Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Borymeckata » 27 Ное 2016, 23:15

Леле, наистина си труден за подарък... Май с чантите и обувките имам по-голям шанс.

Като стана въпрос за дамски чанти - жена ми също има богата колекция, избира ги много внимателно по някакви напълно непонятни за мен критерии. Но с годините ми направи впечатление, че всичките й чанти са от калпави материали - бързо се амортизират, късат се, циповете им заяждат, ожулват се и... отиват в печката. По едно време чух, че си търси БЯЛА чанта и реших да я зарадвам с подарък - закарах я в един магазин "Велур" в Ловеч, където продават изделия от естествена кожа. Влязохме, специално преброх 8 (осем) бели чанти на рафтовете, викам си - все ще си хареса някоя от тях. Обаче не, нашата само се завъртя на пета и тръгна да излиза - нищо не си харесала... Викам й - Маце чакай, видя ли чантите, от естествена кожа са, само си харесяй някоя и веднага ти я купувам. Не, видяла ги е, не й харесват... Е как в цял магазин нито една чанта да не хареса, егати? Нали тия чанти са правени за жени, аз може нищо да не разбирам, ама в тая фирма има дизайнери, нали така...?

Излязохме навън и чак тогава разбрах къде е проблемът: Ти искаш да ми купиш чанта от естествена кожа, да я нося 20 години, а?! Това е - ако има качествена и здрава чанта, няма да има повод да си купува нови боклуци на всеки 3 месеца... И после някои мъже се хвалят, че "разбирали жените" - друг път...
Excellent! Steven is my name!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от BMW_POWER » 07 Дек 2016, 5:13

На жената гумите ги купих. Две де, другите две ги плати тя. Но както и да е. На хлапето днес му взех електрическо влакче

Изображение

Взех и няколко "прави" релси, за да не го върти само в кръг.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от B.Stoimenov » 16 Дек 2016, 9:41

към момента съм подготвил за подаръци:

-няколко бутилки уиски и вино
-билети за театър
-ваучери за спа уикенд и такива за масаж
-книги на различна тематика (според реципиентите)
-елктроуреди и техника (уред за готвене на пара, видеорегистратор, МП3 плеър и прочие)
-Коледна украса (топки за елха, и други фигурки и прочие, които ползвам за завършек ан подаръците)
-Кабел за диагностика :mhihi:

трябва още да се мислят, ама ... скоро:D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Дидо85 » 16 Дек 2016, 10:06

Аз също съм подготвил няколко, но имам поне още толкова да заформя преди празниците, че тази година се очертава няколко дневно празнуване и виждане с голяма част от роднините. Ето и част от моя списък:

-Бижу поръчано през приятел от амазон(все още се чака дано да дойде вече)
-Уикенд ваучер за двама, това вероятно ще се дублира, за родителите от двете страни.
За братята и сестрите:
-Безжична клавиатура с мишка
-Парктроник в огледало(това все още не е купено и размишлявам дали въобще да го взимам)
-Таблет, засега съм харесал един евтин, понеже ще се ползва от малко дете и смятам, че няма нужда от нещо по-силно, а и ако/като го счупи да не ме е яд толкова.
-Ваучер от любим магазин за дрехи, за да съм сигурен, че ще си купи каквото ѝ харесва и ще ги носи.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от BMW_POWER » 10 Дек 2017, 19:46

Отново идва време за активно използване на кредитните карти. Давайте идеи за подаръци :ok:

На хлапето ще взема един малък дрон, жената ми е още мътна Индия.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от alekangg » 10 Дек 2017, 22:14

В Канада и пари за подаръци ли не можете да съберете-отделите, че пак ще се търкат кредитнИ карти??

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от The_Ancient » 10 Дек 2017, 23:31

alekangg написа:В Канада и пари за подаръци ли не можете да съберете-отделите, че пак ще се търкат кредитнИ карти??

Отвъд океана дават точки, когато ползваш кредитни карти и няма никакъв смисъл да плащаш кеш, дори и да имаш парите на момента.

По темата, на едни приятели наскоро взех за сватбата прахосмукачка робот, още не съм я подарил. На майка ми и купих за Коледа един читав дрон на DJI, че ми предлагаше да подарявам дрон на други приятели.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Dextuar » 11 Дек 2017, 15:53

The_Ancient написа:
alekangg написа:В Канада и пари за подаръци ли не можете да съберете-отделите, че пак ще се търкат кредитнИ карти??

Отвъд океана дават точки, когато ползваш кредитни карти и няма никакъв смисъл да плащаш кеш, дори и да имаш парите на момента.

По темата, на едни приятели наскоро взех за сватбата прахосмукачка робот, още не съм я подарил. На майка ми и купих за Коледа един читав дрон на DJI, че ми предлагаше да подарявам дрон на други приятели.
Най-вероятно си е взел Spark или бъркам?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от acho.rs » 11 Дек 2017, 18:11

За Коледа тази година измислихме много яки подаръци - пуловери с елени, снежинки и шейни за всички. Обличането им едновременно от всички е голям смях и създава настроение.

Отделно сериозните подаръци - за мъжете от форума е ясно. За дамите - парцалки с превес на нещо топло за зимата. Ако пък обичат зимни спортове е много лесно.

Добра идея е и зимна почивка по планините, но някак си това не го виждам като подарък за под елхата.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от efren » 11 Дек 2017, 18:20

Голямата ми дъщеря ми иска пистолет за горещо лепене за да си прави апликации и разни други неща. Не знам дали е добре да подаря на 11-годишно дете нещо което развива 200 градуса :roll: .
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от bum_bum » 11 Дек 2017, 18:44

То това е вътре, човката не се нагрява толкова чак. А и е много трудно да се окапеш със силикона по невнимание.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от ildivvy » 11 Дек 2017, 18:49

Според мен,трябва да се радваш,че детето ти иска нещо подобно,с което да твори и да развива въображението си! Радвам се за нея!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Lenco » 11 Дек 2017, 19:59

Странно нещо са дъщерите в днешно време, някой искат грозни джуки, други харесват е36 и искат някакви железа, които не могат да носят. Не знам кое е по-скъпо, но знам кое е по-грозно :mhihi:
WP_20171210_001.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от efren » 11 Дек 2017, 20:00

Радвам се разбира се. Тя рисува много и прави разни неща - дреболийки, апликации, катички за рожденни дни и други. Сигурен съм, че с пистолета ще прави много неща само ме е страх да не се изгори, но мисля да рискувам, все някога детето трябва да се научи да борави с такива неща и да се пази.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от K_Ilkov » 11 Дек 2017, 21:09

efren написа:Радвам се разбира се. Тя рисува много и прави разни неща - дреболийки, апликации, катички за рожденни дни и други. Сигурен съм, че с пистолета ще прави много неща само ме е страх да не се изгори, но мисля да рискувам, все някога детето трябва да се научи да борави с такива неща и да се пази.

Не се притеснявай чак толкова, моя беше на 8 като поиска такъв. Парвал се е няколко пъти, но нищо сериозно. Вика - нищо ми няма :mhihi: Лепи на съученичките си "бижутата" :mhihi: освен разни негови неща.
Ако е разумно детето не е проблем.
Трябва естествено и да се обясни, че това е инструмент, а не играчка.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook