Извънземни, НЛО и подобни

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Е.Димитров » 13 Окт 2017, 11:54

Jordana написа:Чудя се дали извънземните си разказват вицове за земни ? Ама не такива "...две извънземни си говорят , и едното казало ..." а истински натурални извънземни вицове . Интересно дали са смешни или са тъпи стари вицове като земните кога се изтъркат ....
И понеже ТЕ вече са тук , молбата ми е ако може един извънземен виц - да се посмеем и ние малко на собствения ни образ . Някой пресен пиперлив виц за земни току що пуснат сред зелените . А не така на чужд гръб :mhihi:



Незнам дали има извънземни, но една вечер, на един черен път около Шумен бях спрял да пикам.
Пристиснаха двама, единият бе около 3 метра и нещо, другият с една глава по-нисък, пак около 3 метра и нещо (главата му бе много малка, като на хлебарка) и нещо искаха.
Не ги разбрах какво искаха, но ми разказаха нещо и после забелязах, че започнаха да издават звуци, все едно се смеят, вероятно виц.
Ето какво ми разказаха.
"Коза, паве оре склона на ляво гума.
-Леле галерия хибрид?
-повече листо, камък дупка шахта...
-Тема!
-Огледало пъпка гъз, планина кашон."

На мен не ми беше смешно :dunno:

:mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Elesar74 » 13 Окт 2017, 16:18

След 17 стр. какво стана, има или няма извънземни? Или може да има, може и да няма. Нещо като малко съм бременна, ама не съм сигурна. Не е проблема в това дали има или няма извънземни, това не е въпроса. Въпроса е какви са тия, които се представят за извънземни. И според мен, те не са такива, каквито мнозина си ги представят. Те са зли и целта им е да измамят целият свят, че са добри. И че носят добро на хората. Някои казвате, че аз говоря глупости? Добре. Излиза обаче че този, който е говорил глупости е Бог, в Словото си, където аз съм прочел тази информация, после аз. Не мен вие сочите с пръст, а Бога. Ако не вярвате в моите думи, може лесно да ги проверите, те са черно на бяло написани. А за официалната пропаганда, наречена наука, имам само един коментар. Тя е слуга на тия, които водят света към гибел.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от K_Ilkov » 13 Окт 2017, 16:38

Изображение
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 13 Окт 2017, 17:43

Elesar74 написа:А за официалната пропаганда, наречена наука, имам само един коментар. Тя е слуга на тия, които водят света към гибел.


:shock: :shock: :shock: Незнам какво да ти кажа просто...след лекия шок доста се посмях :mhihi:

Добре, че са били тези дяволи Никола Тесла и Алберт Айнщаин, защото иначе нямаше да имаме ток и атомна енергия :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Larbi » 14 Окт 2017, 21:25

Не сте забавни, а сте жалки с тия вицове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 14 Окт 2017, 22:40

Larbi написа:Не сте забавни, а сте жалки с тия вицове.


Абе колега ти много се афектираш бе, да не би самият ти да си извънземен и затова да е така? :mhihi:

Незнам за другите, които участваха с вицове и също като мен се бъзикат с извънземните, но на мен наистина почна да ми лазиш по нервите вече с арогантните ти обиди! Аз пък те намирам за един слабоумен палячо, които придналежи към онези 0,001% от населението вярващи в извънземни! Как не се спря с безумията незнам...Първо бях "игнорантен глупак" сега съм жалък!? От цялата работа какво излезе дотук, че ти си някакъв велик мозък отворен да види извънземните, а другите 99.999% сме жалки така ли :kuku: Съвет: помисли за психолог!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Larbi » 15 Окт 2017, 9:27

Grozdanoff написа:
Larbi написа:Не сте забавни, а сте жалки с тия вицове.


Абе колега ти много се афектираш бе, да не би самият ти да си извънземен и затова да е така? :mhihi:

Незнам за другите, които участваха с вицове и също като мен се бъзикат с извънземните, но на мен наистина почна да ми лазиш по нервите вече с арогантните ти обиди! Аз пък те намирам за един слабоумен палячо, които придналежи към онези 0,001% от населението вярващи в извънземни! Как не се спря с безумията незнам...Първо бях "игнорантен глупак" сега съм жалък!? От цялата работа какво излезе дотук, че ти си някакъв велик мозък отворен да види извънземните, а другите 99.999% сме жалки така ли :kuku: Съвет: помисли за психолог!


:clap: Каква математика, каква статистика само - 99.999% не вярвали. Браво :clap: Всяка подобна тема се обръща на базик и присмех. Не знаех че тук е темата за вицове, картинки и прочее. И как само знаеш колко процента вярвали и колко не. Брей, трябва да си някой вътрешен щом разполагаш с тази информация. Сайтовете разбира се лъжат и няма никакви проучвания на тази тема https://yougov.co.uk/news/2015/09/24/yo ... ens-exist/ https://globalnews.ca/news/2900372/four ... reid-poll/ https://www.huffingtonpost.com/2013/09/ ... 00669.html Или може би говориш, че 99.999% от форума не вярва :mhihi: Което също ме съмнява, защото както вече писах повечето хора не пишат в подобни теми и не споделят съответно вярват ли не вярват ли, защото ще им се срине реномето каквото и да е то сред другите. Най-много като се разгорещи някакъв такъв спор да излезе някой натопорчен и един вид да се представи за висш говорител на другите във форума и да каже "и аз не вярвам" и трябва да приемем, че щом и той не вярва (човек, който не е писал в тези теми по принцип) значи и останалите са като него. Обидите ти няма да ги коментирам. Поствай си вицове и картинки и се радвайте там. А Елесара прекалено много забива в тази религия и става още по-мазало... В една от анкетите пише че 31 процента един къде си не вярвали и като ги запитали защо аджеба не вярвате и те отговорили че земята била уникална в целия космос :mhihi: и че Бог ни е създал и сме единствените :banghead:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Jordana » 15 Окт 2017, 9:51

Редно е най-накрая да попитаме самите извънземни какво мислят по въпроса за съществуването си . Стига сме се изказвали от тяхно име , някак си не е редно . Въпроса е екзестенциален все пак :mhihi:
А това че религията отричала UFO и дискриминарала зелените .....просто не е вярно .
https://www.google.bg/search?q=ufo+in+c ... 80&bih=574
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Larbi » 15 Окт 2017, 10:00

Jordana написа:Редно е най-накрая да попитаме самите извънземни какво мислят по въпроса за съществуването си . Стига сме се изказвали от тяхно име , някак си не е редно . Въпроса е екзестенциален все пак :mhihi:
А това че религията отричала UFO и дискриминарала зелените .....просто не е вярно .
https://www.google.bg/search?q=ufo+in+c ... 80&bih=574


Това с каринките от църкви е споменавано много пъти мисля. Да, църквата не ги крие, но това е представено като някакви чеда на господа, които просто случайно са в такива обекти. Църквата нали ги отрича по принцип? После се изтъпанчи един папа и каза че имало. Нали официално становище. Сега наскоро май пък новия папа каза че нямало и сме сами. От толкова дрога и педофилия в римокатолическата църква не знаят къде се намират вече. Най-голямата мафия на света.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 15 Окт 2017, 14:04

Larbi написа:
Jordana написа:Редно е най-накрая да попитаме самите извънземни какво мислят по въпроса за съществуването си . Стига сме се изказвали от тяхно име , някак си не е редно . Въпроса е екзестенциален все пак :mhihi:
А това че религията отричала UFO и дискриминарала зелените .....просто не е вярно .
https://www.google.bg/search?q=ufo+in+c ... 80&bih=574


Това с каринките от църкви е споменавано много пъти мисля. Да, църквата не ги крие, но това е представено като някакви чеда на господа, които просто случайно са в такива обекти. Църквата нали ги отрича по принцип? После се изтъпанчи един папа и каза че имало. Нали официално становище. Сега наскоро май пък новия папа каза че нямало и сме сами. От толкова дрога и педофилия в римокатолическата църква не знаят къде се намират вече. Най-голямата мафия на света.


Ти маи пак не можа да схванеш, че Jordana си прави майтап с това, а не го приема на сериозно :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Larbi » 15 Окт 2017, 14:06

Grozdanoff написа:
Larbi написа:
Jordana написа:Редно е най-накрая да попитаме самите извънземни какво мислят по въпроса за съществуването си . Стига сме се изказвали от тяхно име , някак си не е редно . Въпроса е екзестенциален все пак :mhihi:
А това че религията отричала UFO и дискриминарала зелените .....просто не е вярно .
https://www.google.bg/search?q=ufo+in+c ... 80&bih=574


Това с каринките от църкви е споменавано много пъти мисля. Да, църквата не ги крие, но това е представено като някакви чеда на господа, които просто случайно са в такива обекти. Църквата нали ги отрича по принцип? После се изтъпанчи един папа и каза че имало. Нали официално становище. Сега наскоро май пък новия папа каза че нямало и сме сами. От толкова дрога и педофилия в римокатолическата църква не знаят къде се намират вече. Най-голямата мафия на света.


Ти маи пак не можа да схванеш, че Jordana си прави майтап с това, а не го приема на сериозно :mhihi:


Е, той, Данчо е тук да си прави майтап по принцип. Какво те кара да си мислиш, че не го знам не разбирам. Ясно е че се имаш за много разбиращ, умен и начетен ама забави малко топката :kuku:

П.П. Все повече заприличваш на някакъв придворен слуга на Даката :help:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Fear » 16 Окт 2017, 7:12

Elesar74 написа:След 17 стр. какво стана, има или няма извънземни? Или може да има, може и да няма. Нещо като малко съм бременна, ама не съм сигурна. Не е проблема в това дали има или няма извънземни, това не е въпроса. Въпроса е какви са тия, които се представят за извънземни. И според мен, те не са такива, каквито мнозина си ги представят. Те са зли и целта им е да измамят целият свят, че са добри. И че носят добро на хората. Някои казвате, че аз говоря глупости? Добре. Излиза обаче че този, който е говорил глупости е Бог, в Словото си, където аз съм прочел тази информация, после аз. Не мен вие сочите с пръст, а Бога. Ако не вярвате в моите думи, може лесно да ги проверите, те са черно на бяло написани. А за официалната пропаганда, наречена наука, имам само един коментар. Тя е слуга на тия, които водят света към гибел.

Не зная вече, това трагично ли е, смешно ли е...
Май отива към трагично, защото определено не ми е до смях - даже е страшно, че в 21-ви век има такива хора, които са такива безподобни лицемери, освен всичко останало.

Elesar74-е, я кажи, че ми е много любопитно - този твой пост как се появи във форума?
Каза една молитва и твоят господ го сътвори във форума или го написа с помощта на устройство, което притежаваш благодарение на "официалната пропаганда, наречена наука"?
Защо не отидеш да поживееш някой и друг месец при амишите, ще си паснете много добре - без канализация, без електричество, бе завтомобили, без нищо, осигурено от "официалната пропаганда, наречена наука", само с библията.
Колко време ще изкараш така, лицемерни човече?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 16 Окт 2017, 17:24

Fear написа:
Elesar74 написа:След 17 стр. какво стана, има или няма извънземни? Или може да има, може и да няма. Нещо като малко съм бременна, ама не съм сигурна. Не е проблема в това дали има или няма извънземни, това не е въпроса. Въпроса е какви са тия, които се представят за извънземни. И според мен, те не са такива, каквито мнозина си ги представят. Те са зли и целта им е да измамят целият свят, че са добри. И че носят добро на хората. Някои казвате, че аз говоря глупости? Добре. Излиза обаче че този, който е говорил глупости е Бог, в Словото си, където аз съм прочел тази информация, после аз. Не мен вие сочите с пръст, а Бога. Ако не вярвате в моите думи, може лесно да ги проверите, те са черно на бяло написани. А за официалната пропаганда, наречена наука, имам само един коментар. Тя е слуга на тия, които водят света към гибел.

Не зная вече, това трагично ли е, смешно ли е...
Май отива към трагично, защото определено не ми е до смях - даже е страшно, че в 21-ви век има такива хора, които са такива безподобни лицемери, освен всичко останало.

Elesar74-е, я кажи, че ми е много любопитно - този твой пост как се появи във форума?
Каза една молитва и твоят господ го сътвори във форума или го написа с помощта на устройство, което притежаваш благодарение на "официалната пропаганда, наречена наука"?
Защо не отидеш да поживееш някой и друг месец при амишите, ще си паснете много добре - без канализация, без електричество, бе завтомобили, без нищо, осигурено от "официалната пропаганда, наречена наука", само с библията.
Колко време ще изкараш така, лицемерни човече?!


Не ве ти не разбираш господ е помогнал да се направи компютъра :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Jordana » 16 Окт 2017, 18:41

Те амишите не гледат телевизия и не ползват компютри бре , как тогава ще пишат по форумите ? За сметка на това правят деца , когато няма други забавления наблягаш на секса :mhihi:
https://www.spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D ... D0%BA.html
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от bum_bum » 16 Окт 2017, 22:24

Ето разказ от първа ръка.

http://www.faktualno.com/2017/10/80.html

И след това последвала най-ужасната и унизителна част. Едно от съществата се качило върху гърба на клетия овчар и направило най-лошото, за което не искаме да влизаме в подробности. Ужасеният човек не можел да види своя насилник, но усетил мазното му слузесто и студено тяло върху себе си,след което клетникът изгубил съзнание.

Свестил се пред къщата си до синият Москвич, точно от мястото, от което бил отвлечен. Бил чисто гол и премръзнал от студ,дрехите му полуразкъсани били захвълени до него. Усещал ясно травмите от зловещите експерименти, болката била неописуема.
Потърсил помощ от негов приятел – Фелдшер от Пловдив, който имал вила в близко село. Медикът установил рани и разкъсвания по тялото на възрастния мъж. Имало ясни следи от блудство. Стамат категорично отказал да отиде в болница за да си извади медицинско, страхувайки се да не бъде помислен за луд.


Те са тук и блудстват с нас.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook