Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от bum_bum » 25 Ное 2016, 22:40

Демек аз ако не шпионирам какво си е харесала и какво е споделила с приятелки, че иска значи не се интересувам от нея?

Това наред с "не ми обръщаш достатъчно внимание" винаги е било голям хит.

А жена, която постоянно е в мечти за нови дрехи и обувки за мен е крайно елементарна.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от TNT » 25 Ное 2016, 22:53

bum_bum написа:
А жена, която постоянно е в мечти за нови дрехи и обувки за мен е крайно елементарна.

Не с грубото, че ще нараниш колежката :mhihi:

По въпроса с бижутата. Размер на пръстен лесно се взима. Слагаш си един на твой пръст и "бележиш" някакси или за най-точно - просто крадеш някой, който не носи всеки ден примерно.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Don_Diego » 25 Ное 2016, 23:38

Ако купувате дрехи на милото - взимайте бельо или нощничка. Така с един куршум, два заека! Пък и лаф става с продавачката ако е хубавка и добро впечатление правите ако е много хубава (тогава се бъркате за нещо скъпо, ама целта оправдава средствата) :mhihi:
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от c04 » 26 Ное 2016, 0:13

Don_Diego написа:Ако купувате дрехи на милото - взимайте бельо или нощничка. Така с един куршум, два заека! Пък и лаф става с продавачката ако е хубавка и добро впечатление правите ако е много хубава (тогава се бъркате за нещо скъпо, ама целта оправдава средствата) :mhihi:

Е, то тогава ако си изиграеш картите правилно може и 3 заека да станат... :mhihi:

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Rainy » 26 Ное 2016, 1:34

bum_bum написа:Демек аз ако не шпионирам какво си е харесала и какво е споделила с приятелки, че иска значи не се интересувам от нея?

Това наред с "не ми обръщаш достатъчно внимание" винаги е било голям хит.

А жена, която постоянно е в мечти за нови дрехи и обувки за мен е крайно елементарна.


Ми ако ти сам не си наясно какво харесва половинката ти, ще е добре да шпионираш или да попиташ нейна приятелка, за да докажеш, че се интересуваш от нея. Писна ми постоянно да ми вадите думите от контекста. Никъде, ама никъде не съм написала, че подаръкът непременно трябва да е дреха, но дадох пример за това, защото колегата каза, че именно с тази цел дава 100-тачката на жена си. И въобще съм с все по-лошо впечатлениие за повечето от мъжете тук. Гледайте си продавачките, сервитьорките и колежките, ама да знаете, че и ваш'те жени има кой да ги гледа, особено ако действително отношението ви е такова, каквото показвате тук. Айде със здраве!

П.С. И може да си направиш експеримент да подариш нова чанта или обувки на няколко жени, да видим колко от тях ще ти откажат подаръка. На всички нас ни е устроено да обичаме тези неща, значи явно всички сме елементарни.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от BMW_POWER » 26 Ное 2016, 1:49

На женицата ще и подаря .... летни гуми за колата :ok: Палто и купих юли месец. Имаше разпродажба на Норд Фейс и бяха с 60% намаление. Бяхме тръгнали за череши, ама това е друга тема :mhihi: И аз само и викам "ОБЛИЧАЙ" (има две черни, ама все пусти мерак за бяло и дълго). Тя ме гледа ококорена и не може да захапе. "ОБЛИЧАЙ", повтарям и направо и го навирам в ръцете. Беше онемяла и чак като се прибрахме вкъщи успя да "захапе". Пари в брой съм и давал, но това е с условие да си избере обувки или боти. Аз не мога да и ги купя, а и тя трябва да ги пробва. Ще и взема и гифт карт за една известна марка дамско бельо и е готова :bchug:

На хлапето се чудя между телескоп и електрическо влакче. На една цена са и ще го подпитам кое ще го зарадва повече.

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от nqmam_bmw » 26 Ное 2016, 9:10

Borymeckata написа:Ето няколко идеи от мен (проверени в практиката):

За мъж - джобно ножче Венгер или Викторинокс - всеки ще се изкефи, ще го ползва дълго време и ще му напомня за теб. Също и фенерче Маглайт става - качествени са и ще му влезе в работа...


Аз никога не съм ползвал джобно ножче или фенер и ако ми го/ги подарят, ще трябва да ги "паркирам" в някой скрин. :roll:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от bum_bum » 26 Ное 2016, 10:49

Темата е хубава и със сигурност полезна за много хора. Но сме твърде различни и това, което за един е чудесен подарък за друг е напълно неизползваемо. Аз например също не ползвам ножчета, а ако ми трябва фенер просто включвам телефона. Но за някой друг биха били много полезни.

Не, че разполагам с време напоследък но пък ако имах и някой ми подари последния Батълфилд бих се разцепил да го ползвам.

Rainy написа:П.С. И може да си направиш експеримент да подариш нова чанта или обувки на няколко жени, да видим колко от тях ще ти откажат подаръка. На всички нас ни е устроено да обичаме тези неща, значи явно всички сме елементарни.


Чанта съм подарявал. Каза ми, че нямам никакъв вкус. :dunno: Което си е и напълно вярно де.

Обувките за мен не са просто някакъв налъм, който носиш там за гъзария или защото е червен, зелен или бембен. В този смисъл не мога да подаря обувки. Пък и номерацията при различните производители е твърде различна.

Жените имат този навик от дребни неща да правят голям проблем и да създават несъществуващи проблеми. Аз примерно карам колело и трябва ли да очаквам една жена да знае дали имам нужда от верига и да прави разлика между 1/8 и 3/32 та да знае коя да ми купи? Или пък да направи избора, който аз бих направил между да кажем KMC Z710SL Superlight и KHE Tanga? Или пък дали да ми вземе гюделин Deda или Fizik? Ако не го знае, значи не се интересува от мен? А аз трябва всички тия терзания кое точно да си купя да ги споделям с приятели?

Rainy написа: Гледайте си продавачките, сервитьорките и колежките, ама да знаете, че и ваш'те жени има кой да ги гледа, особено ако действително отношението ви е такова, каквото показвате тук. Айде със здраве!


С някой ме бъркаш изглежда. Аз от 10 години чуждо не съм пипАл. ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Мордехай » 26 Ное 2016, 12:01

Сигурно те бърка с мене. Десет години!... леле паднА ми в очите...
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Don_Diego » 26 Ное 2016, 12:06

c04 написа:
Don_Diego написа:Ако купувате дрехи на милото - взимайте бельо или нощничка. Така с един куршум, два заека! Пък и лаф става с продавачката ако е хубавка и добро впечатление правите ако е много хубава (тогава се бъркате за нещо скъпо, ама целта оправдава средствата) :mhihi:

Е, то тогава ако си изиграеш картите правилно може и 3 заека да станат... :mhihi:


Е аз защо мислиш, че така подробно пиша какво да се направи :mhihi:

Много е важно да не се изхвърляте с подаръци или поне правилно да преценявате хората, че аз съм изсипвал сума пари за някакъв наистина красив и луксозен подарък (комплект колие и обеци за дооооста пари) и отсреща получих само едно вяло благодаря и до там, като се сетя и още вдигам кръвното :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от intention » 26 Ное 2016, 14:38

С тия тарифи на Wizz air / Ryan air.... билети за уикенд някъде е чуден подарък.

Вчера ме изненадаха с билети за Испания за февурари - тогава имам рожден ден и да ви кажа супер готино ми стана :)
Та на Коледа подаряваш плика с билетите вътре и след месец -два излитате пртавите си един хубав уикенд и готово.

Правили сме подобен подарък на приятел и компанията беше 7-8 човека, хубаво си изкарахме :)
Европейските дестинации са доста достъпни вече :)
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Rainy » 27 Ное 2016, 21:59

Bum_bum, разбира се, че и ние можем да се поинтересуваме какво му трябва на един мъж и да му го вземем, дори и да е за колата. Всъщност избрах страхотен подарък за кола, ама ще запазя в тайна какъв е. Всичко опира до желанието да зарадваш човека, дори и нещата, които харесва, да са досадни за самия теб. То всъщност това е смисълът на подаръка - ЕМОЦИЯТА, другото е само суета и материализъм. Не ми се спори повече, защото пак ще ударим дъното на простотията. И щом не си пипал чуждо - евала. Аз по-горе закачих колегите, дето говореха за готините продавачки, които заглеждат, докато купуват от тях подаръци за ЖЕНИТЕ си. Сладко и романтично, чак да се просълзиш.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Borymeckata » 27 Ное 2016, 22:36

bum_bum написа:Темата е хубава и със сигурност полезна за много хора. ... Аз примерно карам колело и трябва ли да очаквам една жена да знае ...


То и аз карам, затова подарък за велосипедист или моторджия няма да ме затрудни изобщо... Дори да не знам какво точно колело караш - един комплект светлини (диодни фар и стоп) на Cateye едва ли ще откажеш. Може също километраж (компютър), хубава седалка или две гуми Швалбе със защита срещу бабини зъби. Ако караше мотор си ми още по-лесен за подарък... Искам да кажа, че ако си мъж, подарък за друг мъж не е голям проблем. Трудното е на жена да подариш нещо, което да я зарадва. На моята още преди години бях подарил ножче на Венгер с нокторезачка, ножичка, пиличка за нокти, пинсета и други неща, мисля, че Nail Clip беше моделът. Отдавна не го бях виждал и даже мислех, че го е загубила или го е забутала в някое чекмедже. Оня ден останах приятно изненадан - нашата го беше извадила от чантата и се хвалеше на някаква приятелка колко хубаво ножче съм й подарил. Стана ми голям кеф - поне веднъж в тоя живот и аз съм уцелил, мамка му... :lalala: :lalala:

"Светкавицата" на телефона става да светнеш на близо, до няколко метра. Но за по-далеч фенерчето е без конкуренция, някои правят точка на 100 метра и повече. Имам едно такова на колелото (понеже ходя на работа с него и излизам по тъмно), нарочно съм го забил надолу и свети само на 6 - 8 метра пред мен, иначе колите ми присветкват че заслепявам.
Последна промяна Borymeckata на 27 Ное 2016, 22:41, променена общо 2 пъти
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от Borymeckata » 27 Ное 2016, 22:39

Rainy написа:Всъщност избрах страхотен подарък за кола, ама ще запазя в тайна какъв е.


Ароматизатор? :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Коледа идва, а с нея и времето за подаръци :) - Идеи:

Мнение от bum_bum » 27 Ное 2016, 22:44

Borymeckata написа:
bum_bum написа:Дори да не знам какво точно колело караш - един комплект светлини (диодни фар и стоп) на Cateye едва ли ще откажеш. Може също километраж (компютър), хубава седалка или две гуми Швалбе със защита срещу бабиби зъби.


Ей го, че сбърка :mhihi:

За фарове и стопове предпочитам Knog. Cateye имам на едното колело, Knog на другото. Километраж или компютър не ми трябва, защото нищо не може да се мери със Страва- та качена на телефона. От седалка нямам нужда, с карбонова съм от 2 години. На Швалбе също не съм фен. Карам с Continental GP4000 SII. По-добра от тази за шосейка няма.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook