Канада

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от barabqga » 04 Фев 2018, 11:24

не мога да схвана кое от това е ирония (ако изобщо има) , защото по това което прочитам сме в изгодна позиция :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 04 Фев 2018, 13:03

А някой замислял ли се е или има ли информация как е животът в Испания ? Някъде на топло покрай океана, кеф ти чист въздух, кеф ти рибка, кеф ти голям денонощно отворен басейн с акули.. идилия отвсякъде, но си е земен рай в моите представи ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Канада

Мнение от ukelichko » 04 Фев 2018, 14:42

BaDxBoY написа:А някой замислял ли се е или има ли информация как е животът в Испания ? Някъде на топло покрай океана, кеф ти чист въздух, кеф ти рибка, кеф ти голям денонощно отворен басейн с акули.. идилия отвсякъде, но си е земен рай в моите представи ?

Всеки има различни критерии за добър живот. Иди на гости на някой приятел, който живее там, разгледай и решавай. Имам позната, която 20 години живее в Австралия и кенгуро на живо още не е виждала :D Един мой приятел ходи във Флоренция и само чернилки и педераси видя. Аз пък по същото време в същия град видях само ренесанс, изкуство, малолитражки, тесни улици и никакъв шанс за паркиране. За съпругата ми врЪхтЪ на сладоледа е Ривиерата, защото имало много цветя и малки романтични ресторантчета. За мен Ривиерата е врЪхтЪ, защото има море, плажове, яхти и много екстремна колоездачна алея между Ница и Монако и се карат много шосейки. За братчеда пък там е най-гадното място, защото за парите за едно кпаучино, може да си направи банкет в Северозапада :D А в Канада не бих живял заради климата. Даже олигарх да ме направят или кмет на Торонто, пак не бих живял в Канада.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

Re: Канада

Мнение от bavarec » 04 Фев 2018, 15:26

следиме събитията :driving:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от BMW_POWER » 04 Фев 2018, 16:48

Защо застарява нацията? Защото младите не раждали. И какво прави правителството? Докарва боклуци с високи нива на раждаемост, само и само да има бъдеще държавата. На мен ми цепят всеки цент и ме следят като престъпник, белким не скрия някой долар и не му платя таксите. "Бъдещото на тази държава" получава всичко на готово, не плаща нищо и се радва на щедър социал. Сиреч, аз му плащам, за да има условия за размножаване. Защо в бг населението намалява? Дайте 1000лв детски и вижте, дали жените няма да раждат. Да, ама не дават. Дават тези пари на орките, които идват. Направете си сметка, колко им дреме за вас :OT:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Канада

Мнение от kasho » 05 Фев 2018, 15:24

bavarec написа:Да ,не са случайни аз за САШ отдавна казах накъде вървят нещата.Като ме подсещат мн.неща. A и в момента тече в соц.мрежите яка анти кампания от народа.
Залтото беше изнесено/продадено в Читай,Раша, Индиян и др.,даже демонтираха и паметниците от бронз на комфедерацията. феда си смениха управителя.бамките са събрали максимално долареса. Са си е постлала мн.удобно в чайника и бута юанеса за рез.валюта.
тръмБ прави клоунски номера и се циркосва като мънки.
В един момент разбира се интернета ще бъде спрян навярно.Границен с мехико блокирана,само че отзадната страна.
В Австриен всеки момент може да започват да шутират кафявите- услужливо към дойча.
Вишнеградската бият теловете по границата и нареждат войскЪта/беше оттренирано вече/.
В дойча все повече съставянето на кабинет се вижда че е пълна пунта-мара.
Бритън разбира се са над тези неща- те просто напускат. Както винаги ни лук ни мирисали. Блокират достъпа до осътрова и айде чао марийьо.
Франсетата във всеки един момент може да захванат улични кьотеци с кафявите.
Барцелона- кьотека е готов с другите испаноси.
В жабария са пред як купон в съставянето на правителство и яко клатещи се бамки. Ще се ритат докогат си искат.Отгоре австрия - няма мърдане,швайца - няма мърдане ,оттук словения - няма мърдане/ тел + армия/.
Полшан - баста на ЕЗ.
Унгариян- баста на ЕЗ.
Чехиян- баста на ЕЗ.
Словакиян - баста на Ез
БГ - баста на ЕЗ.
Холандиян - десните стоят на нисък старт.
Даниян - никъв шанс за кафяви.
Маляка я коментирах в др.тема.
CNDa също е готова отвсякъде.
туркието - кьотек с кюрдето до откат.най- вероятно пълен блокаж/беше оттренирано/ мостовете и лодките на босvора за достъп към БГ границен.
Голям купон предстои.


Ми така изглежда. То малко ли купон беше при назе. :ok:
Ше участваме доколкото само да разпределяме ние и другия анклав на БГ империята на островната баба.


Колега, очевидно имаш мнение по въпроса, но извинявай - истинско мъчение е човек да ти чете постовете. Правописни грешки, разхвърляни неясни мисли, използваш някакви си твои акроними и названия на държави с някакви странни окончания... Опитваме се да водим някаква дискусия, обаче нека поне да я водим на български език. Честно ти казвам - заболя ме главата докато ти прочета постовете и въпреки това почти нищо не разбрах от тях, освен както казах, че имаш някакво мнение и виждания по темата. :dunno:

Иначе по темата - Ако канадците наистина са толкова мирни, кротки и възпитани, колкото им се носи славата в интернет и ако наистина и там са почнали да импортират мюсюлмани на килограм, както разказва колегата, то според мен там скоро ще стане като в Швеция - бум на изнасилванията, шериатски полиции, жените ще си боядисват тъмни косите, за да не ги тормозят и т.н. Става много страшно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 05 Фев 2018, 17:43

Аз няколко пъти го прочетох, докато разбера, че не мога да го разбера :lol: :lol:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от BMW_POWER » 03 Мар 2018, 4:37

Това е любимецът на Стинката

https://www.facebook.com/CanadianConser ... 608341357/

Този е такава тоталка, каквато дори и в Надин не са срещали. Сега вървят залози, кой чужд премиер ще дойде на посещение тук, облечен като индианец и ще танцува около огъня пред парламента :dummy:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Канада

Мнение от c04 » 03 Мар 2018, 15:20

BMW_POWER написа:Този е такава тоталка, каквато дори и в Надин не са срещали.

Е, евала
:lol: :lol: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от firstduo93 » 03 Мар 2018, 15:52

Аз за Канада не знам ама в Англия един съученик беше ходил миналата година да бере ягоди и каза че е пълна тъпня . Квартирата му е духало на гърба цяла вечер , работата била много и тнт. после и по новините ги показаха и видяхме какъв е ташака 15 циганина на една стая ... . Сега има други и разправят че е яко в чужбината ама колко е яко само те си знаят :D . Най-добре си останете в Бг-то за добро или лошо и трайте , колкото толкова . Дори хората които правят добри пари в чужбина сякаш им липсва Бг-то , колкото и да се опитват да ме убедят в обратното ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 03 Мар 2018, 16:29

firstduo93 написа:Аз за Канада не знам ама в Англия един съученик беше ходил миналата година да бере ягоди и каза че е пълна тъпня . Квартирата му е духало на гърба цяла вечер , работата била много и тнт. после и по новините ги показаха и видяхме какъв е ташака 15 циганина на една стая ... . Сега има други и разправят че е яко в чужбината ама колко е яко само те си знаят :D . Най-добре си останете в Бг-то за добро или лошо и трайте , колкото толкова . Дори хората които правят добри пари в чужбина сякаш им липсва Бг-то , колкото и да се опитват да ме убедят в обратното ...


Теб трябва да ти ограничат достъпа до интернет :kuku:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Канада

Мнение от Bogat-Beden » 04 Мар 2018, 23:15

BaDxBoY написа:А някой замислял ли се е или има ли информация как е животът в Испания ? Някъде на топло покрай океана, кеф ти чист въздух, кеф ти рибка, кеф ти голям денонощно отворен басейн с акули.. идилия отвсякъде, но си е земен рай в моите представи ?

Доста колеги тука са живели там, аз също.
За живот и харчене на парички е хубаво, ако отидеш да ги изкарваш само , не е много хубаво :lol:
Макар че, ако тук нямаш какво да оставиш като семейство или добър доход, няма какво да му мислиш..
Климатът е прекрасен, природата още повече. Нисък стандарт- евтинийка (но и заплатите не са високи..)
Хората биват, доста по възприемчиви са към чужденци от северозападна Европа.
Ама покрай океана май е само Галисия, не е много "оборотен" район принципно :) Поне преди така беше
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

Re: Канада

Мнение от bavarec » 05 Мар 2018, 11:25

.
Последна промяна bavarec на 23 Мар 2018, 13:35, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 05 Мар 2018, 12:58

Bogat-Beden написа:
BaDxBoY написа:А някой замислял ли се е или има ли информация как е животът в Испания ? Някъде на топло покрай океана, кеф ти чист въздух, кеф ти рибка, кеф ти голям денонощно отворен басейн с акули.. идилия отвсякъде, но си е земен рай в моите представи ?

Доста колеги тука са живели там, аз също.
За живот и харчене на парички е хубаво, ако отидеш да ги изкарваш само , не е много хубаво :lol:
Макар че, ако тук нямаш какво да оставиш като семейство или добър доход, няма какво да му мислиш..
Климатът е прекрасен, природата още повече. Нисък стандарт- евтинийка (но и заплатите не са високи..)
Хората биват, доста по възприемчиви са към чужденци от северозападна Европа.
Ама покрай океана май е само Галисия, не е много "оборотен" район принципно :) Поне преди така беше


Аз не знам дали искам там. В такъв момент от живота ми съм, в който няма какво да оставя тук, ходих в един град в баварска Германия около година, после се преместих в Берлин около година и сега съм в България, където грам не ме свърта. В Испания бях на един лагер от тренировките, но да съм бил на 13-14 години максимум. Помня, че бяхме само в едно уникално селце и по един тесен път между 2 огроомни полета стигахме до океана. Спяхме в едно училище, бяха го направили като на лагерите, с двойни легла и не знам, може би това ми е най-силния спомен от детството. Затова сега така ме влече испанския и като цяло тази държава. Лесно ли става ориентирането там в обстановката, защото в Германия за 2 години смених около 7 жилища и имаше периоди в които едва не оставах на улицата ? За град не съм мислил, условието ми е само да е до вода.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Канада

Мнение от Bogat-Beden » 05 Мар 2018, 13:15

Не знам какво имаш предвид да се ориентираш в обстановката, но моментът с късмета винаги си го има.
Покрай морето, ако не си в голям град, ще разчиташ вероятно на работа в туризма, която е сезонна. Поне сезонът им е малко по-голям от нашия ..
Езикът се учи сравнително бързо, не е труден.
Ако искаш повече инфо, има огромни групи във ФБ, "Българи в Испания" е едната ,често се обсъжда тази тема :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook