съвременни Българи за пример

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от Bogat-Beden » 12 Май 2016, 23:30

Да,замълчах си за даскала по две елементарни причини.

1во и най-важно-не го познавам лично,а и негативните отзиви ги видях тук за първи път,не знам до колко са достоверни.
2ро -както вече посочих,предпочитам темата да се развива в предимно положителна посока.
В човешката природа е да се търси пикантерията и мръсотията и в най-смислени хора и постъпки,но полза от това не виждам,напротив.

Относно включването ти по темата с този крайно недостоен типаж,умрял в изгнание поради страх от затвор/или да си замине по безславен начин като Луканов ,работейки до последно срещу родината си,не знам с какви очи го коментираш,сериозно.. Сигурен съм,че и в най-недостойния има нещо положително и дори да не така-пак служи като лош пример и такъв за неподражание,но темата НЕ е за това.А за политика има друга тема!

Ако не съумяваш да вникнеш -или си търсиш поле за изява на нездрави носталгични идеологически изблици-подмини,ако обичаш! Иначе казано-ако не можеш да допринесеш-не пречи.

Благодаря ти предварително.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от FuRoRR » 12 Май 2016, 23:49

Фидел Кастро написа:....самото споменаване на Л.Павл. беше крайно неуместно предвид събитията от началото на годината с винетките, потърпевши от които сме всички автолюбители.
Това, че ти си пуснал темата въобще не ти дава право да определяш кое има място и кое не. Виждаш колко негативни отзиви се дадоха за казанлъшкия даскал, но ти май нещо си замълча.

Явно нещо работата с градацията не ми се е получила в предишния пост. Със сигурност Л.П. прави нещо по-добре от нас.Дали ще ядосва хората , или ще реже ленти ,все някъде може да послужи за пример. Общо взето на свинетката името и стои на предната страница за да покаже лошата страна на човешкия нрав и съвсем не съм имал като идея да я давам за пример ,за каквото и да е било.

За даскала негативни отзиви няма ,аз описвах обстановката в лагера,а не самия даскал. Този репортаж, в който родители се оплакват от държанието му е толкова платен,че няма на къде.В тая школа ходят таланти ,които искат нещо повече от физиката изучавана в 8-12 клас, а не разглезени дечурлига, дето мама е решила че имат нужда от частни уроци по физика...Там ако нямаш някакви основни знания е нормално да изпаднеш, а и се обучава по едни такива социалистически схеми от едно време(които между другото работят доста по добре от тези сега).
Той е единствения вариант в България едно дете с талант да успее да се развие в тази област...за това е толкова добър пример...
Изображение

костинбродчанин
Аватар
Мнения: 3239
Регистриран на: 18.11.2008
Местоположение: градът на славея
Пол: Мъж
Кара: е60 530д
Мечтае да кара: М3 Компакт
Детайли за колата: Няма много...

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от vladi_a_i » 13 Май 2016, 20:16

Марко Косев :yes:
5 Кратен Световен Шампион-бойно Самбо...Респект към такива Българи,макар,че "държавата" не иска да ги финансира,младите и активни спортисти като него.Резил.... :dunno:
БМВ и пак БМВ и пак БМВ...БМВ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от KoolyO » 13 Май 2016, 21:39

Не знам, но това ми се струва, че е точно за тази тема. Че и няколко други наоколо...
http://www.dnes.bg/zvezdi/2016/05/13/da-unizim-poli-da-deistvame-vremeto-e-kratko.302318?utm_source=facebook&utm_medium=ads&utm_campaign=campain_FB
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от E34 » 14 Май 2016, 7:33

Евала на Поли Генова, за пръв път да ми ареса наша песен на таа пуста Евровизия! Язък, че накрая ше излезе некой мустакат травис и ше ни прецака убавото моме :banghead:
Иначе проф. Чирков някой спомена ли го?
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от Bogat-Beden » 14 Май 2016, 9:40

E34 написа:Евала на Поли Генова, за пръв път да ми ареса наша песен на таа пуста Евровизия! Язък, че накрая ше излезе некой мустакат травис и ше ни прецака убавото моме :banghead:
Иначе проф. Чирков някой спомена ли го?
:yes: Определено има място тук

Ето цял списък :bowdown:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от Витанов » 15 Май 2016, 17:28

Интересна личност е Игнат Канев https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0 ... 0%B5%D0%B2 мисля, че заслужава повод за гордост и пример както място в темата разбира се. :)
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от XaMaB » 16 Май 2016, 11:52

Enigma-та :mhihi:
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от Bogat-Beden » 16 Май 2016, 15:27

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

костинбродчанин
Аватар
Мнения: 3239
Регистриран на: 18.11.2008
Местоположение: градът на славея
Пол: Мъж
Кара: е60 530д
Мечтае да кара: М3 Компакт
Детайли за колата: Няма много...

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от vladi_a_i » 23 Май 2016, 18:13

Боян Петков,вече със СЕДМИ 8 хилядник...връх Макалу :)
БМВ и пак БМВ и пак БМВ...БМВ


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от Bogat-Beden » 11 Юни 2016, 10:15

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от NGneer4eto » 11 Юни 2016, 23:04

Не знам колко пасва на темата, но мен ме впечатли, когато преди година-две гледах този клип:
https://www.youtube.com/watch?v=LB1auigErKw

Вярно е, че човекът не живее в България, но това, което е направил трябва да бъде гордост всеки от нас. Разбира се никой в България нямаше да е чувал за него, ако друг българин не беше направил това клипче за него. :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от bum_bum » 22 Юни 2016, 13:02

Тия двамата възрастни мъже са дядо Георги от Вършец и дядо Асен от с.Церово, Благоевградско, по на 71 години, набори. Гледаш ги, братче, нашенци... Единият 48 години бачкал като вол и кътал бели пари за черни дни, и тия дни отива в Монтанската болница при главната сестра, и вади цялото си богатство - 4000 лв. - да помогнел на болни деца, ако можело на четири по хиляда лева да дадели...На другия дядо някакъв добитък от горското взел, та му съставил акт, че бил отрязал в собствената си градина някакво дърво, но човечецът нямал 85 лв. за глобата и взел, та си продал магарето...Тв раздула случая, отворила сметка, добри хора от цяла България внесли по лев, по два да си купи магаре и се събрали 4000 лв. И човечецът рекъл, че може да си кара и без магаре, и взел, та дал парите на свои съселяни с дете, болно от церебрална пареза, да му купели количка...

Нашенци....от тия, които и на снимка да ги видиш, ще ги отминеш.... щото толкова ни е акълът български....
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от alx » 22 Юни 2016, 13:11

bum_bum написа:
Тия двамата възрастни мъже са дядо Георги от Вършец и дядо Асен от с.Церово, Благоевградско, по на 71 години, набори. Гледаш ги, братче, нашенци... Единият 48 години бачкал като вол и кътал бели пари за черни дни, и тия дни отива в Монтанската болница при главната сестра, и вади цялото си богатство - 4000 лв. - да помогнел на болни деца, ако можело на четири по хиляда лева да дадели...На другия дядо някакъв добитък от горското взел, та му съставил акт, че бил отрязал в собствената си градина някакво дърво, но човечецът нямал 85 лв. за глобата и взел, та си продал магарето...Тв раздула случая, отворила сметка, добри хора от цяла България внесли по лев, по два да си купи магаре и се събрали 4000 лв. И човечецът рекъл, че може да си кара и без магаре, и взел, та дал парите на свои съселяни с дете, болно от церебрална пареза, да му купели количка...

Нашенци....от тия, които и на снимка да ги видиш, ще ги отминеш.... щото толкова ни е акълът български....


Тия двамата всъщност са великани. Ама гледната ни точка скрива цялата картина и затова повечето хора виждат просто двама глупаци некви...
алекс
трабант 601с
разни други возила


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: съвременни Българи за пример

Мнение от Bogat-Beden » 22 Юни 2016, 13:45

Наистина са за тука! :clap: :clap: :bowdown:

Може би не е точно за темата,но много ме е яд за Цвети Стоянова и ако и да не съм набожен ,се моля да се оправи напълно!

Скромно момиче,осмислящо си живота от най-ранна възраст.А на външен вид е като ангел,не красива,ами направо изрисувана :shock:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook