По-добре ли бяхме през соца?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

По-добре ли бяхме през соца?

Да
137
41%
Не
144
43%
Не мога да преценя
51
15%
 
Общо гласове : 332
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от steeN » 23 Окт 2017, 12:41

До сега нищо конкретно освен лични нападки. Направо се късат да ги гонят Veolia от щатите... пак пълни глупости ми говориш. С каква цел не ми ясно?

https://www.veolianorthamerica.com/en/m ... s-releases :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от hell's angel » 23 Окт 2017, 13:48

Многострадалната Геновева :winky:
Не съм се интересувал особено, ама на нещо такова попаднах.
Официалната им страница не съм я преглеждал :mhihi: , музичка пускат ли ви ? :mrgreen:
Ей ти още един въпрос : На каква цена купуват водата на изхода от язовир Искър ? Не държа да ми отговаряш, търси си в нета и си посмятай. Може да дообясниш, после, кое му е евтиното. Договора за концесията също го има в нета. Колко се спазва и сам можеш да прецениш, предполагам. Одити разни също. Та така. На мен ми писна да шикалкавиш, като концесионер...
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от steeN » 23 Окт 2017, 15:17

Тъй като темата се поизчерпа и очевидно нямате аргументи освен идеологически... ако искаш на 200 хиляди въпроса да отговоря, на които ти не знаеш отговора очевидно... айде достатъчно тъпизми. Според мен може да сменим темата и да поговорим за ползите от държавната намеса в енергетиката и за немските пенсионери Приятно четене...

http://3e-news.net/свят/стотици-хиляди-домакинства-в-германия-без-ток-заради-неплатени-сметки_57262


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от hell's angel » 23 Окт 2017, 16:47

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Идеологически са твойте излияния в тая тема. А причините за подписване на тия концесии са чисто политически, и не са продиктувани от нищо друго. Така, че вЕрно спора е безсмислен. Дрънкай си врели -некипели колкото щеш :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от alx » 23 Окт 2017, 19:59

steeN написа:До сега нищо конкретно освен лични нападки. Направо се късат да ги гонят Veolia от щатите... пак пълни глупости ми говориш. С каква цел не ми ясно?

https://www.veolianorthamerica.com/en/m ... s-releases :mhihi:


недей така... знам от първа ръка, че ги изгониха от питсбърг... потърси и ще намериш по въпроса си мисля...

едит: http://www.motherjones.com/environment/ ... gh-veolia/
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от steeN » 23 Окт 2017, 22:56

На мен ми е ясно, че винаги може да се намерят проблеми за всеки. То аз съм написал, че няма безгрешни. Но да кажеш, че са ги изгонили от щатите е доста голямо изхвърляне.

We serve people in approximately 550 North American communities and provide industrial water solutions at approximately 100 industrial facilities. All together, we treat more than 2.2 billion gallons of water and wastewater daily.


http://aktivnipotrebiteli.bg/статия/649/Каква-вода-пият-софиянци

http://aktivnipotrebiteli.bg/тест/149/ТЕСТ-на-питейна-вода-(2015)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от BMW_POWER » 23 Окт 2017, 23:48

Стинка, а защо водата в София е най-евтина?

И нещо весело

Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от K_Ilkov » 24 Окт 2017, 8:18

Тука от няколко страници оставам с впечатление, че водата е най-големия проблем на БГ-то :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от ukelichko » 24 Окт 2017, 11:01

Тука от няколко страници оставам с впечатление, че водата е най-големия проблем на БГ-то :mhihi:

Не, демокрацията е най-големият проблем :lol: И педерасите ,които си правят гей паради в центъра на София. А на времето какви паради имаше. Какви стройни манифестации. И всички красиви, официално облечени, наредени в редица махат на другарите на трибуната. Имаше ред и дисциплина и мъжете не се епилираха. Пък предния ден преди манифестацията пускаха месо и салам по магазините. Прибереш се след манифестация, направиш си празничен обяд, качиш се в Ладата.....ех спомени. Сега ядем пластмаси и ГМО. Навремето каква вода течеше от чешмите, не като сега. И нямаше безработица и парите стигаха за всичко. Ей го комшията, с една заплата на партиен секретар на ТКЗС-то три къщи построи и два апартамента в центъра на София купи. А сега горкият човек се съсипва от мъка, защото едното му дете го прокудиха в гадната Америка, бизнесмен да стане, далече от родното огнище. Дъщеря му пък вместо да си гледа къщата, от немотия в два борда на директорите на две държавни фирми се мъчи. Време не и остана да си гледа децата и те от отчаяние, заминаха да учат в гадния Лондон. Ама ония брадатите съсипаха държавата и ТКЗ-тата. Разпродадоха заводите, които навремето даваха продукция за цяла Русия и половината Запад. Искахте демокрация, на ви я сега. Карайте си трошливите БМВ-та и си яжте гадните мак доналдси :D
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от K_Ilkov » 24 Окт 2017, 11:06

ukelichko написа:Ей го комшията, с една заплата на партиен секретар на ТКЗС-то три къщи построи и два апартамента в центъра на София купи. А сега горкият човек се съсипва от мъка, защото едното му дете го прокудиха в гадната Америка, бизнесмен да стане, далече от родното огнище. Дъщеря му пък вместо да си гледа къщата, от немотия в два борда на директорите на две държавни фирми се мъчи. Време не и остана да си гледа децата и те от отчаяние, заминаха да учат в гадния Лондон.

пОскам сълза за този труженик и проблемите му в тая долна демокрация :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от ukelichko » 24 Окт 2017, 11:36

ПОскаш ти сълза, ама знаеш ли ти навремето в каква богата и уредена държава живеехме. Хуманен и справедлив строй беше. Аз не си спомням на бензиностанция да съм зареждал ония години и строителни материали да съм купувал. Богата работа беше, имаше за държавата, имаше и за в къщи и пак икономиката просперираше и бяхме на една крачка от комунизма. Абе за някой той вече беше настъпил, защото работеха според възможностите си и вземаха според нуждите си, че даже и малко повече. Ама ония брадатите :twisted: Дееба техната мама продажна. Даже и Корнелия Нинова, колкото и да е печена и окомуш момиче, не можа да спре Костов, да продаде държавата, докато му беше заместник министър. Сметай за кво става въпрос :shock: .
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от Borymeckata » 24 Окт 2017, 13:07

Колелото на историята се върти, господа... другари съфорумци! И ще се върти до окончателната победа на комунизма! Така е предрекъл пред фашисткия съд титанът на мисълта, нашата пътеводна звезда на небосклона, другарят Георги Димитров! Нима някой дръзва да се усъмни в светлото предначертание на Вожда?!?!

https://bg.wikiquote.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8_%D0%94%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2

Значи погледнете оптимичтично на бъдещето... Зарежете БВП на Гватемала и цената на водата в кв. Надежда на столицата - погледнето ГЛОБАЛНО! Колелото ще направи пълен оборот и нещата пак ще дойдат на местата си... Аз (вече ви обясних как точно ще стане) ще бъде важен апаратчик в Партията (единствената Партия, носител на най-светлите и прогресивни идеи на Комунизма, наш кормчия през бурното море на международната политика). Уке Личко (живот & здраве) ще завежда сектора с дефицитните западни стоки (то при РСО всички стоки незнайно защо стават дефицитни, но майната му, ще го приемем като неизбежна грешка на растежа...), за всички вас ще намерим топли синекурни (клатикурни) длъжности в партийния и държавен апарат и ще заживеем щастливо, устремени към светлото бъдеще...

Само за колегата Илков малко се притеснявам, явно още не е укрепнал идеологически и се поддава на вражеско влияние това момче... Но нищо, наше призвание е да помагаме на младите, да ги предпазваме от попълзновенията на световния империализъм. Аз съм сигурен, че Колегата (след съответното превъзпитание и ориентация в комунистическите ценности) ще израсне като съзнателен младеж, верен на безсмъртните идеи на Маркс и Ленин, и ще влее своя младежки ентусиазъм и енергия в изграждането на нашата социалистическа Родина!
Последна промяна Borymeckata на 24 Окт 2017, 13:19, променена общо 1 път
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от Borymeckata » 24 Окт 2017, 13:16

ukelichko написа:Аз не си спомням на бензиностанция да съм зареждал ония години и строителни материали да съм купувал.

Сетих се нещо - разказвали са ми го като действителен случай за един строителен техник от строежа на Централата. Та значи човекът си взел отпуска, натоварил жената и децата в Москвича и тръгнали за морето. И някъде към Шумен му се наложило да зареди колата. Влязал той в бензиностанцията и започнал да обикаля между колонките, като очевидно не знаел къде да спре колата и какво да прави... Бензинджийката излиза и между тях протича следния разговор:

- Какво ще обичате?
- Бензин.
- Какъв бензин?
- Амиии... ЗИЛ-ов...
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от ukelichko » 24 Окт 2017, 13:34

При нас(пак в Централата) се разказва кавър версия на тая история. Същата ситуация - спира човекът на път за морето на някаква бензиностанция, отваря багажника, вади пари маркуч и туба и започва да се оглежда, къде е ЗИЛ-ът, от който да си източи бензин.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: По-добре ли бяхме през соца?

Мнение от Е.Димитров » 24 Окт 2017, 13:44

ukelichko написа:
Тука от няколко страници оставам с впечатление, че водата е най-големия проблем на БГ-то :mhihi:

Не, демокрацията е най-големият проблем :lol: И педерасите ,които си правят гей паради в центъра на София. А на времето какви паради имаше. Какви стройни манифестации. И всички красиви, официално облечени, наредени в редица махат на другарите на трибуната. Имаше ред и дисциплина и мъжете не се епилираха. Пък предния ден преди манифестацията пускаха месо и салам по магазините. Прибереш се след манифестация, направиш си празничен обяд, качиш се в Ладата.....ех спомени. Сега ядем пластмаси и ГМО. Навремето каква вода течеше от чешмите, не като сега. И нямаше безработица и парите стигаха за всичко. Ей го комшията, с една заплата на партиен секретар на ТКЗС-то три къщи построи и два апартамента в центъра на София купи. А сега горкият човек се съсипва от мъка, защото едното му дете го прокудиха в гадната Америка, бизнесмен да стане, далече от родното огнище. Дъщеря му пък вместо да си гледа къщата, от немотия в два борда на директорите на две държавни фирми се мъчи. Време не и остана да си гледа децата и те от отчаяние, заминаха да учат в гадния Лондон. Ама ония брадатите съсипаха държавата и ТКЗ-тата. Разпродадоха заводите, които навремето даваха продукция за цяла Русия и половината Запад. Искахте демокрация, на ви я сега. Карайте си трошливите БМВ-та и си яжте гадните мак доналдси :D


Викаш, че си "За" гейските паради :mhihi:
Разбира се, всеки има право на личен сексуален избор :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook