Шампионска лига - Лига Европа сезон ПОРЕДЕН

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 19.03.2008

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от boris_dy » 24 Апр 2017, 10:33

Хубав мач стана за безпристрастните зрители! Като цяло равностоен, но пък аз се радвам, че Барселона биха въпреки съдийските побутвания за Реал. И двата отбора имаха достатъчно положения, но Меси еднолично реши мача с изявите си. Цял мач така и не намериха начин как да го спрат. Каземиро можеше да бъде изгонен още първото полувреме. Влизането на Рамос беше безумно и правилно го пратиха под душовете. Бензема беше отново един от най-слабите за Реал.
Ракитич въпреки хубавия гол беше с доста бледо представяне. Бускетс отново показа грозната страна на футбола със симулациите си, а Иниеста е наслада да го наблюдаваш.
След грозното подпиране срещу Байерн ако бяха спечелили и този мач благодарение на съдиите направо спирах да го гледам този отбор.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от TNT » 24 Апр 2017, 11:00

Мача беше много добър, наистина много равностоен. Имаше битката на вратарите :mhihi: Баси положенията извадиха и двамата, особено Тер Щеген, който си е смотан по принцип. Даже има 8 точни паса повече от Роналдо :mhihi: Ще има голяма интрига за титлата. Реал имат по-трудни мачове, имат тежки мачове и в Шампионска лига.

От съдиите можеше повече да се иска... несвирена дузпа за Реал в началото на мача още. Както казаха и по-горе, Каземиро трябваше да е изгонен още първото полувреме... Както с ранен гол можеше да тръгне другояче мача, така и с 10 човека Реал щяха трудно да играят 50-60мин. Меси кървя цял мач, даже картон нямаше :dunno:

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 24 Апр 2017, 13:22

Като стана въпрос за Роналдо... Нз какви нерви има тоя човек... Винаги му подават супер зле топката към наказателното поле, а после го плюят, че не е вкарал.... Еми как да вкара като паса винаги е мега зле.

Друго важно нещо. Каземиро играе толкова грубо и Рамос защото другите халфове НЕ си дават зор в защита, с изключение на Кроос, който заедно с Каземиро е единствения халф, който в центъра на терена подава добре (Кроос перфектно), другите винаги подават спорни и грешни подавания или мега предвидими.

Зидан пак е мрънкал за пропуските отпред, нз нарочно ли говори така, търси си белята да го изхвърлят ли... Как няма да има пропуски като халфовете едно чисто положение не създават, а когато създадат Бензема пропуска винаги или продължава атаката грешно.

Аз не виждам нищо добро за Реал до края на сезона. Треньора не е склонен да пусне играчите които са във форма, критикуват основно Роналдо, точните пасове само намаляват, а играта пред нашата врата чака само на Рамос, Каземиро и Навас. А най-добрите халфове са Кроос, Иско, Ковачич и Каземиро, а те никога не са заедно на терена.

В шампионската очаквам лесно Атлети да отстрани Реал освен ако Марсело, Иско и Роналдо не направят някакво чудо, но много ме съмнява.



Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от © » 26 Апр 2017, 10:44

Забравил съм да коментирам тук, но този мач ми стига за целия сезон, заедно с Шампионска лига. :mhihi: Голям кеф, заслужено биха, напрежение до последния момент, Меси е започнал да губи форма, но не и в този мач. В интерес на истината след победата над Ювентус не съм се радвал толкова, някак и на мен ми се виждаха пресилени нещата там. Но сега си е напълно заслужено, защото играха добре.
Иначе Барса на са това което бяха, целият сезон не са във форма, но това ще го мисли следващият треньор

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от TNT » 26 Апр 2017, 15:15

Еми няма как да са същите, защото няма конкуренция при нападателите. Ако не са контузени - титуляри и точка. Факт е обаче, че няма кой да купят на нивото на Неймар и Суарез, който да е готов редовно да е резерва. Халфовата линия не е каквато беше. Шави го няма, Иниеста остарява вече. Ако слуховете се окажат верни и закупят Верати от ПСЖ, ще стане друго. А защитата... последния стабилен защитник беше Пуйол. А това беше... как да го кажа... дооостаа отдавна. Но малко е такъв период, че то и по другите отбори няма някакви защитници, които да са със статус "играещи легенди". Едно време какви имаше :mhihi: Сега един от най-"стабилните" е Рамос, който го гонят за рекорден 5-ти път в Ел Класико :kuku:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Don_Diego » 26 Апр 2017, 21:13

Ювето не се оплакват от защитата :lol: Даже резервата ни (Ругани) е по-добра от двамата централни взети заедно :mhihi:
Един от най-добре балансираните отбори сме тази година.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 26 Апр 2017, 21:26

Тая вечер само като види състава на Зидан човек ... и направо му става тъжно ... пак пълната тъпотия ... пуснал "другия" отбор - халфове: Ковачич, Иско, Асенсио, Хамес, Вазкез ... тва може ли да си с акъла си и да се бориш за първенство и да не пуснеш Кроос и Каземиро ве ... честно ... поне дървото Бензема не е в стартовите 11 ... дано тая вечер се разцепи да вкарва Мората , та да вземе да седне алжиреца малко на пейката до Зидан и да остави можещите да играят.

________________________

1ва минута, гол на Мората, пас на Иско ... нз ... да ме поканят за консултант ли ... еврофутбол ли да почвам да пускам ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от Don_Diego » 09 Май 2017, 23:38

Ювентус е първия финалист тази година :lalala:
Голяма част от турнира я минаха ходом, желязна защита, а напред стават все по-добри в комбинациите (остава завършващия удар да се подобри). Алегри изнася лекции всеки мач!
Не знам дали заради фенски пристрастия или на база видяното, но съм склонен да вярвам, че най-накрая ще я вземат тази купа. Реал не са никак за подценяване, все пак са Реал - дънят се в лесните мачове, но когато трябва да играят здраво и да печелят турнир го правят
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 19.03.2008

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от boris_dy » 10 Май 2017, 9:07

Ювентус до тук изглеждат железни! Очертава се много здрав финал, като личните ми предпочитания са за Юве. Играят просто феноменално в защита и като цяло са супер балансиран отбор. Реал също са много силни, но мисля, че Юве ще вземе мача макар и трудно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от TNT » 11 Май 2017, 23:12

Вече са ясни и двата финала. Залагам на Ювентус и Ман. Юнайтед :wave:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 11 Май 2017, 23:36

С тая игра адски много бой ще яде Юнайтид на финала.

Ако Зидан пуска същия състав не виждам никакви пречки Юве да триумфира. В реванша с Атлетико се видя много ясно лимита на Модрич и Бензема... играха мюна макс до изтощение. И вкараха само 1 гол. Достатъчен, но един. А Реал не е отбор който може да пази резултат.

Ако Модрич стартира във финала ще се подиграват с него от Юве цял мач.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от alozavar » 12 Май 2017, 0:13

Според мен Модрич им връзва цялата игра на Реал, чак да му се подиграват не ми се вярва. В центъра имат супер тандем с Кроос, който също е класа (то кой ли не е в този отбор), трудно ще им се опънат точно там Юве. Вчера им дойдоха изневиделица 2 гола и си взеха мача в ръце, според мен бяха излезнали на разходка малко като цяло. Не се знае как ще му тръгне на гелосания, ако му връзва играта може да страдат Юве. И въпреки, че ще съм за тях, смятам, че ще загубят финала, може би и след редовното време.
А на Юнайтед им пожелавам най-искрено да паднат :wave:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от host » 12 Май 2017, 8:54

Когато Модрич играе на ниво ... В центъра няма проблеми. Но той адски рядко е на ниво и дава сумати грешни пасове.

Тони Кроос е истинската сила в центъра и колкото повече играе с Каземиро, толкова повече налива по-малко акъл тва дърво... Ама дали ще стане футболист вместо каратист от него нз. Но много често грубите му влизания са е резултат на лошата игра на Модрич и Бензема които бъркат пасове.

Модрич понеже вече много рядко изнася играта напред, Иско се превръща в най-креативния и опасен халф. Заедно с Марсело и Карвахал 3мата организират атаките. Просто си личеше това цял сезон. В центъра докато не се наложи Иско беше трагедия нападението. Симптоматично е как Кроос направо задържа най-често и търси директно крилата за пробив или център нападателя.

Роналдо - Мората -
-------------Хамез -------------
Кроос ---------------------Иско
------------- Каземиро -------------
Марсело - Варан - Рамос - Начо

Според мен една такава стартова формация много би развалила плановете на Юве с влизане към 60та мин на свежи Асенсио и Бензема, и вадене на Хамез за сметка на Ковачич към края.
Но Зидан никога няма да пусне тоя състав титулярно.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от alozavar » 12 Май 2017, 11:42

Не знам, колега, не се наемам да редя състава на Реал Мадрид пред компютъра :mhihi:
Ясно е, че си ляляме тук, но няма как да знаем какво е най-доброто в даден момент за един отбор. Има треньори, гледат физическо състояние, представяне на тренировки и т.н. и т.н., отстрани е лесно да кажем "тоя па що не пуска еди кой си". Мисля, че на Реал състава е супер балансиран в момента и имат добър избор във всички зони по терена, така че който и да играе е световна класа, което не мисля, че го има в друг отбор. Или поне не в много други. Единствено Бензема съм съгласен, че не е на нивото на отбора, може би. А ако вземат младежа от Монако ще е голяма грешка за мен и въобще няма да пасне на стилът на игра на Реал. Ама пусти пари, а и като те искат от Мадрид трудно се отказва предполагам :lol:

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Шампионска лига - Лига Европа сезон 2016-2017г.

Мнение от ryan83 » 12 Май 2017, 11:50

Мисля си че Реал ще е първият отбор който ще дублира титлата..щом минаха на късмет срещу Байерн..щеше да е супер финал Байерн - Юве!
Иначе Ювентус имат супер здравата защита и са невероятни..вече колко години я мечтаят тази купа..здрав финал ще е. Реал си мисля че ще вземат тоя мач..много трудно
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ivanski_2

Последни теми
Facebook