Канада

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от BMW_POWER » 01 Апр 2018, 1:11

Фидел Кастро написа:Не се притеснявай! И в Канадата и други високоразвити държави го има това, но някак си не е толкова нагло и повсеместно разпространено както тук. Плюс, че имат все пак страх и то немалък. :paranoid:


Потвърждавам! Тук лицемерието, подлизурството, откритото двуличие са част от системата. Аз съм единственият във фирмата, който ползва телефона като такъв. Всички други искат да им се изпрати мейл, защото после им трябва доказателство. Сексът няма да го коментирам, защото не съм се сблъсквал с този проблем. На мой приятел (българин) дъщеря му е прекъснала манакенска кариера, защото трябвало да мине през няколко кревата. Много красива е и баща и ми показа нейни снимки от кориците на списания. Това е било преди години, не сега.

И понеже стана въпрос за данъци

https://www.thepostmillennial.com/92-of ... g-in-2019/

Който иска, нека слуша Стинката :OT:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 11 Апр 2018, 13:21

Това как би протекло на наша територия ? :lol:

https://www.facebook.com/YourEverydayCa ... a4&fref=nf


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Канада

Мнение от Bogat-Beden » 11 Апр 2018, 13:53

BaDxBoY написа:Това как би протекло на наша територия ? :lol:

https://www.facebook.com/YourEverydayCa ... a4&fref=nf
:shock: :shock:
Тука може би нямаше да са оцелели, ако бяха, щяха да се трепят :help: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от BMW_POWER » 12 Апр 2018, 5:52

И тук не винаги е така тихо и мирно. Напоследък народът се е поизнервил и доста агресивно подхождат във всякакви ситуации. Монтирах даш камера в служебната кола и вече имам доста клипчета, колко са некадърни местните. В тубата има един кебекар, който ги показва нагледно столичаните:

https://www.youtube.com/channel/UCWBrqb ... cAQ/videos

Долният линк само доказва думите ми, за маймуните тук. Годишната заработка на този в Дания е равна на месечната такава, ако беше тук

http://debatepost.com/2016/07/31/syrian ... -benefits/

Отделно тук има безплатно жилище, никакви разходи по него,безплатни детска градина, зъболекар и т.н. Евентуално може почасово да вози децата със скул бъса.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 23 Апр 2018, 12:55

Не е много по темата, но искам да ви попитам нещо.
Пуснах се на шега CV-to в една австрийска фирма от която ми се обадиха и говорихме над 20 минути. Казах им, че живея в България и няма къде да остана там и те се съгласиха да ми изпратят договор за работа и щели да ми осигурят жилище. Щели да ми го пуснат по емайл и да съм си го бил принтирал.

Понеже няма намесени българи в схемата, шанса за измами намалява драстично, но все пак някой за някакви измами да е чувал ? Единствените пари които трябва да дам са някакви си 120 евро, които били за проверка от полицията,за шуха-та (кредитна история) и още някакво дето не го бях чувал.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Канада

Мнение от madafaka_donkele » 23 Апр 2018, 13:22

Само, като чуеш

BaDxBoY написа:Единствените пари които трябва да дам са някакви си 120 евро


и трябва да палиш с 200 от тея :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 23 Апр 2018, 13:44

Това са мои думи. Жената ми обясни там кое колко струва и каза, че трябва да ги платя от мое име .

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Канада

Мнение от alx » 24 Апр 2018, 0:49

BaDxBoY написа:Не е много по темата, но искам да ви попитам нещо.
Пуснах се на шега CV-to в една австрийска фирма от която ми се обадиха и говорихме над 20 минути. Казах им, че живея в България и няма къде да остана там и те се съгласиха да ми изпратят договор за работа и щели да ми осигурят жилище. Щели да ми го пуснат по емайл и да съм си го бил принтирал.

Понеже няма намесени българи в схемата, шанса за измами намалява драстично, но все пак някой за някакви измами да е чувал ? Единствените пари които трябва да дам са някакви си 120 евро, които били за проверка от полицията,за шуха-та (кредитна история) и още някакво дето не го бях чувал.


говорил си 20 минути с тях и ще ти дадат работа и осигурят жилище.

няма как просто да си толкова наивен. моля те кажи нещо в своя защита...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Канада

Мнение от BaDxBoY » 24 Апр 2018, 10:34

alx написа:
BaDxBoY написа:Не е много по темата, но искам да ви попитам нещо.
Пуснах се на шега CV-to в една австрийска фирма от която ми се обадиха и говорихме над 20 минути. Казах им, че живея в България и няма къде да остана там и те се съгласиха да ми изпратят договор за работа и щели да ми осигурят жилище. Щели да ми го пуснат по емайл и да съм си го бил принтирал.

Понеже няма намесени българи в схемата, шанса за измами намалява драстично, но все пак някой за някакви измами да е чувал ? Единствените пари които трябва да дам са някакви си 120 евро, които били за проверка от полицията,за шуха-та (кредитна история) и още някакво дето не го бях чувал.


говорил си 20 минути с тях и ще ти дадат работа и осигурят жилище.

няма как просто да си толкова наивен. моля те кажи нещо в своя защита...


Имам приятен глас и съм много красив ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от alekangg » 24 Апр 2018, 10:36

BaDxBoY написа:
alx написа:
BaDxBoY написа:Не е много по темата, но искам да ви попитам нещо.
Пуснах се на шега CV-to в една австрийска фирма от която ми се обадиха и говорихме над 20 минути. Казах им, че живея в България и няма къде да остана там и те се съгласиха да ми изпратят договор за работа и щели да ми осигурят жилище. Щели да ми го пуснат по емайл и да съм си го бил принтирал.

Понеже няма намесени българи в схемата, шанса за измами намалява драстично, но все пак някой за някакви измами да е чувал ? Единствените пари които трябва да дам са някакви си 120 евро, които били за проверка от полицията,за шуха-та (кредитна история) и още някакво дето не го бях чувал.


говорил си 20 минути с тях и ще ти дадат работа и осигурят жилище.

няма как просто да си толкова наивен. моля те кажи нещо в своя защита...



Имам приятен глас и съм много красив ?


Явно е това, как не се сетихме.. :bowdown:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Канада

Мнение от Borymeckata » 24 Апр 2018, 11:25

И какво за атентата в Торонто - терористичен акт, или просто човекът имал психични приоблеми?

Явно и Канада не е толкова спокойна, колкото мислехме...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от alekangg » 24 Апр 2018, 12:08

Borymeckata написа:И какво за атентата в Торонто - терористичен акт, или просто човекът имал психични приоблеми?

Явно и Канада не е толкова спокойна, колкото мислехме...

Пепел ти на езика, къде в нормалния свят има терорестични атакаки? Винаги са психично болни или пък здрави направо

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Канада

Мнение от alx » 24 Апр 2018, 20:20

Borymeckata написа:И какво за атентата в Торонто - терористичен акт, или просто човекът имал психични приоблеми?

Явно и Канада не е толкова спокойна, колкото мислехме...


мисля, че просто е луд...
алекс
трабант 601с
разни други возила

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от BMW_POWER » 25 Апр 2018, 1:29

В интерес на истината, тук ненормалните са бол. Лятно време си ги пускат по улиците и те така :dunno: Канада беше на едно от челните места по самоубийства на 10 000 жители. В Монреал най-редовно си скачат пред метрото

http://www.lapresse.ca/actualites/20170 ... -metro.php

Убийства, наркотици, всичко си имаме. Е, поне са "организирани" както трябва. Мафията тук не е на 30 години, както в бг :ok:

http://www.cbc.ca/news/canada/ottawa/ot ... -1.4433180

https://en.wikipedia.org/wiki/Rizzuto_crime_family

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Канада

Мнение от alekangg » 25 Апр 2018, 7:36

alx написа:
Borymeckata написа:И какво за атентата в Торонто - терористичен акт, или просто човекът имал психични приоблеми?

Явно и Канада не е толкова спокойна, колкото мислехме...


мисля, че просто е луд...

Разбира се, а това че във великата САЩ убитите годишно са в пъти над средно за всички развити страни пак е плод на лудите сигурно?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook