Строително-ремонтна тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от hell's angel » 23 Мар 2020, 21:42

ildivvy написа:Аз,по принцип,мислех с баща ми да си направим всичко (можем със сигурност)! Просто, наблюдавайки развитието на нещата в България, ми хрумна мисълта, дали няма да паднат цените и да има известна 'стагнация' в тази сфера. Иначе, аз имам 'готовност' за ремонт и не ме притесняват 'чуждите' хора у нас ,защото аз не пребивавам в жилището и не е проблем да се прави само 'дневен контрол' или нещо подобно... Аз,така или иначе няма да искам 'довършване до ключ' ,та не е проблем мисля..Просто по-досадните и 'мръсни' операции...

Един вид, ако сте здрави - газ, сега ви е паднало, стига да сте готови, че не се знае със складовете какво ще е положението.
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от bum_bum » 23 Мар 2020, 21:44

Бачкат си, или поне до петък всеки покрай който минах работеше.
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от steeN » 23 Мар 2020, 22:07

Сондьора написа:Повечето с акъл в главата сега правят ремонт/освежаване на заведения, хотели и т.н. , та надали.


Ако имат с какво. Давам 1-2 месеца да почне да се усеща финансовия стрес и да свалят цените.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от Е.Димитров » 26 Мар 2020, 9:23

И аз разчитам на това, че ще се свалят малко цените.
Търся си инверторен електрожен в олх и видях една две оферти, пуснах им моя версия на цената, на която искам да го придобия , тоест прилагам лек пазарлък, обаче от среща още са наперени, офертата ми не беше дори обидна, поисках 10% отстъпка от цената, а отговора не беше търговски издържан (да не говорим за гаранцията, каквато е по-скоро имагинерна)
Нищо, аз не бързам :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от STEVAL » 26 Мар 2020, 10:49

Е.Димитров написа:И аз разчитам на това, че ще се свалят малко цените.
Търся си инверторен електрожен в олх и видях една две оферти, пуснах им моя версия на цената, на която искам да го придобия , тоест прилагам лек пазарлък, обаче от среща още са наперени, офертата ми не беше дори обидна, поисках 10% отстъпка от цената, а отговора не беше търговски издържан (да не говорим за гаранцията, каквато е по-скоро имагинерна)
Нищо, аз не бързам :mhihi:


https://aliexpress.ru/item/32790935000. ... 33edtD1VBb

Преди три месеца си купих от тия 160 амперов с доставка от чехия и съм доволен. От утре са и на промоция

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от slatanic » 26 Мар 2020, 12:36

Ако търсиш нещо ново с гаранция на прилична цена да ти дам контакт на българска фирма дето са им изпитани и читави нещата.
Мисля,че и 10% отстъпка ще можем да ти издействаме.
Имам техни 3 броя 200амп.електрожени,едно 280А телоподаващо с пулс.Добре се справят.А не се ползват от дъжд на вятър. :mhihi:
Най-големият + за мен е че познавам тоя дето ги мисли и сервизира.А и са в София,а не на майната си.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от hell's angel » 26 Мар 2020, 12:54

Има ги споменати във всички теми за електрожени и телоподаващи :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от slatanic » 26 Мар 2020, 13:05

Има ги.И за това ги споменавам и аз.Даже в офроуд форума имаме бая голяма тема по въпроса.
Аз от тях съм много доволен и като сервиз,че миналата зима ми направиха ремонт на едно 500А телоподаващо Кемпи дето в сервиза на Кемпи искаха толкова пари колкото за ново.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от TNT » 24 Апр 2020, 13:17

Я кажете с винтоверт от Кауфланд дали ще мога да пробия бетона в панелка, за да монтирам лост за набирания ? От тези с голямата батерия е, но досега само за дърво съм го пробвал. Изглежда ще се удължава карантината, а не е здравословно да се обездвижвам хептем. Пък и ми е скучно. Честно казано не съм и сигурен с дюбели за бетон ли ще трябва или с анкери :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от Zubcho » 24 Апр 2020, 13:29

TNT написа:Я кажете с винтоверт от Кауфланд дали ще мога да пробия бетона в панелка, за да монтирам лост за набирания ? От тези с голямата батерия е, но досега само за дърво съм го пробвал. Изглежда ще се удължава карантината, а не е здравословно да се обездвижвам хептем. Пък и ми е скучно. Честно казано не съм и сигурен с дюбели за бетон ли ще трябва или с анкери :dunno:
Трябва ти ударна машина и то читава + читава бургия. Живея в ЕПК и всяко дупчене на дупка ми е смърт. Всеки път е мъка.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от TNT » 24 Апр 2020, 14:27

Значи ще си търся ластици :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от hell's angel » 24 Апр 2020, 15:01

Zubcho написа: Живея в ЕПК и всяко дупчене на дупка ми е смърт. Всеки път е мъка.


Нали знаеш, че в шест часа сутринта стените са по меки :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от Zubcho » 24 Апр 2020, 15:17

hell's angel написа:
Zubcho написа: Живея в ЕПК и всяко дупчене на дупка ми е смърт. Всеки път е мъка.


Нали знаеш, че в шест часа сутринта стените са по меки :ok:
Знам, знам, даже в 6 без 10 са като кашкавал, но за 3 минути докато трае кючека :D
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от Dextuar » 24 Апр 2020, 15:46

Някакви идея за стените на гараж? Обмислям от известно време дали да не сложа плочки. Някак на шпакловка ми седи като недовършено...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Строително-ремонтна тема

Мнение от Zubcho » 24 Апр 2020, 15:50

Dextuar написа:Някакви идея за стените на гараж? Обмислям от известно време дали да не сложа плочки. Някак на шпакловка ми седи като недовършено...
Ако се чудиш за какво да си дадеш парите, да ти дам моя IBAN? Никакъв смисъл няма от това :)

Пази си парите, че се задава криза
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook