Климатични промени

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Климатични промени

Мнение от Jordana » 24 Фев 2019, 8:48

Азиатците са силно френдли настроени към червеи паяци и хлебарки ...пържени или не там не се изхвърля такъв ценен материал . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Климатични промени

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Фев 2019, 14:18

Ама то пък сега се яде нещо по-хубаво сякаш с тия кренвирши и разни салами. За местото внос от Дания, Холандия и не знам си къде от не знам си коя година да не говорим. А и тия прасета там сигурно ги хранят като нашите тук из дворовете - с ярма, трева, хляб, манджи и разни други неща, които стават и за човек. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Климатични промени

Мнение от Jordana » 27 Сеп 2019, 13:10

Глобалното затопляне отива в историята ....по точно термина глобално затопляне . Вече е задължително използването на климатична катастрофа - това е политически коректния термин .

Какво се случи че милиони ученици по цял свят протестират срещу климатичната катастрофа ? Коя е Грета Тумберг и кой стои зад тази кампания ?
Няма нищо случайно в тази информационна война , няма как една 16 годишна ученичка да организира такова мероприятие сама . Да ходи по световни срещи от висок формат и да пропагандира небивалици . Да и се осигури яхта за прехода през океана щото не лети със самолет и не яде месо . Така намалявала въглеродната си следа :mhihi: Още повече че тя страда от наследствено заболяване - синдромът на Аспергер и обсесивно компулсивно разстройство на психиката . Фактори които неизменно оказват влияние на когнитивните способности на индивида . Това заболяване обуславя определени отклонения в социалното поведение , съответно и на решенията които взема . Либерастията и толерастията в западната образователна система в целия си блясък . Така че реално всичко сочи за пиар проект , и то според някои финансиран от световния финансов капитал чрез корпорацията викинг . Реалния въпрос е - какво ни готви световния елит с тази манипулация на общественото мнение ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Климатични промени

Мнение от TNT » 27 Сеп 2019, 15:16

Изображение :mhihi: :ok:


Като цяло съм ЗА мерки тип торбички/чашки за многократна употреба или от биоразградими материали. Обаче е много извратено всичко, вижда се, че е извратено и рязко се губи смисъл. Затова и повечето хора не го правят. Имам си торбички в колата, чашка за кафе имам за многократна употреба (не ме кефи, че не влиза в кафемашината :no: Някой да каже откъде да си взема малка, която да стои добре в къпхолдъра на Е39 :mhihi: ), ама при положение, че на 15км КЦМ-то бълва супер отровния дим почти 24/7... се губи смисъл. Виждам комин от вкъщи, който 1-2 пъти в месеца гори лекарства, органи и т.н. И когато мина покрай КЦМ, видя му дима, а в този момент ме изпреварва чипосано ТДИ и пуши... еми то не знам дали има толкова ТДИ-та, колкото е тва КЦМ. Същото е с тая малката - основните замърсители са Китай и Индия, ама за тях не се говори. Защото Китай замърсява повече от целия ЕС взет заедно. Тука обаче се чудят какви директиви да вкарат и колко по-фалшиви да направят найлончетата за боклук. Всеки ден чета новини как мислели нов вид накладки, които щяли да спестят не знам си колко тона прахоляк. Как гумите трябвало да се карат до 1,6мм (нищо, че в дъжд ще се утрепеш), а не до 3мм, защото било не знам си кво. И същевременно се развиват брутално отрасли като производство на батерии :dunno: И се стимулира даже. В нашата държавица пък цяла зима всички на дърва и въглища :dunno: Ние даже сме много ЕКО, защото тук не само гуми, ами и накладки втора ръка се взимат :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: И масово са на газ :ok:

ЕС и УСА производителите за мен не правят нищо за екологията, а просто токсичното производство се изнася в страни като Индия и Китай. Това, че си преместил проблема, не значи, че си го решил. За нас е по-добре, че отровите се бълват в Кунгинджао (примерно, не знам дали има такъв град, ама сигурно :mhihi: ), а не в Симитли, ама за световното замърсяване и климатични промени нещата стоят малко по-различно. Нали сме си автофорум - бях чел някъде, че в Индия си по-"еко", ако караш Митсубиши Колт с 1.0 бензин, отколкото Тесла :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Климатични промени

Мнение от acho.rs » 27 Сеп 2019, 16:37

Добре, де умът ми не го побира - как и кой дава гласност на това психично болно дете. За нас е ясно - ние само поемане лаймата от телевизията и пумиярските сайтчета и с тези лайна си мажем всекидневието. Но все пак - как и кой дава и спонсорира такъв отзвук?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Климатични промени

Мнение от drifty » 27 Сеп 2019, 17:20

Те затова не гледам новини и тая нямам идея коя е :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Климатични промени

Мнение от Nickelback » 27 Сеп 2019, 17:48

drifty написа:Те затова не гледам новини и тая нямам идея коя е :D


:mhihi:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Климатични промени

Мнение от acho.rs » 27 Сеп 2019, 18:41

drifty написа:Те затова не гледам новини и тая нямам идея коя е :D

И аз, ама навсякъде се тръби за тая дрисла. Явно Игирите на Глада са по действителен случай :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Климатични промени

Мнение от drago_pavlov » 27 Сеп 2019, 19:36

Сега като и дадат и нобелова награда още повече ще се тръби...
Ама не и се получи сцената в оон, Оскар няма да има :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Климатични промени

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Сеп 2019, 20:39

Тръмп изобщо не я е отразил на някаква среща на високо ниво и просто минал покрай нея без да я погледне дори. Аз от там за пръв път чух името и. Сега говорят как морското равнище ще се вдигне с 3-4 метра до 2100-ната.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Климатични промени

Мнение от c04 » 28 Сеп 2019, 0:12


Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 17.07.2018
Пол: Мъж
Кара: E61
Мечтае да кара: DeLorean time machine

Re: Климатични промени

Мнение от T-1000 » 28 Сеп 2019, 14:46

"Кой финансира Грета Т.?"

Малко по темата: https://www.lentata.com/page_15429.html

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Климатични промени

Мнение от Jordana » 28 Сеп 2019, 19:58

Почти само еврейски финансисти в топ 100 и фондациите им . Интересно за какво се подготвя ситуацията , аз лично смятам че това няма да спре така просто и ще прерастне в нещо повече от това някакъв тийн да овиква държавните глави по тия форуми все едно са клошарите от крайния квартал :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Климатични промени

Мнение от alx » 29 Сеп 2019, 0:15

Това което искам да знам е това дете кой го управлява. Тя не работи на всички цилиндри и в нормалния живот като няма сценарии които да следва почти не функционира интелектуално.

алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Климатични промени

Мнение от drago_pavlov » 29 Сеп 2019, 15:39

alx написа:

:ahah: :ahah: :ahah:

Ши умрЪ...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook