Mini Cooper S Paceman

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от JOGI » 15 Окт 2018, 23:12

въпроса е дали можеш да си сигурен, че наистина са сменени. аз в балканстар на митсубиши, което там се обслужваше и след като изтече гаранцията, до 170к, маслото на кутията уж беше сменяно май два пъти за тоя период и накрая излезна отвратително, а да не говорим и двата филтъра на какво приличаха.. вярно сст е кутията, голям боклук ама все пак. а също и останалите филтри, които уж преди 10к бяха сменяни и те бяха много зле. какво остава за масло на мотор, диф, раздатка..не знам. а едно от по-елементарните обслужвания, само масло на мотора с филтър и също горивен и въздушен беше над 600лв по спомен.

това при нас е най-големия проблем, както се вижда и в другата тема за оторизираните

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Mini Cooper S Paceman

Мнение от BMW_POWER » 16 Окт 2018, 0:37

Не знам. Аз ако купувам нова кола, ще искам изришно да се запише, че искам да присъствам лично и ще не желая да се включва компютър към нея. Ако искат да търсят грешки, ще им услужа с личното си OBD2. Нямат никакъв проблем да ти "програмират" на колко хиляди какво да ти гръмне.


Мини-то има 80 000км гаранция. Това отнася ли се за всички части и агрегати? Пак глупав въпрос, но тук Нисан Роуг имаха гаранция на скоростна кутия 200 000км. Познавам двама души, които смениха кутии (единия два пъти) по гаранция. Това са смешни километри и излагацията е тотална.

https://www.carcomplaints.com/Mini/Coop ... yman/2013/

Нищо за скоростна кутия :OT:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook