Шампионска лига - Лига Европа сезон ПОРЕДЕН

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Don_Diego » 18 Дек 2018, 0:35

Става вече обидно с това бутане на определени отбори :dunno:
Юнайтед - ПСЖ, жалко че не могат да загубят и двата отбора и да отпаднат :mhihi:
Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от ryan83 » 18 Дек 2018, 1:07

Ман Сити, Ювентус, ПСЖ, Барса..ще бият..другите мачове са по-завързани..ще видим Реал какво ще направят :mhihi:
Ливърпул трябва да бие Байерн ама незнам..тва ще е най-якия мач за гледане..миналия сезон исках да ги видя на финала..е сега ще ги видим.. :shock: :mhihi:
Байерн хубаво се нахендриха на най-силните.. скоро няма да вземат купата след 2013..и с тоя смешен треньор..толкова слаби не съм ги виждал :kuku: :no:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от host » 18 Дек 2018, 9:56

Реал тази година имат само една цел ... тотален провал.

Президента изгони най-добрия център нападател-консуматор в света ... за да не му вдигне заплатата с 3-4 милиона евро ( въпреки, че му беше обещал преди 2г и всичко което се искаше се постигна).

Осра положението със Зидан и го изгони като куче, като остави пресата да го плюе цял сезон, без НИТО един път клуба да излезе и да го защити.

Назначи Лопетеги, хвърли го на пресата също като Зидан ... вратата само след няколко мача ... за които Лопетеги нямаше грам вина, защото 1/2 играчи бяха тотално изгаснали след Световното първенство, другита 1/2 бяха с контузии (говоря за основните). В началото на сезона отбора играеше страховит футбол при него, на световно ниво ... и после дойдоха проблемите със скамейката и контузии.

Санти(яго) Солари ... съжалявам, но аз гледам дори "Б" отбора на Реал М във 3та дивизия. Солари там биеше на късмет и само с проблясъци на талантливите момчета конкурентите, и то не винаги. Може да се види статистиката. Кастия нямаше идея в играта си под негово ръководство , това си е истината. Дойде и се скара с Иско ?! Ок ... иско беше любимеца на Лопетеги ... ясно ни е. Влизаш в съблекалнята и му режеш главата за да спечелиш респект ? Ама как да спечелиш респект като нямаш никакви успехи като треньор и освен това като фубтолист беше в най-добрите си години просто ок, но нищо особено ?!

Сега четем спекулации как Иско ще бъде продаден ... ОК ... няма проблем.

Обаче има един друг проблем. Реал М плаща супер малко за заплати. Само К. Роналдно и С. Рамос вземаха големи пари. Другите имат договори, които с НИЩО не впечатляват на фона на Барса (там плащат на резервите повече) и да другите отбори от топ10 в Испания, да не говорим в ШЛ.
Второ нещо ... никой не иска да дойде в Реал и да се конкурира наравно за стартово място. Видя се най-ясно с Куртоа. Дойде и му се гарантира мястото, въпреки, че Кейлор дори с всичките му грешки, си е отличен вратар. Всеки го е страх да дойде в Реал М при очакванията, които феновете имат и белите кърпички в джобовете им. А всички знаят колко работа хвърли извън сезоните К. Бензема и на какво ниво е , че чак онова мрънкало А. Мората си тръгна ... просто Бензема започна да пресира, да отнема и постоянно да се опитва да асистира и вкарва (рядко успява :) ).
Младите в отбора са супер агресивни и искат да играят, и им се плащат жълти стотинки. Асенсио дори се отчая вече този сезон личи си че никакъв го няма. Същевременно Бейл след цялото му говорене , има супер късмет че вкарва гол-два от време на време, но съвсем скоро на Бернабеу и в офиса на президента ще свърши търпението.

Та ще изгоним сумати хора, пак се говори за смяна на треньора ... с този президент не виждам бъдеще което да е успешно. Големите жертви на този режим Каземиро, Марсело, Кроос и Модрич просто ми е жал за тях. А С. Рамос направи огромна грешка като не надъха съблекалнята да защити Лопетеги. В момента е тотално загубен отбора според мен.

Аякс ако не играят тотална атака и дебнат основно на контри в 2та мача , мисля че спокойно отстраняват Реал Мадрид.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от TNT » 18 Дек 2018, 12:35

Уволниха Моуриньо, ще има още един интересен мач


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от TNT » 18 Дек 2018, 22:15

host написа:
Аякс ако не играят тотална атака и дебнат основно на контри в 2та мача , мисля че спокойно отстраняват Реал Мадрид.

Преди първия мач с Аякс, имат мач с Атлетико. А преди реванша с Аякс, имат Ел Класико :mhihi: А срещу Атлетико и Барса няма как "да се пазят".
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от host » 18 Дек 2018, 22:23

А казвам, че Реал М не могат да надиграят Аякс, освен ако Аякс тотално забравяте как се играе в защита.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Superexstatic » 19 Дек 2018, 0:35

В момента Аякс имат голям шанс срещу Реал, ама не забравяйте, че мачовете са след 2 месеца. Много вОда ще изтече дотогава. Аз като фен на Барса съм много доволен от политиката на Перес. Лишаваш се от тотална легенда, може би сред най-добрите за всички времена след Меси :ok: и не е като да нямаше още бая хлебец в него.. в това време оставяш Бенземицата и не взимаш никакви хора, а разчиташ звездата да ти стане Бейл, дето и на всяко хлапе вече е ясно, че въпреки че е супер играч с тия постоянни контузии никога няма да стигне пълният си потенциал. Иначе супер жребиЕ като за 1/8 финали. Почти няма безинтересен мач
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от TNT » 13 Мар 2019, 0:26

Засега е интересно. Обрати всяка вечер. От Катар май скоро ще продават ПСЖ, няма смисъл да се мъчат, не се получава :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от dankata » 13 Мар 2019, 0:42

ВАР_ВАРи мимд .
Това е новото средство за контрол над футболните резултати.
Тия в тая стаичка трябва да са подсъдни.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от host » 13 Мар 2019, 10:12

Аз пък не виждам никакъв проблем с ВАР в момента - голям проблем, трески си има.

Преди преглъщахме УЖАСНО ограбване в дадени мачове (и в посока полза на Реал Мадрид е имало многократно). Сега грешките са далеч, далеч по-малки и вече говорим за супер тънки моменти и нюанси.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от blacksapphire » 09 Май 2019, 3:08

Скоро май не е имало такъв велик сезон на обратите в лигата. :mhihi:

Оказва се, че 3:0 е много коварен резултат в турнира. :bchug: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Дидо85 » 09 Май 2019, 8:11

Не очаквах Аякс да отпадне след добрия резултат от първият мач. Явно този сезон в ШЛ нищо не може да се предвиди. :shock:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от host » 09 Май 2019, 9:04

аз направо загасих телевизора след 2:0 за Аякс викам ок момчетата се оправят и без мен по-добре да се наспя ... кОррррр

ся ше трябва за Тотнъм да съм на финала за да не гледам садоволния Клоп после по всички телевизии

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от dan-dam » 09 Май 2019, 9:22

host написа:аз направо загасих телевизора след 2:0 за Аякс ...

И аз си го помислях и снощи и във вторник, ама при тези развои тази година реших, че не мога да си го позволя и ги гледах докрай :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2017-2018г.

Мнение от Boyadjiev » 09 Май 2019, 11:36

Не че не ми изглеждаше реално, ама като фен на Тотнъм от 2008г. дори и аз не вярвах да продължим с този осакатен състав, тъй като нямахме необходимата за класиране игра през първото полувреме. След това просто сън... :mrgreen: :clap: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook