Избраха мис Хелзинки 2017г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от K_Ilkov » 09 Яну 2017, 22:02

дет' се вика и ний сме дали нещо на света :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от Rainy » 09 Яну 2017, 22:05

То ако гледате чуждестранните жени от хайлайфа/модата, дето красят кориците, естествено, че ще имате добро впечатление за тях. Но не трябва да забравяте, че са подбрани, защото за тези сфери се изисква визия. Не искам да споря, всеки си има вкус, но аз лично имам наблюдения върху хората от Полша. Повярвайте ми, последното прилагателно, което описва жените им, е красиви. Същото се отнася и за рускините. Има някои с руси коси и сини очи тип кукла Барби, но има и адски много противни и гнусни рускини, дето по-скоро приличат на англичанки заради грозните им черти. Имам приятелка, която живее в Норвегия, тя ми е разправяла, че там децата се развиват много бързо и започват да водят полов живот от най-ранна възраст (не, че тук не е така), но там започвали да ги тъпчат от деца с противозачатъчни, което се отразявало на фигурите им и заприличвали на прасета още преди да са навършили пълнолетие. Общо-взето навсякъде има и красиви, и грозни хора, но е смешно да плюете българското. Не хваля българките само защото съм от България, просто нашите жени са известни с красотата си по цял свят. Немалко български жени са омаяли известни световни личности. И също така не мисля, че сте прави едва ли не да твърдите, че всички българки са силиконови кифли. Това не е вярно, има много момичета с естествена красота. Освен това не смятам, че има нещо лошо в това една жена да се гримира и да се поддържа. Повярвайте, ако е грозна, и гримът не може да я спаси.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от alozavar » 09 Яну 2017, 22:16

Барабанистът ни е финландец, номер 7 му е съседка... ако някой нещо :mhihi: :mhihi: :wave:

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от nqmam_bmw » 09 Яну 2017, 22:30

Rainy написа:... Не хваля българките само защото съм от България, просто нашите жени са известни с красотата си по цял свят....


Да, този довод вървеше едно време, когато имаше визи и граници. :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от ogata » 09 Яну 2017, 22:39

Vra4anin написа:Аз не виждам какво и намирате кусури на жената. Има зъби, 2 ръце с по 5 пръста, няма мустаци, няма трета вежда и черно под ноктите, сигурен съм, че не лъха на чесън - кво и е :dunno: Какво повече му трябва на човек? Рано или късно ще влезе в климактериума и ще е перфектната жена (ще спестява пари).

Е, малко е черна, ама като изгасят тока не се личи. :)


Тряя си нещо русо, може и метла да е :mhihi: :mhihi:
Бате, на тая тъмничката като и гледам фи-то на носните кухини с размери на е28цови резервоари, дабъл пенетрейшъна почва да придобива нов смисъл :mhihi: :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от Jordana » 10 Яну 2017, 1:19

Бате, на тая тъмничката като и гледам фи-то на носните кухини с размери на е28цови резервоари, дабъл пенетрейшъна почва да придобива нов смисъл :mhihi: :mhihi:

Или са и дебели пръстите :mhihi: Като в оная стара приказка ...
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от steeN » 10 Яну 2017, 1:34

nqmam_bmw написа:
Rainy написа:... Не хваля българките само защото съм от България, просто нашите жени са известни с красотата си по цял свят....


Да, този довод вървеше едно време, когато имаше визи и граници. :ok:


++1
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от BorislavB » 10 Яну 2017, 7:24

K_Ilkov написа:
vld написа:
BorislavB написа:Че тая нашата Жени Калканджиева ли е ква е нали и тя уж няква там мис свят ли е вселена ли е галактика ли е к'во е пък се напива като казак по всяко риалити в което е участвала и не е толкова красива даже ме отблъсква мен лично. Изобщо по тея конкурси печелят тея дето имат пари и всичко е нагласено както при навсякъде. :no:

Това, че е простачка съвсем не означава, че е грозна.
Понеже я засичам доста често наживо, мога да ти кажа , че е една от малкото известни с правилни черти и добра фигура, без никакви корекции.
На тия години все още си изглежда отлично стегната без 1т. шпакловка по лицето :yes:

Щях и аз да напиша нещо подобно :yes: , но реших, че е излишно понеже явно колегата е позиционно объркан :mhihi:



в оная другата тема за жените говорехте,че не избирате само по външния вид,ся тука няма значение...еми добре нека е хубава (според мен не) и се напива като казак всяка вечер у вас па да видим колко ще я търпиш...
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от K_Ilkov » 10 Яну 2017, 9:04

Уф, добре че ме разубеди ... таман бях тръгнал да я взимам женито :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от Dextuar » 10 Яну 2017, 9:08

K_Ilkov написа:Уф, добре че ме разубеди ... таман бях тръгнал да я взимам женито :mhihi:

Сигурно имаме поне 13-15 години разлика с нея, ама бих я взел за жена, изглежда ми супер пич...

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от K_Ilkov » 10 Яну 2017, 9:12

МинА отдавна май времето когато я взимаха за жена ... и я побийваха от време на време :paranoid:

Сега май тя си взима мъже ... Та - нареждай се може да те огрее :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от madafaka_donkele » 10 Яну 2017, 9:25

dextuar написа:
K_Ilkov написа:Уф, добре че ме разубеди ... таман бях тръгнал да я взимам женито :mhihi:

Сигурно имаме поне 13-15 години разлика с нея, ама бих я взел за жена, изглежда ми супер пич...


'Зимай :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от Dextuar » 10 Яну 2017, 9:35

madafaka_donkele написа:
dextuar написа:
K_Ilkov написа:Уф, добре че ме разубеди ... таман бях тръгнал да я взимам женито :mhihi:

Сигурно имаме поне 13-15 години разлика с нея, ама бих я взел за жена, изглежда ми супер пич...


'Зимай :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение

По-добре от някоя връстничка :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от drago_pavlov » 10 Яну 2017, 10:03

dextuar написа:По-добре от някоя връстничка :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение

Жената се избира сутрин, след като е станала от сън, а не вечер, намазана до ушите 8)
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от DiMIcha84 » 10 Яну 2017, 10:11

[quote="drago_pavlov"][quote="dextuar"]По-добре от някоя връстничка :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение

Сигурен ли си, че това е жена? :mhihi: :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook