерно робство! ФАКТ.

Както се казваше в НЛО или Каналето, или Замунда (не помня точно)..
`Аз съм независим, защото от мен нищо не зависи`..
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Denmark » 11 Яну 2017, 21:54

Bexim написа:Помня и когато не ядох, защото 500 лв не ми стигнаха да си купя баничка.


Аз сега се сетих как една вечер майка ми ме беше изпратила да купя един хляб и тъкмо преди да вляза в магазина един военен ми дръпна 500-тинте лева от ръката и избяга (буквално) с тях... Това всъщност е единствения път, който някой е крал от мен или съм губил нещо.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 1.04.2014
Пол: Мъж
Кара: без спирачки
Мечтае да кара: BMW E34 M5

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от vatdim » 11 Яну 2017, 22:22

drago_pavlov написа:Не че съм му фен на бб, но е хубаво да сме обективни, а не да си правим проветрение на устата:
http://data.worldbank.org/indicator/NY. ... cations=BG
Както се вижда от графиката в момента външният ни дълг дори е по-малко отколкот през 2009-та.
Също така се вижда, че от 2004-та до 2009-та се е удвоил. Странно съвпадение, че е при управлението на другарите :mhihi:

П.П.: Източникът е световната банка, т.е. ротшилд, сорос, рептилити, масоните и т.н. :winky:


Колега, не че нещо, но си дал линк към GDP, т.е. БВП - брутния вътрешен продукт. И, да, номиналният такъв се удвои между 2004 и 2009 г., бяха добри години, макар и с повече инфлация отколкото сега, а това влияе пряко върху измерителя. Не мисля, че годините на Борисов могат да са пример за по-добра икономическа политика, обаче...

И по темата, да, помня доста ясно онази зима, въпреки че бях дете - а може би именно защото бях дете и ме беше страх от всичко, което ставаше. Бяха ни докарали до озверение. Хората развяваха обърнати знамена. В магазинчето до нас стелажите бяха ПРАЗНИ. Нямаше нищо...

От друга страна, гледам сега записите от събитията и си мисля, че нещо не е наред. Като възрастен човек си давам сметка, че Виденов не беше злият машинатор, не той разсипа нарочно страната. Все повече и повече си мисля, че едни други подбрани хора ни изпързаляха и разделиха на червени и сини, комунисти и седесари, за да можем ние да се бием пред Народното събрание и да се псуваме по тролеите (и форумите днес), а те през това време да могат необезпокоявани да ни таковат мамата отново и отново...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Сондьора » 11 Яну 2017, 22:52

Скачах, тва беше играта тогава, макар, че на барикадите с пейките със С класите минаваха с двата пръста през прозореца...един даскал , комунист, не го еваха стачките, и си ходихме на даскало..от младост до строителния пеш :mhihi: ......20г от тогва, че бех абитюрент (Е36 кабрио... леле :mhihi: )...баси цирка.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Bogat-Beden » 11 Яну 2017, 22:53

Denmark написа:
Bexim написа:Помня и когато не ядох, защото 500 лв не ми стигнаха да си купя баничка.


Аз сега се сетих как една вечер майка ми ме беше изпратила да купя един хляб и тъкмо преди да вляза в магазина един военен ми дръпна 500-тинте лева от ръката и избяга (буквално) с тях... Това всъщност е единствения път, който някой е крал от мен или съм губил нещо.

20 години по-късно той ще стане президент :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Владо » 12 Яну 2017, 1:41

м не... :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от drago_pavlov » 12 Яну 2017, 9:06

vatdim написа:
drago_pavlov написа:Не че съм му фен на бб, но е хубаво да сме обективни, а не да си правим проветрение на устата:
http://data.worldbank.org/indicator/NY. ... cations=BG
Както се вижда от графиката в момента външният ни дълг дори е по-малко отколкот през 2009-та.
Също така се вижда, че от 2004-та до 2009-та се е удвоил. Странно съвпадение, че е при управлението на другарите :mhihi:

П.П.: Източникът е световната банка, т.е. ротшилд, сорос, рептилити, масоните и т.н. :winky:

Колега, не че нещо, но си дал линк към GDP, т.е. БВП - брутния вътрешен продукт. И, да, номиналният такъв се удвои между 2004 и 2009 г., бяха добри години, макар и с повече инфлация отколкото сега, а това влияе пряко върху измерителя. Не мисля, че годините на Борисов могат да са пример за по-добра икономическа политика, обаче...

Грешна графика съм гледал :owned:
Ето я правилната:
http://data.worldbank.org/indicator/DT. ... cations=BG
Още по-зле е картинката - дълга се е утроил в периода 2005-та - 2009-та :mhihi: От 18 млрд на 55 млрд, което вероятно обяснява "добрите години" ;)
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: "Кой не скача е червен" - помните ли ?

Мнение от Doberman_vas » 12 Яну 2017, 16:22

Ivan Stoimenov
10 януари в 16:49 ·
Понеже днес е 10 Януари и изненадващо от БТВ ми се обадиха да им разкажа какво се е случило преди 20г на тоя ден.Позамислих се какво може да им разкаже един фоторепортер от онова време.И бързо си направих си ретроспекция на живота защо се случи това тогава.И ето ми изводите които се опитах да споделя с Габи Наплатанова.Дал ли съм прав Вие ще кажете.Спомних си трепета и очакванията с който започна перестройката в СССР ЗА ГЛАСТОСТ И ДЕМОКРАЦИЯ.И какво се получи.Много бързо бяха свалени почти всички лидери от бившите соц.страни,развален Варшавският пакт и СИВ.Водеща личност при нас беше Андрей Луканов уважаван политик на запад,владеещ няколко езика,икономист.Един от първите му гости и съветници които той доведе беше световно известнивт мошенник по пенсионни фондове Максуел,след него другият най-голям борсов играч-т.е.мошеник ,Сорос.След това се появиха консултантите и плана Ра-нът.Спомних си и първите три закона приети от ВНС,на вас оставамда се сетите кои бяха те.По това време е Русия и разпадналия се вече СССР се е водила истинската приватизация и 200-тина семейства завземат над 85% от богатствата на тая огромна страна.Няма го СИВ българските стоки нямат достъп до бившите си пазари а да не говорим за свободния пазар,икономиката се срива.На Югославия е наложено икономическо ембарго за да се разпадне и тя.В това време на власт е правителството на Жан Виденов.Държавата има да погасява стари дългове които са ни давани от МВФ и Световната банка,но те отказват да преговарят и предоговарят условията по тоя дълг.В същото време новите собственици вече в Русия искат да изкупят газопроводната ни мрежа.Но това момченце нещо им се опъна и какво се получи.Имаше друго виждане за прехода и отведнъж почнаха да изчезват стоки и пари.Доларът за часове почна да расте и да влизаме в кръга на една невероятна инфлация,почна всенародното недоволство.Протестите ставаха все по масови и уж спонтанни.Жан беше свален първо партиино и после всенародно.Но понеже в БСП все още имаше хора които не разбираха за какъв заговор става въпрос искаха да задържат властта на всяка цена.Тогава партията се оглави от Георги Първанов и Кольо Добрев.И Кольо бе нагърбен да направи правителство и да овладее положението,но като човек със здрав разум,явно и с повече информация разбра,че съпротивата срещу това което се случва на улицата и НЕВЕРОЯТНИЯТ СИЛЕН НАТИСК ОТВЪН няма да може да се оправи новото правителство на БСП и ще се пролее кръв по улиците и върна МАНДАТА за да няма кръв.Дойде служебният премиер Софиянски и за дни долара се върна на нормалните си нива.Избори и победа за СДС.Костов премиер.Спомнете си и кои бяха министрите му в тия сектори.Започна светкаична приватизация на все още работещите златни яйца от икономиката ни,спомнете си кои бяха първите приватизатори а останалата икономика беше превърната в скраб.Земеделието унищожено с връщането в реални граници,икономиката в скраб,армията и въоръжението и също унищожено,свалени граничните заграждения ,ТОВА БЯХА ЧАСТ ОТ УСЛОВИЯТА ЗА ДА СМЕ В НАТО И СЛЕД ТОВА И В ЕС.
Та ето за това беше необходим 10.01 1997г за да има само територия БЪЛГАРИЯ,за да избягат можешите и знаещите и тук да останат само старите и слабообразованите и да дойдат световните монополисти и да станеме една от най-бедните страни както в Европа така и в света.
Та кучето е заровено много преди 10.01.97,до тогава може би все още е имало надежда за нещо по добро,но ПРОСТО НЕ НИ ПОЗВОЛИХА.
Незнам дали съм прав,но като фоторепортер врял се тук и там по събитията и познавщ всички политици на прехода и гостите които са им идвали и какви политики след това са се водили това е моя прочит на 27г годишнина на прехода.
Други хора може би знаят много повече от мен.


това е малко по-различно от това което повечето хора "помнят" или искат да си спомнят
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook