Канада

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Канада

Мнение от ///ivanE30 » 21 Окт 2016, 13:34

Колеги задава се споразумение за отпадане на визите за Канада.Интаресно ми е какво мислите по въпроса как е живота и заслужава ли си гимнастиката..аз мисля ако това стане да отида за 20 тина дена на поч`ивка и ако ми хареса след това да си опитам късмета :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Канада

Мнение от Dextuar » 21 Окт 2016, 13:36

@BMW_POWER - ти си!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Канада

Мнение от E34 » 21 Окт 2016, 14:09

Еххх Канадааааа....да е жив сега Тошко Колев да види какво чудо ей станало! Лично аз паля с двеста натам, не че нещо ма имам един много добър приятел от 20 години е там и ше ходя да му занеса малко компоти, червен пипер и сиренце. После си заплювам некоя огромна територия на север, инсталирам една каравана и прекарвам следващите 20 години в спокойствие. Кеф!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Канада

Мнение от ///ivanE30 » 21 Окт 2016, 14:14

батко няма да е много спокоино като знам как са се наточ`или северните ни съседи ще налазят навсякаде и канада ще скъса споразумението :-)
как се поч`ва работа какви документи трябват се пак ако някои знае ще е интаресно :smoke: :smoke:
bedrock city racing

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Канада

Мнение от Borymeckata » 21 Окт 2016, 14:17

Ако го бяха наредили това с визите преди 20-тина години - можеше и да се пробвам, ама вече ми е късно... Иначе приветствам - нова възможност за енергични и кадърни хора. Който има мерак - да заминава, няма лошо.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Канада

Мнение от E34 » 21 Окт 2016, 14:24

Ся ние малко бъркаме понятията. Тва че ше махнат визите (евентуално) ич не значи, че можем да си бачкаме там. Сигурно ше имаме право за престой до три месеца като туристи олигарси и тва е. Пресрочим ли - балтия. Обаче! Отваря се много интересна вратичка за прескачане в Щатите, естествено нелегално и без да се налага да се правим на мексиканци. Това е далаверата. А веднъж да стъпим у Америчко майкуууу голема държава. Тоест такива времена идват, че у България май нема да остане никой читав, жалко.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 15.11.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: Канада

Мнение от Batov » 21 Окт 2016, 15:34

E34 написа:Ся ние малко бъркаме понятията. Тва че ше махнат визите (евентуално) ич не значи, че можем да си бачкаме там. Сигурно ше имаме право за престой до три месеца като туристи олигарси и тва е. Пресрочим ли - балтия. Обаче! Отваря се много интересна вратичка за прескачане в Щатите, естествено нелегално и без да се налага да се правим на мексиканци. Това е далаверата. А веднъж да стъпим у Америчко майкуууу голема държава. Тоест такива времена идват, че у България май нема да остане никой читав, жалко.


Хората отиват в Щатите, за да избягат в Канада, ти наопаки си тръгнал :lol: :lol: :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Канада

Мнение от Е.Димитров » 21 Окт 2016, 16:02

E34 написа:Ся ние малко бъркаме понятията. Тва че ше махнат визите (евентуално) ич не значи, че можем да си бачкаме там. Сигурно ше имаме право за престой до три месеца като туристи олигарси и тва е. Пресрочим ли - балтия. Обаче! Отваря се много интересна вратичка за прескачане в Щатите, естествено нелегално и без да се налага да се правим на мексиканци. Това е далаверата. А веднъж да стъпим у Америчко майкуууу голема държава. Тоест такива времена идват, че у България май нема да остане никой читав, жалко.

Че то визи за щатите дават, такива туристически и няма никакви по-сериозни проблеми с получаването им.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Канада

Мнение от alx » 21 Окт 2016, 16:22

нищо съществено няма да се промени.

които иска да ходи на екскурзия - може да отиде и сега. проблеми няма и визи винаги са давали.

които иска да ходи да работи- системата за пресяване си още там (и в америка) и които е можел да ходи да се уреди да работи пак ще може а които не може - пак ще му е трудно.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Канада

Мнение от ///ivanE30 » 21 Окт 2016, 17:01

не съм съгласен с това . друго е да мога да патувам с лична карта всеки месец мога да си ходя и съм сигурен че след 2 3 тото ходене човек ще се орентира в ситуацията ;) пътуването е евтино сега го проверих има полети дори от моя град Бирмингам до Торонто за 190 паунда в посока което е нищо пари а за хората от България ако искат могат да патуват до Англия за 10 20 евро :mhihi: :mhihi: и от там за Канада отиване и връщане не повече от 1000 лева ако се планира добре и когато искаш си отиваш фрее без да ходиш да вадиш визи и бумащини :wave: това е само единия варянт естествено има хиляди други :clap:
bedrock city racing


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Канада

Мнение от Bogat-Beden » 21 Окт 2016, 17:10

Това не бяха ли тия с най-близкото посолство в Танганайка :lol:
Ич ма не блАзни за там :dunno:
А и ме притеснява как действа по продължителен престой там,забелязвам нашенци се повлияват странно :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Канада

Мнение от nqmam_bmw » 21 Окт 2016, 20:10

E34 написа:Еххх Канадааааа....да е жив сега Тошко Колев да види какво чудо ей станало! Лично аз паля с двеста натам, не че нещо ма имам един много добър приятел от 20 години е там и ше ходя да му занеса малко компоти, червен пипер и сиренце. После си заплювам некоя огромна територия на север, инсталирам една каравана и прекарвам следващите 20 години в спокойствие. Кеф!


Познавам хора, които ако няма визов режим, биха се пробвали веднага в Канада. :wave:

Аз лично им знам и двата езика, ама не знам къде кой е по-официален. :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Канада

Мнение от E34 » 21 Окт 2016, 20:29

Е.Димитров написа:Че то визи за щатите дават, такива туристически и няма никакви по-сериозни проблеми с получаването им.


Бе на мен нещо не ми дадоха :roll: Това преди доста време де. И на бая народ не са давали, сигурно ни разконспирират още от паркинга. И аз съм им сърдит оттогава обаче сега ше ги цакам :smoke:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Канада

Мнение от nqmam_bmw » 21 Окт 2016, 20:36

E34 написа:
Е.Димитров написа:Че то визи за щатите дават, такива туристически и няма никакви по-сериозни проблеми с получаването им.


Бе на мен нещо не ми дадоха :roll: Това преди доста време де. И на бая народ не са давали, сигурно ни разконспирират още от паркинга. И аз съм им сърдит оттогава обаче сега ше ги цакам :smoke:


:mrgreen:

p.s. Тихо сега, да не те чуят от амбасадата. :mhihi:
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Канада

Мнение от K_Ilkov » 21 Окт 2016, 21:21

Bogat-Beden написа:А и ме притеснява как действа по продължителен престой там,забелязвам нашенци се повлияват странно :mhihi:

:mhihi: :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook