ЕС - ЗА или ПРОТИВ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ЕС - ЗА или ПРОТИВ

ЗА
94
57%
ПРОТИВ
70
43%
 
Общо гласове : 164
големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от BMW_POWER » 24 Юни 2016, 3:55

Гледам англичаните и ми е чудно какво мислите.

Аз лично съм ПРОТИВ и ненапразно се изнесох броени месеци след влизането на бг в тази мафиотска организация. Миналата година прекарах три незабравими месеца и се убедих, че съм взел правилното решение. Показваш бг-паспорта и навсякъде тръгват да набират полицията. Каквото и да попиташ, отговорът е "НЕ МОЖЕ!"

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от zvetiko » 24 Юни 2016, 8:29

Според последните данни на Би Би Си, близо 17 млн. британци са гласували страната им да напусне ЕС. За оставане са били над 15 млн. души. Резултатите от историческия референдум са 52% на 48% в полза на напускането на Евросъюза. Очаква се пристигането на резултатите от още 5 района, които едва ли биха могли да направят обрат в гласуването.

Имащите право на глас са 46 501 241 британски граждани



След като хора, които имат висок жизнен стандарт искат да напуснат ЕС, какво остава за страна, която от както е член на ЕС, с всяка изминала година се срива все по-надолу, всички свери на икономиката, здравеопазването, образованието, селското стопанство, туризма, армията и какво ли не са унищожени и доунищожават , не се създава национален доход, а само чакаме някакви пари по някакви проекти, които потъват щях да кажа неизвестно къде, но май е ясно къде, под одобрителният поглед на една дузина контролиращи и най-вероятно участващи органи на ЕС. Според мен трябва да има рестартиране на системата- може би това е началото.


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от Хаос » 24 Юни 2016, 8:57

zvetiko написа:

След като хора, които имат висок жизнен стандарт искат да напуснат ЕС, какво остава за страна, която от както е член на ЕС, с всяка изминала година се срива все по-надолу, всички свери на икономиката, здравеопазването, образованието, селското стопанство, туризма, армията и какво ли не са унищожени и доунищожават , не се създава национален доход, а само чакаме някакви пари по някакви проекти, които потъват щях да кажа неизвестно къде, но май е ясно къде, под одобрителният поглед на една дузина контролиращи и най-вероятно участващи органи на ЕС. Според мен трябва да има рестартиране на системата- може би това е началото.

тук нещо обърка нещата, откакто влязохме в ЕС много неща се оправиха...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от Silverlight » 24 Юни 2016, 9:01

Хаос написа:тук нещо обърка нещата, откакто влязохме в ЕС много неща се оправиха...

Мхм, можеш да се махнеш от БГ когато си поискаш само с една лична карта. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от don_gori » 24 Юни 2016, 9:05

Не мисля , че проблема е в ЕС , а в самите нас. Не може парите за благото на всички са се събират от шепа хора .. :no:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e46 320Ci '01

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от fancooler » 24 Юни 2016, 9:13

Аз само ще попитам - ЕС ли превърна Франция, Белгия и Великобритания в постхристиянски държави?...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от drago_pavlov » 24 Юни 2016, 9:32

don_gori написа:Не мисля , че проблема е в ЕС , а в самите нас.

ОбъркАл си се нещо...
Ние сме най-умните, най-красивите, най-трудолюбивите, най-гостоприемните, най-добрите, ама все някой ни е крив за нещо през последните 1000 години... Съдба...

П.П.: Ако има някой, които си мисли, че сме били по-добре преди 2007-ма, отколкото след това, от икономическа гледна точка, искрено му съчувствам.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от Maverick_VS » 24 Юни 2016, 9:45

drago_pavlov написа:
don_gori написа:Не мисля , че проблема е в ЕС , а в самите нас.

ОбъркАл си се нещо...
Ние сме най-умните, най-красивите, най-трудолюбивите, най-гостоприемните, най-добрите, ама все някой ни е крив за нещо през последните 1000 години... Съдба...

П.П.: Ако има някой, които си мисли, че сме били по-добре преди 2007-ма, отколкото след това, от икономическа гледна точка, искрено му съчувствам.



То има такива, които си мислят, че преди 89-та сме били по-добре :help: :censored: , та и за преди 2007-ма ще се намерят :kuku: :mhihi: .

По темата - ЗА.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от Georgi_G » 24 Юни 2016, 9:53

drago_pavlov написа:
don_gori написа:Не мисля , че проблема е в ЕС , а в самите нас.

ОбъркАл си се нещо...
Ние сме най-умните, най-красивите, най-трудолюбивите, най-гостоприемните, най-добрите, ама все някой ни е крив за нещо през последните 1000 години... Съдба...

П.П.: Ако има някой, които си мисли, че сме били по-добре преди 2007-ма, отколкото след това, от икономическа гледна точка, искрено му съчувствам.


И най-важното: Все някой друг ни е виновен, че сме на тоя хал!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от sean-john » 24 Юни 2016, 10:28

Аз също съм твърдо ЗА...проблема на нас не ни е ЕС,колегите го казаха...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от Vasko_G » 24 Юни 2016, 10:37

Като чета някои колеги оставам с впечатлението, че ако не бяха ни взели по милост в ЕС сега щяхме да сме си екстра. Нооооо, не се учудвам, щом в една друга анкета се обяснява изчерпателно колко гот било по времето на правешкия хитрец. Не знам обаче дали си дават сметка, че преди 89-та нямаше да карат БМВ-та, а пък за дращене по форуми да не говорим.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от alx » 24 Юни 2016, 10:41

има само няколко държави за които дефакто парите които влизат в съюза са повече от парите които влизат в държавата.

за всички останали (като българия) членството в съюза е от финансова полза
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
алекс
трабант 601с
разни други возила


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от Bogat-Beden » 24 Юни 2016, 11:15

Така е,идеалният вариант щеше да е ,ако тези нетни плащания към нас отиваха в по-голяма степен в реален продукт,вместо да отиват към швейцарски сметки на видни политикономически паразити :censored:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от K_Ilkov » 24 Юни 2016, 11:19

:mhihi:

таман щях да напиша, че финансовата полза е за едни чичаци и играчи да имат да си харчат ...

Ама косвено печели и държавата де ... ако решат да похарчат нещо от краденото тука :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Re: ЕС - ЗА или ПРОТИВ

Мнение от xerial » 24 Юни 2016, 11:21

drago_pavlov написа:
don_gori написа:Не мисля , че проблема е в ЕС , а в самите нас.

ОбъркАл си се нещо...
Ние сме най-умните, най-красивите, най-трудолюбивите, най-гостоприемните, най-добрите, ама все някой ни е крив за нещо през последните 1000 години... Съдба...

П.П.: Ако има някой, които си мисли, че сме били по-добре преди 2007-ма, отколкото след това, от икономическа гледна точка, искрено му съчувствам.



:mhihi: :mhihi: :yes: :yes:

Най- големият проблем на демокрацията - всяки шамандури имат право на глас и зачитане....

Предлагам да се създаде европейски не ами световен съюз на мрънкачите и да го оглавим!
Изображение Изображение

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook