.. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

.. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от alx » 13 Дек 2016, 16:37

.... ето ви и една тема за жените - дали ги разбираме?
K_Ilkov написа:пп. Тва ако темата е още за соца, а не за тва разбираме ли жените :mhihi: :ok:


аз както обикновено само ще ви подхвърля темата без да пиша първоначално, за да не давам наклон... ама понеже ние българите сме специалисти по всичко- викам чакай да видиме какво мислиме за жените като приятели, обекти на страст, съдружници в живота, извънземни или там кой както си ги възприема.

и за да ви дам малко начален момент- имам един приятел. много е напред а материяла. беше в екипа на фирма която я изкара да се търгува на борсата. завършил мит, симпатичен, без някакви особени кусури, живее в хубава къща, няма и не иска да има деца, и той фен на возила... приятелката му и тя е на същото мнение, хубава, умница и тн... та пича преди седмица ми се обади да ми сведе, че е пак ерген защото мацката му се отнесла с някакъв... инжинер. любов някаква. та тоя моя пич дето е напред със всеки материял общо взето- беше в абсолютно неведение. питам го- проблеми нЕкви сте имали? той ме гледа като теле в железница - "ми не... всичко си беше наред"... ми.. явно не е било... и така...

и моля ви се придържайте се към добрия тон, щото иначе ще стане кочината и тъпо...
Последна промяна alx на 13 Дек 2016, 16:41, променена общо 1 път
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от drago9205 » 13 Дек 2016, 16:41

Емиии, то винаги ни се струва наред докато не ни зарежат.
Същото важи и за жените... и на тях всичко им е наред докато не осъзнаят, че са ти пръснали психиаката и им кажеш "чао"...

alx написа:няма и не иска да има деца

А може и в това да е разковничето ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от frizzante » 13 Дек 2016, 16:41

"няма и не иска да има деца" е може би причината? То зависи на каква възраст са тези хора де...
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от alx » 13 Дек 2016, 16:42

това ми беше и на мене първия въпрос- дали тя не си е променила мнението по въпроса... ми каза, че не... специално й бил поставил този въпрос ребром тя като му свела "добрите" новини...

за възраста- той е около 40 тя е на 32 примерно...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от K_Ilkov » 13 Дек 2016, 16:50

alx написа:.... ето ви и една тема за жените - дали ги разбираме?
K_Ilkov написа:пп. Тва ако темата е още за соца, а не за тва разбираме ли жените :mhihi: :ok:
...

E как можа така да ме изплескаш :mhihi:

Аз съм на мнение, че НЕ ги разбираме, често и те не се разбират какво точно искат ...
То първото всъщност следва от второто, понякога дават някакви сигнали, а после се обръщат нещата наопаки ...

Те са по-емоционални и ирационални от нас (генерално, изключения има), което е и хубаво и лошо ...

Няма рецепта за мен. Заключение тук също няма да се извади :yes:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от B.Stoimenov » 13 Дек 2016, 16:58

Т'ва за един преател ли ? :mhihi:

Извън шегата. Какво значи да разбираме жените ? Същото донякъде, като да разбираме мъжете. Факт е, че по един или друг начин, съществата от един пол се разбират по-добре по-простата причина, че имат повече "общи" елементи да ги наречем в живота.

Хората се събират и разделят. Винаги единият или пък и двамата страда. Кога повече, кога по-малко, както и формата на "страдане" може да бъде различна за всеки един индивид. Причините ли ? Причините за раздели/неразбирателство и прочие могат да са много и от всякакъв тип, често причините посочвани от едната страна могат да останат неразбрани от другата , все пак разни хора - разни идеали. Примери - милиарди.

Имам приятелки жени - някои от тях отговарят на описанието - истински приятел. нямам братя и сестри, само дете съм, та незнам точното чувство, но за някои от тях ги чувствам точно като такива - сестри.
Имам приятели мъже - същата работа.
В общи линии нещата се разбират с годините. Доверието, опознаването, ситуациите в които ви поставя (независимо с приятел/гадже/жена и прочие) живота, и начина по който излизате от тях. темата е много обширна, а човешките взаимоотношение, колкото и научен труд да се излива - не са като математиката - не следват точни правила, закони и последователност.

Ще се разпиша пак по-късно или тези дни, че ме вика една колежка на помощ :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от drago9205 » 13 Дек 2016, 17:00

K_Ilkov написа:понякога дават някакви сигнали, а после се обръщат нещата наопаки ...

Аз не можах да обясня на приятелката - че мъжете сме сравнително елементарни същества когато става дума за комуникация.... и сигналите не трябва да се очаква да се интерпретират правилно.
Като искат/мислят нещо да си кажат и толкова, а не да се завоалира. Но разбира се стигна се до "наопакито" и пак аз бях виновен :D

П.С. Бидейки доста романтична персона - имам няколко дребни хитрини (по-скоро са жестове и действия) в джоба, които в повечето случаи държат вниманието на жената, но най-вече я карат да се чувства така че и се обръща внимание и че не е пренебрегвана, нещо ключово, за да не се достигне до ситуация като описаната в началото :)

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от alx » 13 Дек 2016, 17:03

B.Stoimenov написа:Т'ва за един преател ли ? :mhihi:


всякакви прилики с мене са случайни. съвсем сериозно... най-малкото ентропията не е същата ;)
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от klintan66 » 13 Дек 2016, 17:04

Кратката ми версия -
Жената може всичко и с всеки за разлика от мъжа.
И края на една арабска поговорка - ".... и накрая попитай жена си и каквото ти каже , ти направи обратното"
Жалко но факт!
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от streetz » 13 Дек 2016, 17:08

Дали ги разбирам не знам, но съм стигнал до нещо като изводи кои неща увеличават много шанса за стабилна връзка - материално обезпечаване (никога не стига, но все пак някакво прилично ниво), много много внимание, много секс (и те обичат иебънта колкото, а някои и повече от нас), достатъчно свобода (не прекалено) и не на последно място - да виждат воля и целеустременост в мъжа. Даже и да не е преуспял бизнесмен е важно да се вижда, че се опитва да постигне нещо. Ако си путьо, който ходи и се връща от работа, лежи пред телевизора или виси във фейсбук, и мисли само кога да излезе да се напие с приятелите - ми няма да се получи, поне не дългосрочно. Това са ми наблюденията накратко :)
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от B.Stoimenov » 13 Дек 2016, 17:11

streetz написа:Дали ги разбирам не знам, но съм стигнал до нещо като изводи кои неща увеличават много шанса за стабилна връзка - материално обезпечаване (никога не стига, но все пак някакво прилично ниво), много много внимание, много секс (и те обичат иебънта колкото, а някои и повече от нас), достатъчно свобода (не прекалено) и не на последно място - да виждат воля и целеустременост в мъжа. Даже и да не е преуспял бизнесмен е важно да се вижда, че се опитва да постигне нещо. Ако си путьо, който ходи и се връща от работа, лежи пред телевизора или виси във фейсбук, и мисли само кога да излезе да се напие с приятелите - ми няма да се получи, поне не дългосрочно. Това са ми наблюденията накратко :)


и все пак - за всеки влак си има пътници. както споменах по-горе - Разни хора - разни идеали. Иначе като цяло съм съгласен с теб :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от TheDriver » 13 Дек 2016, 17:54

Сериозна заявка за тема на годината :mhihi:

drago9205 написа:
K_Ilkov написа:понякога дават някакви сигнали, а после се обръщат нещата наопаки ...

Аз не можах да обясня на приятелката - че мъжете сме сравнително елементарни същества когато става дума за комуникация.... и сигналите не трябва да се очаква да се интерпретират правилно.
Като искат/мислят нещо да си кажат и толкова, а не да се завоалира. Но разбира се стигна се до "наопакито" и пак аз бях виновен :D

П.С. Бидейки доста романтична персона - имам няколко дребни хитрини (по-скоро са жестове и действия) в джоба, които в повечето случаи държат вниманието на жената, но най-вече я карат да се чувства така че и се обръща внимание и че не е пренебрегвана, нещо ключово, за да не се достигне до ситуация като описаната в началото :)


Това не търпи обясняване може и да не могат, но по-скоро не искат да го схванат и използват :mhihi:

За това класическите:
Какво ти е? - Нищо! - Определено е нещо и то голямо нещо! :mrgreen:
Не=Да, ама не винаги :mhihi:
Аз такива празници чужди празници като Свети Валентин не празнувам! - Не ги празнувам, но искам да се сетиш за мен, да ми организираш/подариш нещо, за да мога да ти кажа колко си готин, че си го направил въпреки че съм ти казала че не го празнувам :mhihi: - Т'ва от опит :wave:

И т.н... всеки си намира своя начин да се справя .... аз винаги всичко постаям под съмнение и търся как иска да ме подхлъзне, особено когато не се е мръщила дълго време.Вървят ли нещата добре дълго време и да няма проблем ще го създаде и ще те обвини теб, че си виновен, за да има драма за 1-2 часа ..... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от drago9205 » 13 Дек 2016, 17:59

Някъде чух/четох/гледах един бъзик, че "Какво ти е? - Нищо!" всъщност означава "Ще страдаш!"

TheDriver написа:Вървят ли нещата добре дълго време и да няма проблем ще го създаде и ще те обвини теб, че си виновен, за да има драма за 1-2 часа ..... :mhihi:

А може и по-лоши неща да значи - като например, че има друг или че на другият не му пука (а непукането/липсата на позиция/ в една връзка е едно от най-лошите неща)
Затова според мен е хубаво нещата да не са по мед и масло ами да има по някое дребно спречкване, това означава, че човек го е грижа. Пък и сдобряването винаги е приятно ;)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Bogat-Beden » 13 Дек 2016, 18:02

С Илков съм много съгласен.
Иначе аз лично въобще не ги разбирам жените-и като гледам проблемът не е само в моя телевизор :lol:
Но едно нещо съм забелязал за почти всички ,че точно това им е защитна стратегия-никога да не се разкриват напълно.Затова се получава като във вица за младоженеца,на който баща му казал-сега ще се запознаеш с жена си.. А може и цял живот да не стане :dunno:

drago9205 написа:Пък и сдобряването винаги е приятно ;)

Това за мен е сред най-лютите и агресивни дербита в шампионата :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от drago9205 » 13 Дек 2016, 18:08

Bogat-Beden написа:Това за мен е сред най-лютите и агресивни дербита в шампионата :lol:


Еми трябва да си изкара яда човек...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook