Избраха мис Хелзинки 2017г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от Borymeckata » 14 Яну 2017, 12:30

bum_bum написа:Във всяко БМВ, както знаем от множеството теми има нож, пистолет, спрей, кирка, самурайски меч, права лопата, бухалка, лост, кози крак и всякакви други инструменти за самозащита. Никой обаче не обелва и дума, а си плаща за репатрака. После официалното становище е "абе кво толкова е станало". :mhihi:


Пропусна брадва и мачете... Иначе нищо странно не виждам - БМВ-та с летни гуми в калта, ами нормално е да закъсат. Чудно ми е друго - каква психика трябва да имаш, за да искаш пари на закъсал човек, за да му помогнеш? Аз съм спирал и съм помагал на хора в снега, дори съм ги разривал с лопата за сняг и съм ги теглил с колана, но никога не ми минало през ума да искам пари за тая работа... За моите близо 50 години съм разбрал едно - съдбата има странно чувство за хумор и тия 10 - 20 лева ще ти излязат през носа, рано или късно...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от немо » 14 Яну 2017, 21:31

Borymeckata написа:Чудно ми е друго - каква психика трябва да имаш, за да искаш пари на закъсал човек, за да му помогнеш?

Чудиш се,защото си отраснал в соца,и си слушал песни за любов,раздяла и още нещо....и не си учил Адам Смит ;)
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от © » 14 Яну 2017, 21:48

Не е точно така, намират се и добри хора, за които Адам Смит съществува само като работят професионално това. Но масово са егоисти, дори може да не го направят само и само да не ги помислят за балъци :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от steeN » 14 Яну 2017, 22:36

И аз не съм учил Адам Смит... ма той е учил Карл Маркс и то не по собствено желание :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от Lenco » 14 Яну 2017, 23:19

steeN написа:И аз не съм учил Адам Смит...

Тоя от форума ли е или и той е бил мис Хелзинки?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от steeN » 14 Яну 2017, 23:50

Той е бил мис Шотландия :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от немо » 15 Яну 2017, 0:12

По темата:
Тоя конкурс да не е бил обществена поръчка,щото ако е така няма какво да се оспорва :lol:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от Top Gun Maverick » 15 Яну 2017, 11:03

bum_bum написа:Ситуацията със Субаруто в резюме- тоя се въртял из тревите там и направил всички коли на около на гъз и съответно така разорал, че няма излизане.

После чака и взима по 10-20лв за да окачи някой с въжето и да го измъкне.

Във всяко БМВ, както знаем от множеството теми има нож, пистолет, спрей, кирка, самурайски меч, права лопата, бухалка, лост, кози крак и всякакви други инструменти за самозащита. Никой обаче не обелва и дума, а си плаща за репатрака. После официалното становище е "абе кво толкова е станало". :mhihi:

Тия които не са били са естествено "аз ако бях там щях да му избия зъбите".

Един от теглените дори избухна "ако дойде и догодина ще му счупя носа". :mhihi:

Явно сте забравили, но тогава давах разяснения в темата за събора. Предполагам, че никой не помни, че този се оказа полицай, работи в Стара Загора, иначе си е от Казанлък. На всичко отгоре баща му ми беше колега и го видях след няколко месеца, но сме в добри отношения и не е ставало дума за сина му, понеже беше разговор за 20 секунди през прозорците на колите на едно кръстовище. След това не се появи на другия събор 2015-та, поне не видях СКубарото. :mhihi: А и то беше един пек тогава юли месец...явно е решил, че няма да дърпа коли или е чел закани из форума. :mhihi:
Та това е то, представител от органите на реда. Затова и явно не му е пукало като е въртял из нивите и т.н.
Иначе си прав за заканите, аз лично ако бях потърпевш бих му резнал гумите някъде, че иначе ако види директно си осъден, ще ти лепнат хулиганство, увреждане на чуждо имущество, че дори и нещо като нападение над полицай ще се опитат да ти измислят. :mhihi: Предисторията никой няма да го вълнува от г-да "разследващите". С малко труд може да му се намери фейсбоклука ако има(рядко са тези като мен, които нямат :mhihi: )и да му пожелава всеки потърпевш каквото иска, но едва ли е нужно след толкова време да се рови, ще вземе тотално да си повярва човека. :mhihi:

Между другото до ден днешен някой като ме види и чул от някъде историята ме базика за марката. Та все се налага да обяснявам как колегите не са си взели изгнил таралясник да газят мочурищата с него, а коли за пътя и уточнявам как предварително е бил подготвен терена, а хората просто са го подценили защото видях лично как някои хора можеше да минат спокойно, но подходиха неправилно, без да обикалят в краищата или поне да се засилят леко защото ис имаше достатъчно коли със задно, които излезнаха без някой да ги бута, тика, каму ли дърпа. Друг е въпроса, че някои от тях си бяха оакани вече от тоя въртящия се там. Някои виждаха какво е вътре и пак тръгваха да влизат, други просто си търсеха другаде места и така.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от ogata » 16 Яну 2017, 16:56

Начи гумата е отгоре щото тва комби само изглежда кат комби, иначе си е XL хетчбек с цяла врата :mhihi:
И понеже патериците за субару са некви безумни пари от сорта на 2ра ръка запазен айфон 4 :mhihi: , си купих релсичките, които са оем суби :mhihi: , измайсторих си една стойка с цо-то, пръснах си я, сложих и протектори да не жули боята и вече гумата е на тавана.

Освен тва сме екипирани с 4ри мощни халогени заврени зад решетките на предницата, хало лайтс (субару версията на ейнджъли) - беха на примоция в алито и не се сдържах. Те па гадните китайци ми пратиха един жълт и един оранжев, но фаровете вече бяха разлепени и отворени като го разбрах, та ся сме малко като хъски, ма е чаровна дали. :mhihi: толкоз, като за 10 лв, поне номера минава че тва ми е дей лайта :mhihi:

Изображение

И най-накрая реших да затъмнявам страничните прозорци. Тъмните фолиа не ми доставят отдавна душевен комфорт, за това реших да заложа на перфо фолио.
А, както знаем върху перфо фолиото може да се печата и какво си напечатах аз ? Ми учебника по история. :yes:

Задна дясна врата - Възстанието на асен и петър
Заден малък, десен прозорец - Апостола
Заден прозорец - защитата на орлово гнездо
Заден малък, ляв прозорец - Цар Симеон (тоя дeто през 3 лета е повтарял плажуването на едно и също море :mhihi: )
Задна лява врата - Битката при онгъла.

Много ме кефи как стана :yes: Прави ми впечатление обаче, че хората които ги забелязват са 50+. На по-младите им е все тая ... :confused:
Изображение
Изображение
Изображение

Естествено нямаше как да минем и без бмв инженеринг и си боднах едно централно ел.хроматично огледало от е39 8)

Иначе за тази зима над 40 пъти сигурно съм закачал въжета, дърпал от преспи, давал ток, бутал и т.н
Всичко абсюлютно безкористно, макар че някой беха настоятелни. Само един човек ме задърпа към едно омв, да пиеме по един чай и не му отказах, че си беше голяма 20 минутна борба, да завърти една ланча :mhihi:

Доволен съм. Днеска и купих едни к-т нови предни пружинки + тампони на макферсона, че се счупи по една навивка от 2те страни, я от студа, я от уморен матрял :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Избраха мис Хелзинки 2017г.

Мнение от B U L L I » 16 Яну 2017, 20:30

много лесно се модерират такива теми :mhihi:
четеш заглавието,после последната страница и точка :wave:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook