Шампионска лига - Лига Европа сезон ПОРЕДЕН

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от alozavar » 14 Мар 2017, 20:55

xela написа:
alozavar написа:Явно като цитираме факти и обсъждаме грешно осъдени положения, които решават, не мач, а двубой в ШЛ, сме "хейтъри". Не се намери някой от "нехейтърите", освен колегата TNT, който да говори нормално по темата, още повече някой, който да каже- "ок, подпряха Барселона, ако не беше отсъдено това така, (може би) нямаше да се класира напред отбора". Който не вижда "магията на най-великия обрат" автоматично става "хейтър" :kuku: :clap:

PS: На мен любимото ми е "фанатизиран фен" на Ман Юнайтед, Барселона или Реал Мадрид, накичен във ФБ с шалчета и сменена профилна, за да "подкрепи любимия си отбор", но в същото време нестъпвал на футболен стадион през живота си и всичките му футболни страсти са ограничени в големината на плазмата му в Младост и дали си е платил абонамента за ДиемаСпорт за месеца, да почне да говори как "ние", било то най-вече някой от горните 3 отбора, "смазахме", "бяхме по-добри", "направихме най-великия обрат в историята на футбола" и т.н. и т.н. Не визирам никой от тук пишещите в темата, но ако някой се познае- поздрави :wave:


Да, ама не си прав. Тук не се говори за грешка или за това, че Барса бяха по-добри. А, се говори за тото, тенденциозно свирене, явно подпиране на отборна на УЕФА...

Чисто футболно, ПСЖ не заслужаваха да минат напред. Играта, която показаха с/у Барса ще им тежи и занапред, поне няколко години, а на някой ще им коства комфортната зона в която се намираха. Не заради съдията, не заради грешните отсъждания.


Грешки има във всеки мач и спорт и всеки съдия може да направи грешка. Като станат 3-4-5 положения в един мач, които са (без)спорни, изключително решаващи и автоматично се свирят в полза на единия отбор грешки ли са или тенденциозно свирене? За тото не мисля, че някой от нас каквото и да каже има как да е сигурен. Другият такъв случай, когато се опариха от Барселона и аз лично си спомням е 2009та с Челси, но там положенията са доста по-спорни, поне според мен, освен едно. Там реваха, че не са им дали 4 дузпи и некви такива :lol: И аз лично помня като изгониха Фабрегас, далеч не гледам всеки мач на Барселона, за да кажа дали ги подпират тотално в Европа нон-стоп. А в конкретния двубой, първият мач нямах възможност да гледам и не мога да кажа кой как е играл, явно ПСЖ са ги надиграли тотално. В този категорично не заслужаваха да вземат каквото и да е, предвид тактика, пропуски и т.н. Но не мисля, че заслужаваха да отпаднат по този начин. А дали ще им тежи- самите Барселона са доказвали, че всичко се забравя, дори след 7-0 от Байерн после ги биха :wave:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от TNT » 14 Мар 2017, 23:45

host написа:Жоре, кажи нещо за отменения тая вечер гол на Роналдо ве... Нали сте обективни барЦелонци... ларж сте

http://www.sportal.bg/news.php?news=653874

От този мач ли :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Дидо85 » 15 Мар 2017, 9:09

Гледах Юве и Порто. Много безинтересен мач, домакините имаха за цел единствено да се класират и я постигнаха. След гола на Дибала, мача отровено се доиграваше, Юве си подаваха лежерно топката с редки опасности и пред двете врати. Нападателите на Порто излизаха на 2 пъти един на един с Буфон, но и двата пъти не уцелиха вратата. Като цяло още след първия мач беше ясно, че италианците ще се класират. Сега да видим какъв съперник ги чака напред. Другия мач (Лестър и Севиля) разбрах, че имало повече драма, него не съм го гледал.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от TNT » 17 Мар 2017, 15:01

Ебати сблъсъците ще има :ok: Според мен и в 4-те двойки не се знае кой ще е победителя.

В Лига Европа обаче ми се струва, че Ман.Юн. са прекалено изявен фаворит. Лоша игра единствено може да им изиграе надпреварата на много места.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Дидо85 » 17 Мар 2017, 15:31

Двойките за мачовете в Шампионска Лига:
Атлетико Мадрид - Лестър
Борусия (Дортмунд) - Монако
Байерн (Мюнхен) - Реал Мадрид
Ювентус - Барселона

* Първите мачове от 1/4-финалите ще се изиграят на 11 и 12 април, а реваншите са на 18 и 19 април
* Полуфиналите ще се изиграят на 2/3 и 9/10 май
* Финалът в Кардиф е на 3 юни



Ето и двойките за 1/4-финалите на Лига Европа:
Андерлехт - Манчестър Юнайтед
Селта - Генк
Аякс - Шалке 04
Лион - Бешикташ
Първите мачове ще се изиграят на 13 април, а реваншите са насрочени за 20 април. Финалът е на 24 май в Стокхолм.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от alozavar » 17 Мар 2017, 19:44

То само силни отбори останаха, няма скучна двойка, поне на хартия. Мисля си, че Лестър може и да изригнат, но да видим :lalala:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Convertible » 17 Мар 2017, 20:53

общо взето няма нищо ясно.... особено като се има предвид, колко много хомосексуалисти има....
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Denmark » 17 Мар 2017, 21:05

баси как ми се иска да спечеля един билет за Байерн - Реал на Алианц Арена....

alozavar написа:То само силни отбори останаха, няма скучна двойка, поне на хартия. Мисля си, че Лестър може и да изригнат, но да видим :lalala:


ще изригнат да бия център :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Дидо85 » 20 Мар 2017, 10:03

alozavar написа:То само силни отбори останаха, няма скучна двойка, поне на хартия. Мисля си, че Лестър може и да изригнат, но да видим :lalala:

Според мен Лестър няма никакъв шанс срещу Атлетико и испанците са си 100% фаворит в този сблъсък. Също така смятам, че и Борусия няма да има проблеми и ще отстрани Монако. Вече големите въопросителни и дват от оставащите два четвъртфинала. В двубоя между Байерн и Реал, може да се случи всичко, но някак по-вероятно е немците да са краен победител от двата мача. Мачът между Юве и Барса също е смного въпросителни, най-вече в каква форма са лидерите на Барса. Ако се разиграе атакуващото им трио ще е много сложно и италианците. Юве от своя страна пък са много добре подреден отбор в защита, които ще даде сериозен отпор на атаките на противника, а благодарение на бързите контри, които владеят добре може и да изненадат съперника. Абе с две думи наистина интересни мачове предстоят и направо нямам търпение да дойде време за тях. В Лига Европа също ще е интересно.

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 14.09.2015
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от navseal » 20 Мар 2017, 10:14

За мен пък това не е от най-предвидимите мачове. Атлетико са леко непостоянни тоя сезон, а Лестър като че ли заиграха напоследък. Интересът няма да е особено голям и най-вероятно по-скучен двубой на този етап няма да има, но не вярвам, ако има превъзходство на един от двата отбора, да е смазващо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 20 Мар 2017, 15:52

Лек джокер кой ще вземе Шампионската лига и Ла Лига

прилика с действителни лица и велизарки е случайна

https://youtu.be/IyXgOw9lSoI

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от dan-dam » 20 Мар 2017, 15:57

host написа:Лек джокер кой ще вземе Шампионската лига и Ла Лига

прилика с действителни лица и велизарки е случайна

https://youtu.be/IyXgOw9lSoI

Искаш да кажеш, че няма дузпа, така ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 20 Мар 2017, 16:02

Що ве, не виждаш ли с какво желание Суарез гонеше топката... На всеки отбор биха му я свири тая дузпа.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от dan-dam » 20 Мар 2017, 16:09

Щото има 1000 по-удачни примера, че им бутат гювеч. Дори и да им симпатизирам си е очевадно и ме дразни много.
Тука си има задържане и се вижда много добре, как му опъна фланелката. Дузпа та дузпа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 20 Мар 2017, 16:23

Въпроса е не е има ли, а защо не се свирят и за Севиля, Атлетико... По принцип такива положения... Само Реал може евентуално така да му свирят... Ама докато не се вкарат видео повторенията "ясните" положения ще са само за едни... А за другите "съдията каквото е видял това свири", щото винаги така може да се измъкне.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook