Шампионска лига - Лига Европа сезон ПОРЕДЕН

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 14.12.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Не и БМВ

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Hater » 25 Апр 2018, 17:31

Кой съдия? Този, който не свири засада при третия гол на Салах? Или имаш предвид, че нямаше дузпа при очевидната игра с ръка на Милнър.
Минавам само, за да хейтя в "Извън темата".

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Апр 2018, 22:40

Съдбата хареса ли си даден отбор, нищо не може да се направи. Реал са като Юнайтед на САФ. То не са съдии, контузии в съперниковия лагер, пропуски, голове от първото положение. Няма шанс, докато не им приключи тази ера просто никой няма да ги спре. То не бяха голове на Рамос, Каземиро, Марсело, само Кейлор Навас още не се е разписал във важен мач от ШЛ.
Добре де, зализания спира топката с ръка и ОТКРОВЕНО си лъже и манипулира съдията с педалската физиономия на изнасилен затворник, подскача и иска да му зачетат гола. Значи има сигнал още като спира топката, той продължава и вкарва. Само по себе си това е картон, но да речем, че става бързо и не е чул/видял съдията. Щом обаче протестира, а съзнателно няма как да не знае, че си я спря с ръка и съзнателно си знае, че се опитва да заблуди съдията, това си е картон. Обаче не му дават. Е, как да не ги псуваш такива и най-вече целия им отбор? Контузии, пропуски, след това пък онова тяхното цигане(на Байерн)отне чисто топката, а съдията видя нарушение и чак го хвана срам да вдигне жълт картон за протестите му, които ако бяха неоснователни, то 100%-та трябваше да му вдигнат картон...
Реваншът ще е интересн де, повече от дори от Рома - Ливърпул.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от host » 26 Апр 2018, 7:48

Зидан правилно отчете контузиите на противника и пусна точните смени.

Реал М изкараха невероятен късмет 1вото полувреме, можеше спокойно да се приберат с резултат 3:0 преди почивката.

Марсело цял мач нищо не игра, ама вкара... егати късмета.

Роналдо наистина не разбирам за какво мрънка, за играта с ръка. Не съм гледал повторения, но и на мен ми се видя, че с ръка я докосва.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Gpenev » 26 Апр 2018, 8:23

host написа:Зидан правилно отчете контузиите на противника и пусна точните смени.

Реал М изкараха невероятен късмет 1вото полувреме, можеше спокойно да се приберат с резултат 3:0 преди почивката.

Марсело цял мач нищо не игра, ама вкара... егати късмета.

Роналдо наистина не разбирам за какво мрънка, за играта с ръка. Не съм гледал повторения, но и на мен ми се видя, че с ръка я докосва.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk



Мрънка и размахва ръце, защото е гейналдо. Като не му върви играта, както снощи видяхме, започват тежките симулации. Надявам се да са на финал с Пуул и Салах да им напълни кошниците и да вземе златната топка, тогава искам да му видя физономията.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 19.03.2008

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от boris_dy » 26 Апр 2018, 9:23

Общо взето голям късмет за Реал... Байерн пропусна твърде много положения за мач от такова ниво и съответно загубиха. Определено имат нужда от обновяване на състава, защото Рибери колкото и да се стара се видя, че няма сили за цял мач. Мюлер от доста време е бледа сянка на себе си, Робен и той е за пенсия отдавна, а Рафиня като цяло не става.
Роналдо още в началото на първото имаше явна симулация за която трябваше да получи жълт картон, но отново го пожалиха... :dunno:

В реванша Байерн ще има нужда от голяма доза шанс за да продължи, но поне съм сигурен, че няма да се дадат без бой!

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от ryan83 » 01 Май 2018, 23:35

Значи Байерн играха по-добре от 1-вия мач..просто малко не им достигна..загубиха и като домакини което е доста разочароващо..то те Реал стигнаха до финала с голям късмет :mhihi: :mhihi: :mhihi: интересно ми е кога ще им свърши късмета.. ама ще им трябва много срещу Ливърпул..Байерн напраха много здрав мач..накефиха ма..е тва е отбор! Доминация в целия мач..Байерн имат важни контузени отгоре на тва.. за 2-рия гол на Реал..е няма такъв късмет честно :shock: и Левандовски е голямото разочарование.. в 2-та мача няма гол :kuku: Роналдо също :mhihi: :mhihi:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от dankata » 01 Май 2018, 23:52

Баси речитатива :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от host » 02 Май 2018, 8:24

мача беше много добър за гледане

съдийската бригада нз защо не отсъди блокираната с ръка топка от Марсело края на първото полувреме

доста свободен мач пускаше Чакър, нямаше и грубости

Модрич беше на невероятно ниво след 20тата минута, помогна страшно на отбора

Асенсио разочарова много сериозно, получи титулярно място, но пропиля добри извеждащи пасове особено 1вото полувреме, не помагаше в защита достатъчно... а когато дори Роналдо помага отзад не можеш да имаш оправдание

Бензема отново показва защо никой топ нападател не желае трансфер в Реал М, толкова тичане, толкова пресиране, отличен мач - 2рия гол нз защо всички плюят вратаря, футболиста който му върна супер зле топката е виновен

Роналдо, брутален пропуск 2рото полувреме, но направи много за играта на отбора, добър мач макар без гол

Навас, след ужасяващия гол който пусна в Мюнхен, този път беше в час, дори бих казал отличен

Серихио Рамос и Варан, на добро ниво, цял мач прилично играха, видя се че без рикошет или груба грешка на Васкез много трудно ще допуснат голова ситуация

Ковачич също направи приличен мач, но не чак толкова добър, също и Бейл

Ако Реал Мадрид излизат така мотивирани на финала и целия състав е физически здрав, не мисля че има значение кой ще е противника.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Gpenev » 02 Май 2018, 8:29

ryan83 написа:Значи Байерн играха по-добре от 1-вия мач..просто малко не им достигна..загубиха и като домакини което е доста разочароващо..то те Реал стигнаха до финала с голям късмет :mhihi: :mhihi: :mhihi: интересно ми е кога ще им свърши късмета.. ама ще им трябва много срещу Ливърпул..Байерн напраха много здрав мач..накефиха ма..е тва е отбор! Доминация в целия мач..Байерн имат важни контузени отгоре на тва.. за 2-рия гол на Реал..е няма такъв късмет честно :shock: и Левандовски е голямото разочарование.. в 2-та мача няма гол :kuku: Роналдо също :mhihi: :mhihi:



За какъв късмет говориш.... Съдията направо си ги побутна за финала. Две не свирени дузпи и то пред погледите на страничните съдии. Такъв противен отбор няма никъде....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от dan-dam » 02 Май 2018, 8:39

host написа:мача беше много добър за гледане

съдийската бригада нз защо не отсъди блокираната с ръка топка от Марсело края на първото полувреме

доста свободен мач пускаше Чакър, нямаше и грубости

Модрич беше на невероятно ниво след 20тата минута, помогна страшно на отбора

Асенсио разочарова много сериозно, получи титулярно място, но пропиля добри извеждащи пасове особено 1вото полувреме, не помагаше в защита достатъчно... а когато дори Роналдо помага отзад не можеш да имаш оправдание

Бензема отново показва защо никой топ нападател не желае трансфер в Реал М, толкова тичане, толкова пресиране, отличен мач - 2рия гол нз защо всички плюят вратаря, футболиста който му върна супер зле топката е виновен

Роналдо, брутален пропуск 2рото полувреме, но направи много за играта на отбора, добър мач макар без гол

Навас, след ужасяващия гол който пусна в Мюнхен, този път беше в час, дори бих казал отличен

Серихио Рамос и Варан, на добро ниво, цял мач прилично играха, видя се че без рикошет или груба грешка на Васкез много трудно ще допуснат голова ситуация

Ковачич също направи приличен мач, но не чак толкова добър, също и Бейл

Ако Реал Мадрид излизат така мотивирани на финала и целия състав е физически здрав, не мисля че има значение кой ще е противника.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Аз май съм гледал друг мач... Байерн ги разцепиха насред Мадрид.

Първо не знам на колко добро ниво са били Рамос и Варан, ама Байерн имат 22(двадесет и два)!!! удара, от които 10 във вратата. Баси трудното допускане на голова ситуация :mhihi:
За всички ли е причината във Васкез? За сраванение Реал са с 9 удара, от които само 3 във вратата.

Владението на топката е 40:60, ъгловите са 6:11.

Аз па мисля, че ако съдията свири 50:50 наистина няма значение, кой ще е противника, защото всеки от топ отборите не би имал големи проблеми.

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от ryan83 » 02 Май 2018, 15:04

Да Байерн си ги разцепиха в Мадрид! Статистиката казва кой колко е добър и кой е по-добрия отбор..ама Реал са на финала пак :banghead: няма такъв дразнещ отбор..разбирам да стигнат до финала с игра с надмощие над противника..тогава добре..по-добрия отбор са и заслужават да са там ама не те стигат с невероятен късмет..бутане от съдиите..Роналдо не може да вкара 1 гол в тези 2 важни мача :mhihi: :mhihi: къде отива срещу тая здрава защита на Байерн :mhihi: :mhihi: :mhihi: отгоре на тва целия сезон на Байерн пази резервния вратар. Втория гол на Реал е от невероятна грешка на защитата на Байерн..ама и вратаря е за трепане.. нямам думи :kuku: Наистина стана много здрав мач. Супер. Реал показаха игра, вратаря им беше на ниво и ги спаси от още поне 1 гол..тва 20 положения за Байерн срещу само 9 за Реал казва всичко :mhihi: и няма кой да вкара още 1 гол за Байерн и да идат на финала. Миналата година беше същото. Реал пак биха с голям късмет. Тая година Байерн даже играха по-добре. Направо ги смазаха във втория мач! Имаше канонада пред вратата на Реал :mhihi: тва не е нормално да няма кой да вкара след толкова положения..жалко че по-добрия отбор не е на финала..дано Ливърпул ги разцепят, защото са по-добрия отбор и заслужават купата!
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Phil » 02 Май 2018, 16:36

ryan83 написа:дано Ливърпул ги разцепят, защото са по-добрия отбор и заслужават купата!


Ливърпул първо трябва да стигнат до финала, за да ги разцепят(евентуално) :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от firstduo93 » 02 Май 2018, 17:38

Дано ливърпул спечели ШЛ , просто феновете им страдаха твърде много години безтитлие и заслужават да се порадват малко :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от acho.rs » 02 Май 2018, 17:38

Уникален мач, само че се видя - каквото и да прави Байрен, със стари коври, ново кабаре не става. Липсва острие в отбора, няма кой да вкара скапаната топка в мрежата. Безброй удари към вратата и нищо. Не си спомням класен отбор с 22 удара към вратата, да е имал само 2 гола.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от B U L L I » 02 Май 2018, 19:12

да не кажете,че се спотайвам от срам ще напиша,че не гледах мача нарочно по ред причини
още като видяхме кой е съдия дни преди мача беше ясно,че ще клане защото чакър е отявлен фен
на реал и се е гаврил с нас и друг път.
чета коментарите след мача и много ме були ,че никой нищо не може да направи срещу недосегаемата мафия УЕФА
факт е отпаднахме,но аз съм с гордо вдигната глава защото това е моят отбор,
30 години съм с тях в добро и лошо и няма нищо на света,което да промени това и за в бъдещите 30г.
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook