.. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от madafaka_donkele » 22 Дек 2016, 22:37

tl;dr :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Dextuar » 22 Дек 2016, 22:40

Четох те на почивки :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Мордехай » 22 Дек 2016, 22:44

Това беше най-дългият пост на 2016-та година!
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от alx » 22 Дек 2016, 23:01

dreadx написа:Всеки е с някого до време и в това има много дълбок смисъл. Например при по-близко общуване на някой по-млад човек с по-възрастна жена, той научава от нея разни неща (нямам предвид само сексуални, а житейски изобщо), после като се ориентира към друга партньорка ги предава на нея. (- все пак нямаха училище тези хора.. но нали трябва и да се учат.;)


не... смисъла е, че са усетили че като са 200 човека представят едно много бедно генетично разнообразие и затова максимизират броя на комбинациите за да не се изродят в близко бъдеще...

по въпроса за истинското приятелство между жени и мъже- аз си мисля, че съществува... но трябва или да е минало през фазата интимност или тепърва му предстои... средното положение е неустойчиво във времето :)
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.03.2011
Местоположение: Sofia, Lozenetz
Пол: Мъж

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от dreadx » 22 Дек 2016, 23:19

alx написа:но трябва или да е минало през фазата интимност или тепърва му предстои... средното положение е неустойчиво във времето :)
Ако е преминало през такава фаза, приятелството може да остане завинаги.
В процеса на такава фаза "интимност", там също може да има истинско приятелство, даже е редно да има такова.
Ако му предстои - това не значи, че балъкът ще чака до пенсия, за да види какво ще стане.
То и не е сигурно какво ще стане, освен едно - че ако е прекалено търпелив, ще го отлагат и ще го използват "за приятелка" по-дълго време. Само ако женската усети, че може да го изпусне, но пък много държи на него и има възможност, току-виж го преместила по-напред в списъка.. ;)

/А за генетичното разнообразие в затвореното и не многочислено общество е ясно. Имах предвид, че нямаха ограничения за възраст - никой не беше подкован с предразсъдъци като колко години трябва да е по-малка от него жена му и разни такива, типични за много други общества.
Последна промяна dreadx на 22 Дек 2016, 23:21, променена общо 1 път
- kaji kvo stana,kopele kvo stana?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Pisobella » 22 Дек 2016, 23:21

Vra4anin написа:
Относно приятелството между мъж и жена - абе вие ме карате да се замислям. Жената има приятел от над 30години и са просто дружки. Като ви чета размишленията, почвам да се замислям...

.....
казАхме, че има изключения и е възможно и без задни мисли да има приятелство между мъж и жена. Не го мислете толкоз :mhihi: Че то иначе стана направо невъзможно, ще вземе да се разпадне още някоя щастлива връзка :lol:
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от alx » 22 Дек 2016, 23:25

Vra4anin написа:Относно приятелството между мъж и жена - абе вие ме карате да се замислям. Жената има приятел от над 30години и са просто дружки. Като ви чета размишленията, почвам да се замислям...


не рови... да не намериш... така или иначе е все тая... :mhihi:
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.03.2011
Местоположение: Sofia, Lozenetz
Пол: Мъж

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от dreadx » 22 Дек 2016, 23:37

Споко де, не веднъж се съгласихме, че има възможност мъж и жена да са си приятели дори и без някой от двамата задължително да си е поставил за цел секс. - Например ако жената е по-грозна от тази с която мъжът прави секс, той няма да дава зор заради грозната да зареже по-хубавата. (въпреки, че има и такива случаи)
- Виж ако се развалят нещата с по-хубавата, ще се обърне за съчувствие, ще потърси пУткрепа първо от кого? - от най-добрата си приятелка естествено.

Но принципно мъжете са по-емоционални и щом усещат жената като приятел, то най-често нямат съмнения дали искат да правят секс с нея.

Жената обикновено смята..(*без някои хора в темата, че ми омръзна да спорим) -- хипотетично, някакви там жени, нали си имат мъжки приятелки - доста голям процент от тях, ама *да кажем не всички* --> обикновено смятат нещата така: - ако се наеба с този, то ще почнат едни усложнения = отиде ми най-добрата мъжка приятелка, тцтцт.. я по-добре да си се чукам с пешо-гадняра, а този ще си го държа да си споделяме разни неща.. Толкова ми е приятно така като си говорим с него.. А пешо-гадняра е толкова прост, ограничен и е толкова далеч от дебрите на фината и чувствителна женска душа - нямаме дори една обща тема на която да си поговорим с него - за нищо друго освен за ебане не става..)
- kaji kvo stana,kopele kvo stana?!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от acer » 24 Дек 2016, 10:17

Дреад на практика говори за цитираната от мен книга. На кратко се казва че природата не ни е създала моногамна, еволюционно няма никаква логика, а хората преди фермерството са живяли на номадски групи и "групата" е била по-важна от единичната личност, един вид социалиазъм с много секс :mhihi:


След фермерството картината се променя - вече човека е притежател на земя, трактори, коли, богатства и жена си.. впоследствие прочитаме текста с дребният шрифт, че не можеш да пригежаваш никой, а жена си си я наел с безсрочен договор :mhihi: и вероятността да не я ползваш само ти е.. не-малка. Тва е много анти мейн-стрийм, но реалността често е горчива.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Bogat-Beden » 24 Дек 2016, 12:56

Защо от жените става добри археолози?






Защото обичат да ровят във миналото
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Leon » 27 Дек 2016, 13:36

acer написа:Дреад на практика говори за цитираната от мен книга. На кратко се казва че природата не ни е създала моногамна, еволюционно няма никаква логика, а хората преди фермерството са живяли на номадски групи и "групата" е била по-важна от единичната личност, един вид социалиазъм с много секс :mhihi:


След фермерството картината се променя - вече човека е притежател на земя, трактори, коли, богатства и жена си.. впоследствие прочитаме текста с дребният шрифт, че не можеш да пригежаваш никой, а жена си си я наел с безсрочен договор :mhihi: и вероятността да не я ползваш само ти е.. не-малка. Тва е много анти мейн-стрийм, но реалността често е горчива.

:mhihi: :yes:

А за приятелството между мъж и жена - може, при това без проблем. Поне при мен може. Даже имам две такива, а хич не са грозни. :winky: Бо винаги е съмнително, факт. Повечето мъже имат други цели.
Never mistake motion for action...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Bogat-Beden » 27 Дек 2016, 13:49

alx за мен е прав относно приятелството между мъжове и женища.
Имам само една приятелка и тя ми е бившо гадже.
Но минаха години ,за да стане възможно това.Тя си е омъжена,има две деца, виждаме се често и си говорим по мъжки :lol:(характерът й позволява) .Доста е запазена все още,но не гледам на нея като на жена,просто съм го изключил този момент и толкова.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 10.10.2006

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от ivodivo » 02 Яну 2017, 12:45

dreadx написа:
acer написа:Другият живот ще се роди мъж, ...
:yes: При всички положения ще трябва да научи тези неща - дали в този или в следващия си живот като мъж - но по-добре сега, затова и не се престаравам да съм тактичен.

Принципно е добре ако не друго, колежката поне да разбере, че повечето жени докато се опитват да си държат някакви като въпросните пичове за "приятелки", току-се нашият с някой абсолютен тъпак. След няколко такива неуспеха и след няколко години, ако някой от пичовете е прекалено упорит, за да продължава да се усуква около въпросната, в крайна сметка се стига и до секс. От друга страна, сексът най-често не прераства в сериозна връзка, понеже не може онзи да седи и да гледа години наред какви глупости прави момата и да чака момента, в който тя натрупвайки опит да реши, че той е най-свестният. (- след всеки такъв опит тя за него остава все по-малко свястна и ги свързва единствено желанието му за секс с нея, което се изчерпва след като се осъществи сексът).

А сега жените ще кажат ли - какво е толкова лошо да си изберат мъж, който може да им е и приятел? - защо хем искат да си ги държат под ръка, хем докато ИМ изнася да са си САМО приятели?
(- мислите ли, че е ок? - нали все пак животът е с ограничена продължителност - за да им губите времето?)

-- ясно е, че ако така правите, в следващия си живот ще бъдете мъже - за да ви държи някоя натокана убавица за "приятелки" -- това в случай, че сте се отнасяли така към другите в този си живот.

Въпросът ми е как си обяснявате подобно поведение за пред себе си - оправдано ли е това, че реално ги ИЗПОЛЗВАТЕ, за приятели. (освен подсъзнателното оправдание за всичко: - така ми изнася.)



Много точно казано, ето защо аз се изнасям с 200 км/ч само да усетя наченки на приятелски отношения... :) Според мен е въпрос на самоуважение какво ще изтърпиш

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от Grozdanoff » 04 Яну 2017, 14:24

Здравейте колеги, относно случея на автора ще споделя, че знам от близко много подобен случей.
Мой близък приятел, пич отвсякъде хубав, висок, строен; хубава работа, живее сам в голям апартамент в Лозенец. Приятелката му беше бивша гимнастичка голяма сладурана, но леко странна птица. От 3 години бяха заедно и изведнъж на нея нещо и прищака. Почнала да излиза от стаята като и звънне телефона, след няколко седмици го напусна. След още месец си качи снимките от сватбата във фейсбук. Откачена работа ! Нещо полудя жената...
Моя пич сега си намери нова, фенка на татосите както и той, изрисувани са наполовина и двамата, и си е много щастлив човека, може би по-добре че стана така. Така че незнам, може би застраховани от полудяване хора няма :mhihi:
А относно приятелство с жена незнам. Имам една приятелка с която движихме заедно(сега е женена, а аз сериозно обвързан), но аз тогава бях на 17 и ходех с мотора в с.Кранево (курортно село близо до Албена) и зарибявах рускини/украйнки ученички, а тя леко ме харесваше и имаше тайни надежди (личи си знаете). Така че не мисля че може да има пълноценно приятелство м/ду мъж и жена, поне аз не усъществявал такова, винаги единия ще е по-грозен от другия и ще го харесва !
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1757
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: .. и понеже се оплаквате ама все залитате натам...

Мнение от BMW_POWER » 04 Яну 2017, 21:35

Богатите мъже осигуряват незабравим оргазъм на партньорките си

В търсене на отговор американски изследователи са посветили проучването си на типа мъж, гарантиращ качествена сексуална кулминация на партньорката си

Много дами вероятно са се питали какъв трябва да бъде мъжът, за да им осигури незабравим оргазъм. Оказва се, че този въпрос занимава не само жените, но и учените.

В търсене на отговор американски изследователи са посветили проучването си на типа мъж, гарантиращ качествена сексуална кулминация на партньорката си. Учените са установили, че незабравимо удоволствие на партньорките си осигуряват богатите мъже, пише в. "Дейли експрес".

За целите на изследването специалисти от университета на Олбани са анкетирали млади обвързани хетеросексуални жени.

Дамите е трябвало да отговарят на въпроси за сексуалния си живот, в това число за честотата и интензитета на изпитаните оргазми. Изследователите са анализирали и характеристики като доходи на партньорите, телесни мерки, характер, чувство за хумор, външност.

За да са сигурни, че няма да бъдат подведени от дамската субективност, учените са помолили приятели на участничките в изследването да оценят атрактивността на партньорите им.

Резултатът от проучването едва ли ще зарадва всички мъже.

Оказало се, че дамите най-често стигат до качествена кулминация в половия акт, ако партньорите им са богати, уверени и привлекателни.

Изследователите са установили, че честотата и интензитетът на оргазма са свързани с външността на мъжа. Дамите, чиито приятели са оценили партньорите им като привлекателни, най-често са изпитвали интензивна кулминация в половия акт.

Сред открояващите се физически характеристики на "майсторите на оргазма" са широките плещи.

Финансовото състояние и самочувствието на партньора също са от значение за качествения оргазъм. За разлика от други дами, жените, чиито възлюбени са богати и уверени, по-често предприемат първата крачка към сексуален контакт и редовно стигат до кулминационната точка.

Чувството за хумор също оказва благоприятен ефект върху качеството на оргазма.

Изследователите смятат, че има еволюционна причина дамите да получават най-голямо задоволство от секса с привлекателни, силни и забавни мъже.

Според специалистите жените подбират партньори с подобни характеристики, тъй като те им гарантират "успешно" потомство.


https://vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/ ... si-6063668

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook