Шампионска лига - Лига Европа сезон ПОРЕДЕН

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 25 Май 2017, 11:56

дам ... по-противно играят дори от Реал като им беше треньор ... което е невероятно

снощи коментора нз какво толкова беше впечатлен от Рашфорд и Погба ... бутане, лакти ... не видях някакви изблици на гениалност или добри идеи ... особено Погба ... нека се радва момчето на голчето ... но реално той точен удар нямаше да отправи, чист шанс ... дано не направи още един такъв сезон

___________________________

нямам търпение вече за финала, не мисля, че ще е толкова зле като Аякс-Юнайтед ... колкото и да се надиграват тактически, Зидан въобще не е толкова добър в дефанзивните стратегии, а и няма фубтолисти на ниво да удържат цял мач Юве , на всяка 4-5та атака срещу Реал има удар във вратата ... а като знаем Дибала, Манджукич и Игуаин че са отпред ... надали ще може много на "дебнене" да си играе Реал за контрички

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от TNT » 25 Май 2017, 12:54

Затова Юнайтед трябваше да назначат Райън Гигс за треньор :ok: Не знам защо Пол Скоулс не става треньор още.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Doberman_vas » 25 Май 2017, 14:40

TNT написа:Затова Юнайтед трябваше да назначат Райън Гигс за треньор :ok: Не знам защо Пол Скоулс не става треньор още.

защото моу печели трофеи, е верно са некви калъфки ама са купи...
а за финала, мисля че ще се получи невероятно шоу. И двата отбора играят супер нападателен футбол и знаейки че реал са дупки отзад, ще търсят голове... така че аз залагам на зрелище
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Phil » 25 Май 2017, 14:51

Реал са ми по-противният от двата отбора(главно заради ония, който в момента прилича на Филиповски циганин :mhihi: ), така че залагам 2:0 за Ювентус.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 03 Юни 2017, 21:38

Ако и 2рото полувреме съдията свири като 1вото, Реал падат с 2 гола. То не е дърпане, удряне... И всяка спорна ситуация фал за Юве... Поне аз така ги виждам.

Гола на Манджукич... поклон. Един от най-добрите в турнира които съм виждал.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Don_Diego » 03 Юни 2017, 21:57

Каземиро досега да си беше под душа ако се свиреше еднакво. Ръката на Роналдо не беше свирена, а не се знаеше къде отива топката, в Италия ги шие често от такава позиция

Пп: Юве отново показва, че ако не се бият сами, то никой няма да го направи. Спряха да играят, започнаха да грешат и Реал с 2 положения вкараха 3 гола. Честита победа и влизане в историята
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 03 Юни 2017, 22:45

Нз кви ръце и душове, 2рото полувреме съдията свири напълно ок, само картона 2рия жълтия можеше да го спести за Юве.

Честито на всички фенове на Реал Мадрид... 2 поредни ШЛ.

Буфон не заслужаваше такъв финал.



Sent from my SM-G930F using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Don_Diego » 03 Юни 2017, 23:00

Каземиро първото полувреме беше касапин, Роналдо спря с ръка удар от свободен удар и нямаше ново нарушение и картон
Рамос е невероятен циганин! Юве второто полувреме нищо не играха, звездите се скриха, защитата започна да бърка и нямаше връзка между защитата и нападението (смениха Пянич и Дибала много рано, което говори достатъчно). Честита победа :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 03 Юни 2017, 23:07

Умора, все пак в много мачове си позволиха ротационен отбор Реал М, надали Юве са им почивали толкова играчите. Модрич само вижте как игра, цял сезон беше слаб, но в последните мачове адски отпочинал и агресивен.
Ръката на Роналдо беше до лицето му, според мен.

Страхотно уважение към Юве от публиката впрочем, наистина приятна изненада.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Don_Diego » 03 Юни 2017, 23:20

До лицето не е пред лицето и да мине за предпазване, топката беше отклонена и нямаше нито нов фаул (дори ново изпълнение на стария), нито картон за умишлено спиране на топката с ръка. Както и да е, вече е история.
Ювентус бяха безобразни второто полувреме. Само като сравниш играта им от първото полувреме и по-специално след получения гол и играта от второто полувреме - все едно играеше друг отбор след 45та минута :kuku:
Липсва им и психика на част от играчите, просто след щасливия гол на Каземиро се сринаха и нямаха отговор, а Реал имаха и вкараха 3ти след грешка на Манджукич. Нататък е ясно, че гониш дивото вече - изоставаш в резултата, времето намалява, играчите се изнервят започват да грешат (второто нямаха вярно разиграване да бъдем точни), получаваш червен картон - нямаше как да се случат нещата.
Сега се надявам ръководството да реагира като ужилено със силна селекция и малко по-здраво пипане на състава за следващия сезон, най-вече в защита защото имаме един Ругани, който е по-добър от Бардзали и Киелини взети заедно, а не го пускаме да играе защото е на 21 :banghead:

Роналдо отново затвори устите на критиците - брутално представяне в заключителната част на сезона. 5та поредна година е голмайстор на ШЛ, спечели сам финала и полуфинала този сезон, наистина невероятен талант и професионалист в отношението си към спорта. Чак ми е кеф, че съм имал възможност да живея във времето когато е играл. Меси колкото и гениален да е на моменти, то е точно на моменти в последните сезони. Зацикли много здраво
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от alozavar » 03 Юни 2017, 23:56

Кажете нещо за Рамос :lol: :lol: :lol: :lol: Баси комедианта...
Иначе Ювентус второто не играха абсолютно нищо, Реал излезнаха супер надъхани и заслужено спечелиха, 15 минути натиск им затвориха мача. Първото беше супер мач, дори Юве играха по-хубаво, второто ганкиното, ама ко да се праи. Поне станахме свидетели на история, дублиране на титлата :clap:
Роналдо не го харесвам като играч особено, но направи изключителен сезон, вкарва нон-стоп, истински лидер на отбора в най-ключовите мачове. Определено ще му е една от малкото заслужени Златни топки тази година :bowdown:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Don_Diego » 04 Юни 2017, 0:03

Междувременно е имало някаква ситуация в Торино по време на мача.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news ... s-10555268

Фойерверките са дефектирали и е настанала паника.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от ylaine » 04 Юни 2017, 8:42

От може би половин година не бях гледал мач (до преди това бях що годе голям футболен фен, но имах "щастието" да гледам любимият си отбор на живо и след това се отвратих сякаш от футбола или по-точно от футболистите и от феновете..). Дори не знаех, че снощи е финала на ШЛ, но случайно видях и си викам, е дай да погледам като в доброто старо време :D Бях неутрален зрител и исках просто да се насладя на играта и всичко беше така до изпълнението на Рамос.. :banghead: Ще съсипят футбола с тия *едерастки изпълнения.. мен лично ме отказаха. Ако ще гледам манекенки, нека да са от правилния пол :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 04 Юни 2017, 8:53

Женския финал на ШЛ впрочем, който се играе няколко дни преди това (Лион - ПСЖ, 2ра поредно ШЛ за Лион след дузпи и 0-0), беше отличен мач. Много твърда игра, но без симулации и без ненужно свирене на фалове. Определено жените играят по-твърд футбол и не симулират колкото мъжките отбори.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Юни 2017, 13:27

Ще започна с това, че не харесвам отбор на шампионите заради цялостната им политика на хвърляне на огромни суми пари в играчи и възползването от това, че в Испания са двойно по-ниски данъците на футболните отбори(то поради неща като това тая държава на няколко пъти бе на ръба на Гръцката криза)както и това, че клуба все има огромони дългове и през определен период държавата се намесва и го спасява. Това не е честно спрямо футбола като цяло и затова той е заприличал на всичко друго, само не и на истински спорт.
Госпожите от ювентус още бая години ще има да се лутат докато спечелят финал в ШЛ. Съдбата си знае своето и един отбор издигнал се чрез мафиотското крило в Серия А и станал символ на това как от мафията може да ръководи футбола, няма как да печели на най-високото ниво когато трябва. Нека сега всички техни фенове си спомнят сега хубаво нещата около 2005-та, после си помнят как нагло след като им отнеха две титли те си ги изписаха на фланелките, нека си спомнят след завръщането си в Серия А как съдиите ги тикаха нагоре защото отбора им беше прекалено посредствен за да върви сам нагоре. После нека си спомнят как започна хегамонията им - 2012-та цял сезон ги бутаха, наказваха играчи на другите отбори супер пресилено за по няколко мача(особено когато предстоеше такъв срещу ювентус)накрая се стигна до решителния мач с Милан и тогава се стигна до най-скандално отменения редовен гол във футбола, който аз съм гледал за 30 години. Мачът завърши 1:1, ювентус стана шампион и тогава вече инвестираха парите от титлата и добавиха други средства за играчи. Самият Буфон като ви чета тука коментарите как заслужавал ебати уважението явно тотално не сте в час с нещата в Италия и как този отбор се издигна, нито как вратаря им през годините се замеси в куп скандали, като за въпросния мач с Милан се изказа супер нагло за отменения редовен гол и се усещаше как целия отбор знаеше за подкрепата от федерацията. Същият този Буфон, който се замеси още в Парма в скандали със залагания и после ще ми минава за някакъв спортсмен едва ли не и заслужаващ всичко най-хубаво във футбола. Да, ама не. Съдбата си знае своето както казах. Отборът на ювентус ще си остане вечния рекордьор по загубени финали в ШЛ и може да спечели някога такъв когато тръгнат пак от дъното и се издигнат по честен начин и изградят истински отбор, какъвто имаха когато спечелиха последната си титла през 1996-та с играчи като Раванели, Дел Пиеро и т.н.
Дотогава само калъфки и ще има да се чудят все защо нещо не им стига.
Иначе конкретно за мача ювентус започнаха по-добре и първите 20 минути чак се изненадах какво се случва. Тъкмо тогава обаче им вкараха гол след колективна грешка в центъра и после в защитата, но пък се върнаха бързо в мача след страхотно изпълнение на Манджукич. Можеше и втори гол да вкарат, но...както казах, съдбата си знае. После с този силно надценен треньор просто излезнаха като преобразени през второто полувреме и мача свърши още тогава, преди да са допуснали двата гола даже.
Примерите за това как мафиотското отборче е вечно подпирания шампион на Италия са с безброй примери, но ще завърша просто с една снимка, която е лек намек за какво ставаше дума през последните 15 години в Италия. Снощи обаче го нямаше г-н Талявиенто, педалчето Рицоли или някой от другата трупа циркаджии.
Buffon.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook