Извънземни, НЛО и подобни

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Larbi » 04 Окт 2017, 9:25

Fear написа:Съжалявам, че ще те разочаровам, но след последното ти мнение и слепият ще види, че не те обиждам.
Просто изтъквам очевидни факти. :ok:

Дрънкаш само конспиративни тъпотии, които нямат абсолютно никакво покритие, като при това имаш наглостта да обвиняваш доказани учени и институции, които имат сериозен принос за развитието на човешката цивилизация и напредъка на технологиите, в "симулиране на дейност пред обществото".
Пак да те попитам - честно, чак толкова ли си тъп, необразован и невежа?
Това е риторичен въпрос, няма смисъл да ми отговаряш.

Отказвам се да се опитвам да водя диалог с теб, този път наистина. Занапред от мен ще получаваш само и единствено подигравки, защото това заслужаваш.

С другите колеги може и да дискутираме, за щастие тук има и хора, които показват, че могат да мислят. За разлика от теб, който си въздух под налягане.


Ти не си спрял с обидите и подигравките е мой човек. Нещо не виждам да са се засилили много хора от форума да дискутират с теб или изобщо да се дискутира по темата. Ето за религиозната страна на нещата излизаше да дискутира един човек и него го направихте на подигравателна круша и съответно спря да пише. Силно се надявам да спреш да водиш т.н. диалог с мен, защото реално диалог нямаме с теб и не е по моя вина. Колко пъти ми обещаваш да не водиш диалог с мен и всеки път е наистина и мине не мине време и пак ми пишеш. Хайде този път наистина, защото не съм аз този който започва да цитира мненията на другия и да обижда.
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от K_Ilkov » 04 Окт 2017, 9:39

Larbi написа:Ето за религиозната страна на нещата излизаше да дискутира един човек и него го направихте на подигравателна круша и съответно спря да пише.

Нали не става въпрос за Елесар? Щото той предимно цитира, а не дискутира :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 04 Окт 2017, 9:47

Labri аз почнах да се чудя на колко години си и колко ти е акъла да вярваш в такива безумия :dunno: Спориш с хората тука като обиждаш институции и учени, защитавайки "уфолозите" и подобни откачалки!?! Колега излагаш се като на хората жените, ама то си е за твоя сметка...
Последна промяна Grozdanoff на 04 Окт 2017, 12:13, променена общо 1 път
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: Bulgaria
Кара: 320i M Пакет, е39
Мечтае да кара: е39 - сбъдната

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Lattri » 04 Окт 2017, 10:48

Jordana написа:Един таксиметров шофьор слушал радио докато си кара таксито . По едно време пуснали извънредно съобщение , че на Земята кацнали
извънземни, които са безобидни ако им се говори в рима иваче стават агресивни . Препикало му се на таксидижията и спрял таксито , отишъл до близките храсти да се облекчи. Таман
започнал работата и видял едни големи очи в храстите. Веднага си спомнил за извънземните и се зачудил как да се отърве....накрая казал:
- Аз съм Петър и съм таксиметър, тук съм да пикая, и да разузная.
Нямало реакция. Той пак:
- Аз съм Петър и съм таксиметър, тук съм да пикая, и да разузная.Пак никаква реакция. За трети път:
- Аз съм Петър и съм таксиметър, тук съм да пикая, и да разузная...След кратка тишина от храстите се чуло:
- Аз пък съм Сотир и карам тир, тук съм да сера, и кат се изсера мамичката ти ще е*а...


:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: темата е доста комична, както и вярващите в нло ама тук направо се търкалях по земята от смях.
По какво се познава добрия шофьор? По броя мухи на страничните прозорци.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Jordana » 06 Окт 2017, 23:46

Мисля че всеки който се интересува активно от UFO и подобна тематика , трябва да започне прегледа на материята с нещо като увод запознавайки се обстойно с творчеството на този учен .
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%83%D0%BC
както и с това
https://en.wikipedia.org/wiki/False_memory
а този който смята да си спести горното и да нагази направо в дълбокото ....мисля че това ще свърши работа на първо време :mhihi:
https://www.youtube.com/watch?v=fvoyoP4UUw0
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 07 Окт 2017, 10:51

Jordana написа:Мисля че всеки който се интересува активно от UFO и подобна тематика , трябва да започне прегледа на материята с нещо като увод запознавайки се обстойно с творчеството на този учен .
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%83%D0%BC
както и с това
https://en.wikipedia.org/wiki/False_memory
а този който смята да си спести горното и да нагази направо в дълбокото ....мисля че това ще свърши работа на първо време :mhihi:
https://www.youtube.com/watch?v=fvoyoP4UUw0


:mhihi: :mhihi: Не е така ти си една наивна овца, те съществуват и са сред нас, хората в ония сайт даже ги бяха класифицирали по раси :mhihi:
Майтап ама има хора, които очевидно наистина си вярват :kuku:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Jordana » 07 Окт 2017, 11:21

Ефекта Мандела не е съвсем безпочвен . :lol:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 07 Окт 2017, 12:55

Какво мислите за астрологията и как разположението на звездите имат значение за това какво ще Ви се случи :mhihi: Вчера в офиса стана дума за астрология и аз казах на една колежка, че това е псевдонаука, сухи теории и схващания без реални доказателства. Колежката полудя!!! Оказа се, че е астролог аматьор :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Fear » 09 Окт 2017, 6:42

Grozdanoff написа:Какво мислите за астрологията и как разположението на звездите имат значение за това какво ще Ви се случи :mhihi: Вчера в офиса стана дума за астрология и аз казах на една колежка, че това е псевдонаука, сухи теории и схващания без реални доказателства. Колежката полудя!!! Оказа се, че е астролог аматьор :mhihi:

Астрологията е много сериозно нещо, там всичко е ясно, няма лъжа, няма измама.
Ето и най-точният хороскоп, на който съм попадал, като гарантирам, че е верен:
Изображение
:mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Larbi » 10 Окт 2017, 23:35

И ся има ли няма ли :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Jordana » 11 Окт 2017, 6:03

Типичния Мандела ефект - всички знаят че има извънземни , помнят с точност къде и кога са ги виждали по телевизията или са научили за извънземните от медиите . Но никъде не може да се намери информация за това къде реално са тия извънземни и какво представляват , с какво си убиват времето или къде работят . Всеки който е виждал извънземните удря на камък когато опита да си уреди втора среща от третия вид !!! :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Fear » 11 Окт 2017, 6:25

Larbi написа:И ся има ли няма ли :dunno:

На така зададеният въпрос, който отговори, може да си прибере Нобеловата награда.
А иначе, отговорът е: Не знаем.

Естествено, разни елементи са сигурни, че има, 'щото в Youtube и конспиративните сайтове е пълно с "доказателства"... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Kroki » 11 Окт 2017, 7:41

Преди няколко години бях поканен на една каравана на морето в последния момент, най-вече защото нямаха шофьор.
Та отиваме и едното момиче с което се запознах там и НИКОГА през живота ми, не съм я виждал, познавал и прочие каза, че се занимава с числа. :mhihi:
Викам добре, казвам рожденната дата на баща ми и тя почва да изброява той с какво се занимава, какъв човек е, какъв характер е и т.н. и т.н. и т.н. и т.н. с абсолютна точност. Пак казвам, връзката ми с това момиче е осъществена през 3-ма човека, във ФБ нямам такава информация и аз направо :shock: :shock: :shock: .

Почнах и с некви други дати и пак по абсолютно същия начин. За съжаление от тогава не съм се чувал с нея, а толкова неща бих искал да разбера... :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Grozdanoff » 12 Окт 2017, 17:54

- Брат, как мислиш, дали съществуват извънземни?
- Ако съществуваха, би ли е*ал извънземно?
- Не.
- Какво те е*е тогава, дали съществуват? :mhihi:



Двама извънземни, мъж и жена, пристигнали на Земята, за да установят междугалактически контакт с хората. Отишли при една бензиностанция, застанали пред една бензиноколонка и мъжът казал:
- Здравей, човек. Идваме да установим контакт с вашата цивилизация. Бензиноколонката не отговорила нищо. Извънземният започнал пак:
- Здравей, човек. Идваме от далеч, от друга галактика, за да установим контакт с вашата цивилизация.
Бензиноколонката пак не отговорила нищо. Тогава извънземният се обърнал към другарката си раздразнено:
- Ей, много горд тоя човек, бе.
- Ами и ти ще си горд, ако си го завиеш два пъти около кръста и края му пъхнеш в ухото си.



Седят двама край казана и варят ракия. Отпред каца извънземен кораб, от който излиза хомункулус и отива при тях. А те спокойно продължават да си варят ракията.
Стоял хомункулусът, гледал ги и накрая казал:
- Здравейте, аз съм хомункулус!
Двамата го погледнали и единият, свивайки рамене, казва на другия:
- Сипи му на Хомункулус!
Сипали му, той го изпил, а двамата си седят и продължават да зяпат казана.
Хомункулусът пак:
- Здравейте, аз съм хомункулус!
Двамата пак го погледнали:
- Сипи му на Хомункулус!
Изпил го, а двамата все си седят. Тук извънземният не издържал и казал:
- Господа, аз съм извънземен!
- Такааа, стига му на Хомункулус...

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Извънземни, НЛО и подобни

Мнение от Jordana » 12 Окт 2017, 20:51

Чудя се дали извънземните си разказват вицове за земни ? Ама не такива "...две извънземни си говорят , и едното казало ..." а истински натурални извънземни вицове . Интересно дали са смешни или са тъпи стари вицове като земните кога се изтъркат ....
И понеже ТЕ вече са тук , молбата ми е ако може един извънземен виц - да се посмеем и ние малко на собствения ни образ . Някой пресен пиперлив виц за земни току що пуснат сред зелените . А не така на чужд гръб :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook