Mini Cooper S Paceman

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Mini Cooper S Paceman

Мнение от Мордехай » 23 Сеп 2016, 23:26

Здравейте, някой може ли да даде мнение и знаете ли двигателя от какво е и има ли общо с БМВ?
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от madafaka_donkele » 24 Сеп 2016, 1:06

Съвместна разработка с пИжо е двигателя. Има го в пежаци. От БМВ страна се вгражда само в Мини. Нафтовите версии са чисти БМВ двигатели.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от alx » 24 Сеп 2016, 6:25

Всичките турбиниран минита имат фабричен дефект в главата във водачите на клапаните... имам приятел който ги прави- в момента в гаража му има 7 такива... по неговите думи- ако ще да е мини трябва да е или компресирано или атмосферно...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от Мордехай » 24 Сеп 2016, 8:48

Здравейте, благодаря за отговорите, надявам се да ме изтърпите за още някой въпрос. Alx, твоя приятел в България или Америка ги ремонтира минитата и може би ще успееш да разбереш кой мотор според него е по-добър. Жена ми има скоро рожден ден и много ми се ще да и сменя колата. Тя сега кара фолксваген туран, но му навъртя 350 000 км и вече е за смяна. Предложих и тойота раф4 с 3 врати, но не и хареса. Трябва да и намера нещо по-късо, малко по-високо и лекинко по-гъзарско (от турана имам предвид).
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от nqmam_bmw » 24 Сеп 2016, 11:09

Много приятно изглежда този Пейсмън. 8)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от (bubsa) » 24 Сеп 2016, 12:52

На твое място бих купил нисан
Джук.Минитата са боклук эа мен.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от madafaka_donkele » 24 Сеп 2016, 13:17

Мордехай написа:Трябва да и намера нещо по-късо, малко по-високо и лекинко по-гъзарско (от турана имам предвид).


Evoque? Баш женско си е. Или Macan.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от K_Ilkov » 24 Сеп 2016, 16:53

(bubsa) написа:нисан Джук.


Изображение
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от bum_bum » 24 Сеп 2016, 17:46

Абе тук при нас спира едно Нисмо. Ич не е лошо.
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от c04 » 24 Сеп 2016, 20:11

Ауди Q3 :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Нови хан София
Пол: Мъж
Кара: Е34 525ТДС
Мечтае да кара: Е 38 Дизел
Детайли за колата: Снегорин
http://prntscr.com/c056ee

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от \MITETO\ DSB » 24 Сеп 2016, 22:03

Пак се почна с глупостите.... Човека ви пита за конкретна кола вие почнахте да редите домино. Още малко ще му кажете да си вземе чук и гек. :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от host » 24 Сеп 2016, 22:19

най-добре дачия, кия, хюндай ... но в никакъв случай БМВ, в никакъв случай и МИНИ или РОЛС ... каквото и да е правено и имащо връзка с БМВ Груп е тотал щета (тва е основното мнение тук само го напомням)

нищо че минито е едно от най-добрите шасита на предно и предпочитано от доста хора за "каране", но както знаем пак от тук усещането при каране няма никакво значение, важното е да е евтино, лесно да се препродава и да харчи малко ... ако вътре е направено в час по трудово и с пластмаса от най-долно качество ... идеално е

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Mini Cooper S Paceman

Мнение от c04 » 25 Сеп 2016, 1:12

Вярно, е че става въпрос за конкрентна кола. Аз лично досег с мини не съм имал, ама като му гледам цените са много близки до тези на Х1 или Х3 и се чудя защо се избира мини а не истинско БМВ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от Dextuar » 25 Сеп 2016, 7:28

А защо не и вземеш някое БМВ 2-ка купе например, не знам дали ценивата разлика с минито ще е голяма...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от Мордехай » 25 Сеп 2016, 9:06

Момчета, жените са друга бира, за мен не е проблем да карам ако ще и форд сиера комби, нонедна жена хареса ли нещо определено - край, трудно се излиза на глава. Моята беше харесала ауди а3, едвам и го избих от главата, причините са много, но най-вече че е много ниска. Минито е различно, готино е, леката кола е много приятна за каране. Бмв х1 не ми харесва като външност, а и предполагам, че само това е разликата от минито.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kiko

Последни теми
Facebook