Пулев - Самюел

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Пулев - Самюел

Мнение от drago_pavlov » 02 Дек 2016, 21:21

Как така никой не е пуснал тема :shock:

Преди малко гледах по новините кантара - тоя черньо е заприличал на квартален пияч. Чудно ми е как и кога ще приключи мача :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Пулев - Самюел

Мнение от vixx » 02 Дек 2016, 22:05

Той почти винаги е изглеждал така, с няколко изключения.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Пулев - Самюел

Мнение от E34 » 02 Дек 2016, 22:55

Оффффф, сблъсъка на титаните :kuku: Като цяло тази галавечер е обида за хората с вкус към бокса. На малкия Пулев са му намерили зорлем един хърватин дето има 15 загуби и само 6 победи и то срещу некви мега лузъри, а и един равен е изкярил. С една дума поредния балък дето идва за 500 евро. Тервел ще спечели по точки, ако оня не се откаже. Ще бъде смешна работа. Иначе Зауерланд си е докарал негови боксьори да позакърпят нещо ама като цяло е под средното ниво. Мале като го гледам тоя Кале ква е джанка нищо чудно да е постоянно на лепило баси :mhihi: Тва извън темата. Относно главната среща първото, което прави впечатление, е че Пулев е дебел. Оня още по-дебел. В смисъл на килограми. Значи са тренирали колко да не умрат 12 рунда на ринга. Срещата ще е пълен шит и скука, Пулев ще го откаже между 8-мия и 10-тия рунд. Ще има олеле майко, БГ химна, знамена фойерверки, България на три морета и колко сме велики. Ще се просълзим от гордост. И тва е.
Има една интрига обаче, която може да обърне нещата, но е малко вероятна. Интригата е Ивайло Гоцев. Ще видим.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 462
Регистриран на: 16.01.2011
Пол: Мъж
Кара: E 46 Sedan 136 Hp
Мечтае да кара: Най-новото BMW независимо от модела

Re: Пулев - Самюел

Мнение от bobi_81xx » 02 Дек 2016, 23:02

А на Живо ще го излъчват ли по някоя родна телевизия,или каквато ще да е? :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 678
Регистриран на: 16.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39

Re: Пулев - Самюел

Мнение от wladio » 02 Дек 2016, 23:19

Много шум,май за нищо.
Самито мноооого небрежно изглежда за бивш световен.....
Едва ли ще има зрелище, но дано оправдаят голямите разходи около мача.
И все пак желая успех на Кубрат.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Пулев - Самюел

Мнение от vixx » 03 Дек 2016, 0:19

bobi_81xx написа:А на Живо ще го излъчват ли по някоя родна телевизия,или каквато ще да е? :dunno:


Диемата, днеска им платих 5 лв. за да ми го пуснат.
Аз по няква причина продължавам да смятам, че нещо всички много го подценяват някогашния шампион.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: Пулев - Самюел

Мнение от Nukem » 03 Дек 2016, 1:32

Много хубаво мнение на колегата Е34, напълно съм съгласен. Писна ми от родолюбие и българите сме най най. Мача на Самуел с Кличко беше на светлинни години от мача на Кобрата, където полвината време събира стотинки по земята и още не мога да си обясня какъв беше този отворен гард с който излезе. Стойностния бокс е при братята хамериканци, с нетъпение чакам Canelo Alvarez vs. Gennady Golovkin.
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Пулев - Самюел

Мнение от drago_pavlov » 03 Дек 2016, 8:19

Nukem написа:Много хубаво мнение на колегата Е34, напълно съм съгласен.

Аз заради неговото мнение пуснах темата :mhihi:

Да припомня и мнението за Стоичков:
E34 написа:Съжалявам момчета, че не се вписвам в общата патриотична картина прехласвайки се пред Пулев, Стоичков, Стамболов, България на три морета, Македонско девойче, Йовано Йованке, Шуми Марица и Слави Трифонов. Понякога даже ми е тъпо. Ей го оня ден вместо да се кефя на уникалния мач на звздите, купувайки си едно билетче минимум за 88.88лв щото съм патриот и да кеся на тоа дъжд с дъждобранче, аз псувам у задръстванията неосъзнавайки величието на събитието създало тези задръствания и тая еуфория. Последната седмица само от чешмата къде не течеше Стоичков. Ама този велик българин допринесъл за това дори и такситата у Конго да знаят де е България го заслужава. Този факт, лично мен много ме радва. Даже е като парола, качваш се на некоя бангия нейде по света примерно у Бангладеш питат те от де си казваш България и мангала веднага - аааааа, Стоичков! и всичко тръгва по мед и масло и живота е хубав, уникално преживяване! Оттам следва диалог за киселото мляко и столицата на България - Букурещ. И така в смях и закачки минава времето. Ако не беше Стоичков кво прайм?
Аз пак да питам, що не доде Марадона бе. И не ми ги разправяйте, че народа не беше отишъл да види Марадона, Ромарио и Роналдиньо.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Пулев - Самюел

Мнение от Benord » 03 Дек 2016, 14:12

Няма как да стане нещо от това.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Пулев - Самюел

Мнение от zvetiko » 03 Дек 2016, 17:33

Nukem написа:Много хубаво мнение на колегата Е34, напълно съм съгласен. Писна ми от родолюбие и българите сме най най. Мача на Самуел с Кличко беше на светлинни години от мача на Кобрата, където полвината време събира стотинки по земята и още не мога да си обясня какъв беше този отворен гард с който излезе. Стойностния бокс е при братята хамериканци, с нетъпение чакам Canelo Alvarez vs. Gennady Golovkin.


Кобрата замина на 10-та секунда, после Кличко го държеше в будна кома, за да има някакъв мач. Гледах му нещо от тренировките- май успя да направи 10-на удара за минута на чувала, не знам как не заспа.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Пулев - Самюел

Мнение от © » 03 Дек 2016, 20:21

някаква алтернатива на Диама спорт? Аз няма да го гледам, но за децата търся :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Пулев - Самюел

Мнение от ogata » 03 Дек 2016, 20:30

MA4KAI KOBRA !
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: Пулев - Самюел

Мнение от xela » 03 Дек 2016, 20:40

Тервел би много лесно...

Можете да го гледате за 2.50 лева по Гонг. Къде не сте ги дали?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Пулев - Самюел

Мнение от Витанов » 03 Дек 2016, 21:10

От чужбина как да го платя тоя гонг? :mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Пулев - Самюел

Мнение от Zagy » 03 Дек 2016, 21:16

Дайте линк да гледам излага.. тва де - мача :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook