Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от Larbi » 06 Авг 2016, 23:23

Здравейте, моля споделете опит и добри и лоши отзиви за онлайн магазини предлагащи мобилни телефони. И най-вече сигурни онлайн магазини. Мерси
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 23.04.2012

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от alex4409 » 07 Авг 2016, 2:58

emag.bg имам една две покупки от там и съм доволен.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 22.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '10 E550

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от DAN40_91 » 07 Авг 2016, 8:14

Привет, колега! :)
Последно купих за брат ми телефонче от smartfonbg.com. Засега не е имал никакви проблеми. Цените са страхотни, а обслужването е доста добро и мисля, че са коректни хората. Преди съм купувал 2 телефона от brosbg.com. Също дават добри цени, но и 2та телефона, които купих, бяха доста бъгави. Най-вероятно bros не са виновни за това, но все пак, да си кажа. Виж pazaruvaj.com, там има рейтинг на търговците и мнения на потребители ;)
Поздрави!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от m.dimitrov1992 » 07 Авг 2016, 8:27

В никакъв случай не пазарувай от EMAG ! Купих ме един самсунг батерията му бадаше за половин ден без да го ръчкаш ,само разговори в рамките на нормалното :bang: . Купих пасле алвю (румънски е ,не китайски) заради 6000Мah батерия! Той пък на 2-рата седмица започна да се рестартира сам :banghead: СЕга е върнат по гаранцията, ама 3-та седмица го чакам :banghead: Повече от този сайт телефон няма да си взема

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от In_Memoriam » 07 Авг 2016, 12:00

Няколко телефона съм поръчвал от citytel.bg и съм доволен. Досега не е имало проблеми с тях, за да кажа какво е положението с гаранцията.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от zvetiko » 07 Авг 2016, 12:55

Навсякъде проблема с гаранцията е "тежък"- практически гаранция не съществува или е с цената на много нерви. Просто "икономията" от онлайн покупката си представи, че е някаква част от бъдеш ремонт и всичко ще е наред. ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 23.04.2012

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от alex4409 » 07 Авг 2016, 14:05

m.dimitrov1992 написа:В никакъв случай не пазарувай от EMAG ! Купих ме един самсунг батерията му бадаше за половин ден без да го ръчкаш ,само разговори в рамките на нормалното :bang: . Купих пасле алвю (румънски е ,не китайски) заради 6000Мah батерия! Той пък на 2-рата седмица започна да се рестартира сам :banghead: СЕга е върнат по гаранцията, ама 3-та седмица го чакам :banghead: Повече от този сайт телефон няма да си взема

Колега, като купува кофти продукти е нормално да има проблеми. Аз не бих обвинявал сайта, не че са цвете за мирисане.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 26.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от sincheto » 07 Авг 2016, 14:31

m.dimitrov1992 написа:В никакъв случай не пазарувай от EMAG ! Купих ме един самсунг батерията му бадаше за половин ден без да го ръчкаш ,само разговори в рамките на нормалното :bang: . Купих пасле алвю (румънски е ,не китайски) заради 6000Мah батерия! Той пък на 2-рата седмица започна да се рестартира сам :banghead: СЕга е върнат по гаранцията, ама 3-та седмица го чакам :banghead: Повече от този сайт телефон няма да си взема


Поръчвал съм няколко телефона от тях и не съм имал проблем досега

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от NGneer4eto » 07 Авг 2016, 16:19

http://store-bg.net/

Два телефона съм купувал. И двата бяха читави без да правят проблеми. Много съм доволен от обслужването. Договаряте се по телефона точно за цвят и други глупости за да не стават издънки. Даже за единия телефон, който купувах нямаха наличен черен и ми го намериха за 1 седмица - това беше точно след нова година, като телефонът не можех да го намеря никъде в този цвят. Почти се бях отчаял. Това беше преди 4 години и телефонът още работи идеално, въпреки 30-40-те изтървания (ясно, че това зависи от марката и от късмета).
От сайта са коректни и имам приятели, които пазарят също от там. Изборът на модели е малко ограничен, но това е живота. :)

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 2.07.2014
Пол: Мъж

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от leionel » 07 Авг 2016, 18:20

Глас за citytel - няколко покупки там, без рекламации. Готиното е, че може да се иде на място в офиса, да поговориш с хората, да отворят телефона пред теб и да си го разгледаш, за да няма изненада при получаване (това е за София де). Не ми се е налагала рекламация, за да споделя как е сервиза им, но изглеждат коректни, а цените им са доста конкурентни.
Поздрави и успех а покупката.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от k.milanov » 07 Авг 2016, 21:52

RV MOBILE в София.

От там си взех айфона и цената беше къде, къде по - добра от всички други оферти в mobilebulgaria на магазини като Slot Citytel Emag и други и други ( тогава за 64гб 6с разликата беше над 130лв)

Единствения минус е, че трябваше да го платя кеш, нямт опция да платиш с карта и да си го разсрочиш :yes:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12761
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от vld » 08 Авг 2016, 10:09

AliExpres, продавач TopOne за продукти на Xaiomi Meizu, бърза доставка на истински продукти :yes:
Цените са най-добри за конкретните продукти.
Гаранция има, ама едва ли на някой ще му се разправя да праща до китай обратно.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от intention » 08 Авг 2016, 13:14

+1 за TopOne

Другото е Gearbest.com

Поръчвам на приятели вече 4ти телефон от там и няма недоволни!
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от © » 08 Авг 2016, 17:20

emag е просто един сайт, през който фирмите си продават своите продукти. Като кажеш купих от емаг, по скоро вижте коя фирма ви го е пратила.
Иначе всички онлайн търговци на телефони са на ръба на закона. Поискайте ДДС фактура да видите какво става. Гет.бг дават някакви измислени фактури, но за гаранция и коректност не разчитайте :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1637
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Сайт за онлайн пазаруване на мобилни телефони

Мнение от Z3Ro* » 09 Авг 2016, 13:21

© написа:emag е просто един сайт, през който фирмите си продават своите продукти. Като кажеш купих от емаг, по скоро вижте коя фирма ви го е пратила.
Иначе всички онлайн търговци на телефони са на ръба на закона. Поискайте ДДС фактура да видите какво става. Гет.бг дават някакви измислени фактури, но за гаранция и коректност не разчитайте :mhihi:


Последната година купих от Get.bg два телефона - Лумиа 930 и Галакси S6. С Нокиа-та имах проблем и го пратих по гаранция - за една седмица ми го върнаха със сменен проксимити сензор. Проблеми и увъртания не е имало. С Галакси-то нямам ядове, но цените и на двата телефона бяха с 200 лева разлика от повечето магазини. Лумиа-та струваше в Технополис 860 лева, аз го взех за 640 лева. Галакси-то беше над 1000 лева, аз го взех за 840... Иначе апаратите им идват от Италия и в менюто навсякъде има реклами на ТIM... :yes:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook