Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1064
Регистриран на: 9.07.2013
Кара: 318Ci E46, 530GT

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от MMG » 11 Дек 2017, 21:41

bum_bum написа:То това е вътре, човката не се нагрява толкова чак. А и е много трудно да се окапеш със силикона по невнимание.


Недей... аз така се изгорих с такова нещо, че две седмици поне заздравяваше после.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от efren » 11 Дек 2017, 22:05

MMG написа:
bum_bum написа:То това е вътре, човката не се нагрява толкова чак. А и е много трудно да се окапеш със силикона по невнимание.


Недей... аз така се изгорих с такова нещо, че две седмици поне заздравяваше после.


Това не трябваше да го пишеш, таман го поръчах ...
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от bum_bum » 11 Дек 2017, 22:57

Ми де да знам, аз съм се парил по пръстите.. нищо особено.

Ако е внимателно детето не виждам драма. Мойто от две годишно реже хартии с ножици и като го види някой изпада в ужас, пък ей го на- още не се е заклало.
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от randity » 12 Дек 2017, 18:55

Момци, някой знае ли от къде мога да купя електрическо одеяло? Приятелката ми иска такова и смятам да и взема едно?!
Лошото е, че трябва да избера подарък и за майка и. Което вече е големия проблем. Та някакви идеи?!
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Cyberloner » 12 Дек 2017, 19:03

randity написа:Момци, някой знае ли от къде мога да купя електрическо одеяло? Приятелката ми иска такова и смятам да и взема едно?!
Лошото е, че трябва да избера подарък и за майка и. Което вече е големия проблем. Та някакви идеи?!


Такива одеала под път и над път, само гледай да е някаква по-истинска марка да не вземе да светне девойката :)
А подаръка за мамата най-добре го избери заедно с девойката, все пак тя си познава майката най-добре + ще набереш някоя точка, че това явно е важно за теб, не искаш да сбъркаш и се допитваш до мнението и

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от randity » 12 Дек 2017, 19:18

Cyberloner написа:
randity написа:Момци, някой знае ли от къде мога да купя електрическо одеяло? Приятелката ми иска такова и смятам да и взема едно?!
Лошото е, че трябва да избера подарък и за майка и. Което вече е големия проблем. Та някакви идеи?!


Такива одеала под път и над път, само гледай да е някаква по-истинска марка да не вземе да светне девойката :)
А подаръка за мамата най-добре го избери заедно с девойката, все пак тя си познава майката най-добре + ще набереш някоя точка, че това явно е важно за теб, не искаш да сбъркаш и се допитваш до мнението и

Дай малко повече информация, относно марки и къде мога да отида да ги видя на живо. Питах Гугъл, но там излизат само он-лайн магазини, а аз искам да го видя и пипна.

За мама-та, в краен случай така ще стане
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от kiko » 13 Дек 2017, 12:05

efren написа:
MMG написа:
bum_bum написа:То това е вътре, човката не се нагрява толкова чак. А и е много трудно да се окапеш със силикона по невнимание.


Недей... аз така се изгорих с такова нещо, че две седмици поне заздравяваше после.


Това не трябваше да го пишеш, таман го поръчах ...

Вчера гледах един пистолет с копче он-офф което е добре за да си го включва когато и е кеф а не да бърка по контаките .Мойта щерка също иска такова и затова и аз ги позаглеждам.
пс.има силиконови пръчки с различни цветове :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от maxoyn » 13 Дек 2017, 12:07

^ С лека модификация може да се използва пастел за рисуване.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от TheDriver » 13 Дек 2017, 14:19

Колеги напомням за другите ламери като мен :D

Има ли нещо, което искаш да получиш за Коледа?
- жената.

Не отговаряйте какво искате да получите за Коледа!!! :mhihi:

Въпросът е силно подвеждащ и всеки даден отговор може да е грешен :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от The_Ancient » 15 Дек 2017, 8:20

dextuar написа:Най-вероятно си е взел Spark или бъркам?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Първо към него се бях насочил. Доста го умувах и бая видеа изгледах. После се спрях на Фантом 3 Стандарт, но си казах, така и така толкова пари поне да е 4к и взех Фантом 3 SE. Пробвах го два пъти за да мога да и покажа как се кара (а и на мен ми е интересно, де :) ). Доста се заглеждат хората и ме разпитват. Хем тук в Сан Франциско уж са в час и са виждали такива джаджи. Харесва ми как лети, много е бърз и от високо се гледа супер. Имам от преди един таблет на Nvidia и ще и го подаря с него направо та да гледа къде лети като иде надалеч.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: zAcK

Последни теми
Facebook