Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Витанов » 15 Окт 2016, 14:24

Dummkopf написа:
Витанов написа:скорости от порядъка на 180/200 си ги потдържа без никакви грижи и стабилноста е изключителна!



Бухахаха, батьооо, сериозно ли тръгна да хвалиш хендлинга на тоя леген с Ж-Жанти 15ки? :lol: А тее скорости от по 200км/ч ги поТ(?!)държа колкото ги поддържа и 316 след абитуриентския си бал - веднъж, надолу по Витиня и то не много продължително, 'щото се една глава ще думне, дали ше е твоята, от бученето в купето или неговата от мъШкото каране - не е сигурно, ама едната е довиждане на 100% :lol:
Ако не ги дуеш храбро са сравнително здрави лагерници тее тойотки, ама до там...



Не разбирам защо за просташко държание? Личи си че не си карал тойота авенсис / може би само си я гледал на картинка в малките часове докато си бърсал изцапаното/ и е много лошо такива като тебе Вануси да раздават маняшки мнения в подобни теми. Тия от тойота са много глупави да знаеш, а още по-смотани са немците дето ги карат.. Неможеш да му стъпиш на малкия пръст на "батьо" :winky: нещо ми говориш все едно се познаваме а?
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от vvasilev1 » 15 Окт 2016, 15:31

Няма много тойоти в Германия?

Sent from my F3111 using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 8.01.2015
Пол: Мъж
Кара: дизели

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Dummkopf » 15 Окт 2016, 17:53

Витанов написа:
Dummkopf написа:
Витанов написа:скорости от порядъка на 180/200 си ги потдържа без никакви грижи и стабилноста е изключителна!



Бухахаха, батьооо, сериозно ли тръгна да хвалиш хендлинга на тоя леген с Ж-Жанти 15ки? :lol: А тее скорости от по 200км/ч ги поТ(?!)държа колкото ги поддържа и 316 след абитуриентския си бал - веднъж, надолу по Витиня и то не много продължително, 'щото се една глава ще думне, дали ше е твоята, от бученето в купето или неговата от мъШкото каране - не е сигурно, ама едната е довиждане на 100% :lol:
Ако не ги дуеш храбро са сравнително здрави лагерници тее тойотки, ама до там...



Не разбирам защо за просташко държание? Личи си че не си карал тойота авенсис / може би само си я гледал на картинка в малките часове докато си бърсал изцапаното/ и е много лошо такива като тебе Вануси да раздават маняшки мнения в подобни теми. Тия от тойота са много глупави да знаеш, а още по-смотани са немците дето ги карат.. Неможеш да му стъпиш на малкия пръст на "батьо" :winky: нещо ми говориш все едно се познаваме а?



Очевидно е, че главЕто ти не вряло достатъчно за моя хумор. Жалко, но те разбирам и съм толерантен към всички.
Относно авенсиса - мой приятел има такъв, возил съм се много, карал съм го 7-8 пъти. На всички е ясно, че умишлено преекспонирам нещата за да е по-весело и всъщност няма шалчета в жабката за пасажерите.
Мнението ми за колата е, че е здрава и надеждна, но типично за повечето японски автомобили - с пластмасово усещане, разбирай нисък клас.
За немците, поработил съм, макар и за кратко в ДЕ, тойотки почти не видях? Ниския клас коли бяха основно шкоди. Сигурно си видял повече от мен, не споря.
Относно последната част, не знам на чий пръст мога и не мога да стъпя, по принцип не обичам да се съревновавам с хората по този начин, но фактът, че пишеш ''потдържа'', ''маняшки'' и ''неможеш'' говори предостатъчно. Имам лоши новини за теб и за пръста ти...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Витанов » 15 Окт 2016, 22:08

Къде съм казал, че е висок клас? за парите си е ОК. това е :) вЕрно не мога да ти хвана хумора, но за разлика ти хубаво се хващаш за правописа ми, защото явно ти е много важен :roll: .. нищо важното е колегата да направи правилния избор за себе си. :)
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 8.01.2015
Пол: Мъж
Кара: дизели

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Dummkopf » 15 Окт 2016, 22:39

Хващам се за нещата, които карат аргументите ти и като цяло личността ти да олекне, важно ми е да не се самозалъгваш и да си позволяваш да ме гледаш от високо. Това е. А правописът и пунктуацията ти на тия години са кауза пердута...

Поздрави,
един, дето не може да ти стъпи и на малкия пръС

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от hell's angel » 16 Окт 2016, 8:30

A запрете се, че човека не мо'е си купи кола от вас.

Аре аз да съм първи тоя път :mrgreen: :

Изображение
Ubi dubium, ibi libertas


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Bogat-Beden » 16 Окт 2016, 8:36

Честито!

1,2 ли е? DSG?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от hell's angel » 16 Окт 2016, 8:46

Имаше и едни по-ячки, ако ти се нравят повече 'ма как се водеха ..... ТФСИ вРС :dunno: ако си прецениш може и ДПФ да има из абревиатурите :mhihi:
П.П. Последния жокер, няма да го подам аз :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от barty » 16 Окт 2016, 9:43

hell's angel написа:Имаше и едни по-ячки, ако ти се нравят повече 'ма как се водеха ..... ТФСИ вРС :dunno: ако си прецениш може и ДПФ да има из абревиатурите :mhihi:
П.П. Последния жокер, няма да го подам аз :mrgreen:


Знаем, знаем за ПДФ, МДФ буквички на дизелите :mhihi:
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от hell's angel » 16 Окт 2016, 20:59

МДФ не е зле, щом не са останали на ПДЧ, имат безспорен напредък :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Bogat-Beden » 26 Окт 2016, 20:47

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Е.Димитров » 26 Окт 2016, 21:50

Bogat-Beden написа:мнения,моля?

Екстра е, само трябва да знаеш нещо и то е, ако по някаква случайна причина няма достоверна сервизна книжка, трябва да си предвидиш и разход по смяна на верига и всички неща около веригата, а това си е разход.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Bogat-Beden » 26 Окт 2016, 22:00

Е.Димитров написа:
Bogat-Beden написа:мнения,моля?

Екстра е, само трябва да знаеш нещо и то е, ако по някаква случайна причина няма достоверна сервизна книжка, трябва да си предвидиш и разход по смяна на верига и всички неща около веригата, а това си е разход.
Мерси!
Едни 2-3 к лева ще са резерва!
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от magareto_yori » 26 Окт 2016, 22:15

ако търся надеждна стара кола първо гледам хонда, тойота, после каквото излезе. сменил съм няколко японки. поддръжката се е свеждала само до консумативи и части,като им дойде естествения край. С уговорката ,че карам само на бензин! Никога не съм имал проблеми с двигател и трансмисия.Купувам само автомати,щото на жената и е тегаво с ръчка. В момента карам 17 годишна хонда с 2,3 бензин и автомат.километрите са около 300к.Автомата никога не е обслужван :mhihi: Тая седмица аз ще му сменя маслото за първи път,макар и да не се усеща нищо докато сменя. Аз бих търсил бензинова хонда акорд първо,после тойота камри. Това при положение,че първият ми критерий е надеждност!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Надеждно комби автоматик 4-6 годишно?

Мнение от Е.Димитров » 27 Окт 2016, 5:14

Като говорим за японци, може да постъпиш като мен, грабваш един Нисан Кашкай 2.0 бензин автомат 4х4 около 2010-2011 година с японският мотор и имаш едно повдигнато комби 4х4, лесно и удобно за каране с не лош дизайн и не скъпи части.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook