Котки драскат боята

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Котки драскат боята

Мнение от FaceOff » 01 Фев 2018, 10:23

Не, всички сме пришълци... аз от съседния блок, те от съседния двор :mhihi:
Започнах една ароматерапия с етерични масла :mhihi: , и май ще има резултат.. или поне бимата се чувства като на спа :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 4.03.2015
Кара: BMW E91

Re: Котки драскат боята

Мнение от opsi4 » 01 Фев 2018, 13:57

При мен и на коли и мотори многократно се катерят, но освен малко прашни/кални лапи друго не съм забелязал, няма какво да се впрягаме :)

Ето малко прясни:

https://drive.google.com/open?id=1pA3dt ... EAva9FhKnL

https://drive.google.com/open?id=1ftVtC ... wx9OqOAE5E

и в крачка :lol: :lol: :lol:

https://drive.google.com/open?id=1XSfo0 ... hmGmzmb8Fv

https://drive.google.com/open?id=1gGbJU ... zSlEE4cJKr

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Котки драскат боята

Мнение от KPETEH » 01 Фев 2018, 14:40

В нас по двора само котките пръскат, важното е хепи енд да има... :mhihi:
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Котки драскат боята

Мнение от c04 » 01 Фев 2018, 20:47

Е за драскането кофти, ама за цапането чак толкова. Днес гледам и моя капак леш от котешките следи, е голяма работа :ok: , една мивка тия дни, после пак :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Котки драскат боята

Мнение от Borymeckata » 02 Фев 2018, 13:31

Колеги, чета тази тема (за драскащите котки), другата отпреди 9 години (за ходещите котки), оная за кучето (битбула - убиец), също и оная с клипа на Колегата с Х5 (дето избягва едно куче на магистралата и после един с Примера го отнесе), сигурно има и други... Нещо (май) бъркаме в отношението си към животните... Те също имат право на живот и добро отношение. И като претрепеш някоя котка, проблемът не е в липсата й (има ги със стотици и няма да се свършат), проблемът е в човека, който е готов да убие по някаква дребна причина, а понякога - и без причина или просто за удоволствие...

Може би има смисъл от една тема "Животните и ние", в която да си "изясниме отношенията", както казваше Шкумбата?
Excellent! Steven is my name!

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Котки драскат боята

Мнение от c04 » 03 Фев 2018, 0:24

Borymeckata написа:Колеги, чета тази тема (за драскащите котки), другата отпреди 9 години (за ходещите котки), оная за кучето (битбула - убиец), също и оная с клипа на Колегата с Х5 (дето избягва едно куче на магистралата и после един с Примера го отнесе), сигурно има и други... Нещо (май) бъркаме в отношението си към животните... Те също имат право на живот и добро отношение. И като претрепеш някоя котка, проблемът не е в липсата й (има ги със стотици и няма да се свършат), проблемът е в човека, който е готов да убие по някаква дребна причина, а понякога - и без причина или просто за удоволствие...

Може би има смисъл от една тема "Животните и ние", в която да си "изясниме отношенията", както казваше Шкумбата?

Подкрепям темата, а ако се убие една котка, не е толкова малко.И тя е живо същество, то по тоя логика, който ей така за кеф убие котка, щото има много нали, утре може и човек да убие, ще има още 7+++ милиарда :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Котки драскат боята

Мнение от FaceOff » 03 Фев 2018, 0:52

Borymeckata написа:Колеги, чета тази тема (за драскащите котки), другата отпреди 9 години (за ходещите котки), оная за кучето (битбула - убиец), също и оная с клипа на Колегата с Х5 (дето избягва едно куче на магистралата и после един с Примера го отнесе), сигурно има и други... Нещо (май) бъркаме в отношението си към животните... Те също имат право на живот и добро отношение. И като претрепеш някоя котка, проблемът не е в липсата й (има ги със стотици и няма да се свършат), проблемът е в човека, който е готов да убие по някаква дребна причина, а понякога - и без причина или просто за удоволствие...

Може би има смисъл от една тема "Животните и ние", в която да си "изясниме отношенията", както казваше Шкумбата?


Боримечка, моите уважения, но това мнение беше абсолютен спам, да не кажа друго! Кой видя да написа, че ще убива котки, кучета или лъвове? Предния капак ми е тотал щета, и само се допитах до форума за евентуално решение на проблема, и то след като вече бях пробвал да си реша проблема сам, но безуспешно...
Ако много държиш да има тема ''Животните и ние'' създай я, и си ''изяснете отношенията'' , тази тема е за друго.

Големите дълбоки одрасквания не съм ги снимал, това са едни ситни 'ожулвания' , които оставят под калните стъпки, честно, дори не ми е ясно как се получава това..ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Снимките на са скрита реклама на Т-маркет :mhihi: Снощи си пазарувах, че е денонощен, и гледката на светлината беше ... тази :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Котки драскат боята

Мнение от c04 » 03 Фев 2018, 17:21

Много странно, сигурен ли си че от котки :dunno:? И при мен е леш кал от лапите им, но няма драскано и не е имало. :conf:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Котки драскат боята

Мнение от FaceOff » 03 Фев 2018, 17:27

Да, сигурен съм, както съм сигурен, че това вече не е от тях :mhihi: :mhihi:ИзображениеИзображение

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Котки драскат боята

Мнение от Дидо85 » 05 Фев 2018, 9:37

Да не си заел мястото на някой съсед и той да е решил да те отказва да спираш там с подобни методи. :ranting:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Котки драскат боята

Мнение от FaceOff » 05 Фев 2018, 11:48

Не, това е парче мазилка онзи ден от вятъра, доколкото видях, поне от четвърти или пети етаж. Като гледам как ми е вдлъбнало тавана, е можело да утрепа някой.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2118
Регистриран на: 8.05.2009
Кара: 530д

Re: Котки драскат боята

Мнение от nikolae » 08 Фев 2018, 17:20

Някой пробвал ли е това, дали ще има ефект ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Котки драскат боята

Мнение от FaceOff » 09 Фев 2018, 20:21

Колега, от това, което четох, а вече и от собствен опит, мога да кажа, че оцета върши най-много работа. Вечер, като паркирам, забучвам две големи гъби (автомобилни) в двата края на предния капак, и ги наквасвам малко с оцет, поливам и малко около предницата на колата. Първите две вечери имаше следи само как се е качила и е слязла, явно по навик, от два-три дена не са се качвали повече.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Котки драскат боята

Мнение от kiko » 11 Фев 2018, 21:07

Леко с гъбите с оцет,че той по принцип си е киселина и да не пребоядисваш после вместо от котки, от оцет :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Котки драскат боята

Мнение от kiko » 12 Фев 2018, 22:19

Сори ама нИ са сдържах :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook