Препоръчайте интернет доставчик.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от Maxmadness » 23 Ное 2016, 10:54

Колеги моля споделете впечатления за добър интернет доставчик за София.Дълги години бях на Мегалан и нямах проблеми с тях,случвало се е мнооого рядко да ми спира нета,но от както Мтел ги купиха,през ден през два имам проблеми с интернета,и ми кипна,от много време се каня да ги сменя...от 1 час нямам международен интернет,а от 30 минути слушам мелодийката за свързване със сътрудник и това не е за първи път. :idea:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 23.02.2012
Пол: Мъж
Кара: E36 316i compact

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от Infinite » 23 Ное 2016, 11:04

Най-вероятно повечето няма да са съгласни с мен, но лично аз съм много доволен от Булсатком. Проблема при тях е факта, че в различните квартали на София, получаваш много различно качество на услугата. Когато бях техен клиент в продължение на 3 години, живеех в Хаджи Димитър, където те изградиха абсолютно нова мрежа. Бях с 100 мегабитов нет, на спийд тест вадеше Download/Upload ratio 1:1, което е супер. Скоростта беше 100 мегабита константно. Единствения проблем, който съм имал с тях беше след токов удар им изгоря част от инсталацията във входа и им отне 3-4 часа да поправят проблема.
Без Провокация Няма Прогрес !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от barty » 23 Ное 2016, 11:06

Да, зависи в кой квартал си. В Манастирски ливади препоръчвам Ам нет, в Надежда Пронет.
:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 25.10.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW 320ci E46 Convertible

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от preki » 23 Ное 2016, 11:15

Аз в центъра бях с Булсатком, но ми писна при всяка буря или по-силен вятър да прекъсва - я телевизия, я интернет
Минах на Онлайн Директ и засега е добре. Не са по-евтини от Булсатком, но са ОК

Потребител
Online
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 28.01.2016
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: ше E39 530D Touring
Мечтае да кара: колело

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от MrManson » 23 Ное 2016, 12:59

Здравейте,
Близо 4 години бях на Нет1 в Лагера. Бих казал много добро съотношение цена-качество. За цялото това време мисля 2 или 3 пъти се е случвало да има по-сериозна авария. На телефона за връзка автоматично се съобщава кои квартали са засегнати при проблем. Ако случайно не успееш да се свържиш с оператор винаги връщаха обаждане, случвало ми се е да се обаждат на следващия ден дори. Скоро се преместихме във Славия. За огромно мое съжаление Нет1 нямаха покритие там. Подписахме с МТел и за сега сме доволни.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 15.05.2015
Пол: Мъж

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от urukhai » 23 Ное 2016, 13:05

+1 за Онлайн директ, от 6 години ги ползвам, нета не е спирал повече от 6-7 пъти. И аз съм в центъра, как са по другите квартали не знам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от dankata » 23 Ное 2016, 13:41

От тези нямам оплакване вече няколко години - https://netx.bg/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10436
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от Leon » 23 Ное 2016, 14:31

urukhai написа:+1 за Онлайн директ, от 6 години ги ползвам, нета не е спирал повече от 6-7 пъти. И аз съм в центъра, как са по другите квартали не знам.

+1. За 4 години имам едно прекъсване за цял ден и ме компенсираха + 2-3 за по няколко часа. Лошото е, че от 2-3 месеца нета при мен прекъсва често, но за кратко. За по 3-4 мин по няколко пъти на ден е доста досадно като работиш с него. Големият плюс на Онлайн директ е компетентната 24 часова поддръжка по телефона, както и фактът, че дори да ми спрат някаква услуга, звъня и ми я пускат като имам два дни да си платя.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от top » 23 Ное 2016, 15:17

Може би зависи от квартала и какво им е окабеляването. Аз съм в центъра и интернета ми е от мтел и е с оптика до дома и не съм имал проблеми. Ползвам на две места в София такъв и общо взето никога не е имало проблеми, преди като бях с лан кабел се случваше да няма и го оправяха доста бавно и беше проблемно. Не че ги препоръчвам (заради бавната поддръжка), но ги питай дали предлагат оптика. Иначе скоростта им е много добра, примерно от замунда свалям с 22-24 MB/s

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от speeder88 » 23 Ное 2016, 15:36

Това е защото интернетът на Мтел е сбирщайн от интернетите на Мегалан, Спектър нет, няколко малки доставчика, а вече и Близу. Като цяло от всички във времето най-читав е излизал този на Мегалан. Относно колегата, който пита, ако има покритие и по мнението на колегите - Онлайн директ! :yes:
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от ka4i » 23 Ное 2016, 16:02

Speedу net за Левски Г
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от N.Mihaylovski » 23 Ное 2016, 21:30

НЕТ 1 спира само когато няма ток :mhihi:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от madafaka_donkele » 23 Ное 2016, 22:49

Нет 1. От както им излезе предплатения пакет 6 месеца, 59лв., 50мбит нет все съм на този план. По някое време го направиха 69лв., но от тази година е 99лв. за 12 месеца, та като ми изтичаше последния път направо платих този. Доволен. За Младост става дума. Прекъсне ли, обикновено е прекъснал в половин София :mhihi: Иначе чат пат се случва да прекъсне за 10-15мин., докато реснат някой рутер по трасето, но не е болка за умиране, понеже става има няма веднъж на 4-5 месеца. Определено е по-добре от мегалан шитнята, къде ми прекъсваше всяка седмица по 1 ден, обикновено уикенда и се налагаше да ги псувам до 95-то коляно, докато се вдигнат мързеливите задници та да рестартират рутера си.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от Bogat-Beden » 25 Ное 2016, 15:23

+1 за Net 1.
Бетон са.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Препоръчайте интернет доставчик.

Мнение от 3186 » 25 Ное 2016, 15:52

+1 за Нет1... Бил съм на Близу и Мегалан(вече и двете са Мтел реално) и имаха известни недостатъци. От 2 години съм на Нет1 и дори да не успея да се свържа с оператор, ми връщат обаждането възможно най-скоро. В повечето случаи проблемът е бил оправян още преди да ми върнат обаждането :yes:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ивайло Димов

Последни теми
Facebook