Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от sixstraight » 13 Мар 2018, 23:20

Не знам аз не мога нека накой от можещите да сподели
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 14 Мар 2018, 0:50

Да не си опасен за другите на пътя, както и за самия себе си в най-общи линии :winky:
Повече тънкости и пинизи се учат при нужда на съответните места и под съответните наставления
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Мар 2018, 6:07

Редовият шестак, разбрах те, но и това го има при всички шофьори. При доста таксита идва проблема с бързането, аз самия много често бързам за някъде, но не съм както едно време де. :mhihi:
Мисълта ми беше обаче, че се слагат под общ знак, а това не е вярно. Друга заблуда е, че като е чичка вътре, значи кара такси от 20 години или 10 поне. :idea: Нямате идея колко народ започва на дърти години да кара такси. Аз съм почнал на 21, година след като излезнах от казармата, но такива са много рядко. Да, пълно е и с такива които могат да карат и нарушават беогледно защото първо знаят как да се пазят от катастрофи и второ знаят как да се пазят от актове. :idea: Тука идва най-големия проблем защото всеки може да бърза, но като има кой да го изплющи, другия път ще се замисли надника ли е по-важен като ти го сложат няколко пъти. Честно казано когато не работя имам разлика в карането, понеже много по-малко бързам за някъдсе. :mhihi: Но това когато съм със същата кола, с друга за кеф пък нещата съвсем се обръщат в позла на скоростта, но пак идва до преценка, къде, кога, какво, обаче да мина на червено тогава и дума не може да става докато с таксито ако няма коли и пешеходци... :oops:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 14 Мар 2018, 8:51

Top Gun Maverick написа:Редовият шестак, разбрах те, но и това го има при всички шофьори. При доста таксита идва проблема с бързането, аз самия много често бързам за някъде, но не съм както едно време де. :mhihi:
Мисълта ми беше обаче, че се слагат под общ знак, а това не е вярно. Друга заблуда е, че като е чичка вътре, значи кара такси от 20 години или 10 поне. Нямате идея колко народ започва на дърти години да кара такси. Аз съм почнал на 21, година след като излезнах от казармата, но такива са много рядко. Да, пълно е и с такива които могат да карат и нарушават беогледно защото първо знаят как да се пазят от катастрофи и второ знаят как да се пазят от актове. Тука идва най-големия проблем защото всеки може да бърза, но като има кой да го изплющи, другия път ще се замисли надника ли е по-важен като ти го сложат няколко пъти. Честно казано когато не работя имам разлика в карането, понеже много по-малко бързам за някъдсе. :mhihi: Но това когато съм със същата кола, с друга за кеф пък нещата съвсем се обръщат в позла на скоростта, но пак идва до преценка, къде, кога, какво, обаче да мина на червено тогава и дума не може да става докато с таксито ако няма коли и пешеходци...
Което само доказва това, което са написали колегите по-горе. Такситата не сте с някакъв специален режим на движение, че да ви е позволено да си карате както искате, да не говорим, че в 9 от 10 случая, като видя пуснати фарове за мъгла в далечината без такава, винаги е на някое такси, отделно неизправните автомобили въобще не ми се коментират, нищо, че минавате на преглед по-често.


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 14 Мар 2018, 9:17

Top Gun Maverick написа:
TNT написа:
Top Gun Maverick написа:
K_Ilkov написа:Що да не пипаме?
Аз се повозвам и да ти кажа добре каращите са единици... Едно момче даже го поздравих щото ми направи впечатление, че кара с мисъл. Беше пуснал и готина музика :mhihi: Чети, че прави впечатление на фона на останалата паплач караща таксита.

Аз съм го обяснявал, но мога още веднъж за кратко. Просто жълтите коли се помнят лесно защото почти само те са жълти и затова ги помниш винаги. Сега се замисли колко различни модели и марки коли си виждал да правят безумни нарушения, но няма как да знаеш, че точно тия ги кара еди кой си, който работи еди какво си, няма и как да запомнш всички марки и модели направили нарушения, точно както не помниш марките и моделите таксита, които са направили такива, а ги помниш просто като жълти коли.

Илков и той казва, че се вози. А не ги гледа отвънка коя била жълта. При споменатия от мен случай с човек, гледащ си ръчните скорости... него откъдето съм го гледал ? Като се возя в такси, все си мисля, че шофьора работи като таксиджия. Ама не знам, всичко е възможно. Във всяко стадо си има черни овце, но при таксиджиите преобладават.

Е то е същото бе човек, пак го помниш защото е жълт, таксиджия, без значение откъде го гледаш! Ако беше в колата на доктор и го видиш, че не може да включва скорости, щеше ли да заключиш, че масово докторите не могат да карат? За това ти говоря. Слизаш и го виждаш, че е такси, тоест професионален шофоьр, а не може да кара и гледа скорости.

Бате от вътре повечето като ги гледам цвета им по-често не е жълт ами от по-тъмната гама :winky: Кафеникав доста често ;)
Но си прав пак ги запомням, заради некви там причини дето ти си ги анализирал ... нищо не съм видял аз
но всичко е наред :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TNT » 14 Мар 2018, 12:56

Top Gun Maverick написа: докато с таксито ако няма коли и пешеходци... :oops:

Аз спирам коментарите на тема таксита :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 14 Мар 2018, 13:36

TNT написа:
Top Gun Maverick написа: докато с таксито ако няма коли и пешеходци... :oops:

Аз спирам коментарите на тема таксита :mhihi:


сакън... ще засегнеш някой... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 5.02.2009
Пол: Мъж
Кара: E46 330xi

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от skoklev » 14 Мар 2018, 17:35

vicho написа:върха на кретенията...
на т-образното кръстовище на Кино Арена Младост в посока "малкото кръгово" лентата за ляв е само една с отделен светофар

червеното съм аз, зеленото е пасат 8 комби продължаващ от лента за направо и завиващ наляво с клаксон (понеже му преча) :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :clap: :help: :oops:

Изображение


Всеки път като минавам от там го наблюдавам това... и е доста гадно да ги гледаш как нагло нарушават закона, след което те избутват за да си довършат маневрата. :ranting:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 14 Мар 2018, 17:54

А защо им давате да ви "избутват"? :dunno:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Мар 2018, 19:56

dextuar написа:
Top Gun Maverick написа:Редовият шестак, разбрах те, но и това го има при всички шофьори. При доста таксита идва проблема с бързането, аз самия много често бързам за някъде, но не съм както едно време де. :mhihi:
Мисълта ми беше обаче, че се слагат под общ знак, а това не е вярно. Друга заблуда е, че като е чичка вътре, значи кара такси от 20 години или 10 поне. Нямате идея колко народ започва на дърти години да кара такси. Аз съм почнал на 21, година след като излезнах от казармата, но такива са много рядко. Да, пълно е и с такива които могат да карат и нарушават беогледно защото първо знаят как да се пазят от катастрофи и второ знаят как да се пазят от актове. Тука идва най-големия проблем защото всеки може да бърза, но като има кой да го изплющи, другия път ще се замисли надника ли е по-важен като ти го сложат няколко пъти. Честно казано когато не работя имам разлика в карането, понеже много по-малко бързам за някъдсе. :mhihi: Но това когато съм със същата кола, с друга за кеф пък нещата съвсем се обръщат в позла на скоростта, но пак идва до преценка, къде, кога, какво, обаче да мина на червено тогава и дума не може да става докато с таксито ако няма коли и пешеходци...
Което само доказва това, което са написали колегите по-горе. Такситата не сте с някакъв специален режим на движение, че да ви е позволено да си карате както искате, да не говорим, че в 9 от 10 случая, като видя пуснати фарове за мъгла в далечината без такава, винаги е на някое такси, отделно неизправните автомобили въобще не ми се коментират, нищо, че минавате на преглед по-често.

Ти си доста заблуден в това отношение явно и изказването ти за 9 от 10 случая го доказват. Как пък аз виждам халогени включени по светло все на други коли и масово на БМВ-та? И какво общо има това с другите неща изобщо? Това за специални режим на движение важи за всички нарушители, но ти просто лесно си помниш другите защото разсъждаваш като кон с капаци - помниш избирателно. След този ти бисер за 9 от 10 пуснати халогени без да има нужда от такива на таксита го доказваш за пореден път. Точно както онова кой имал място във форума и кой не, за което дори не си призна след като всички разбраха отлично как се изпусна и как се опита да го замажеш. Общо взето говориш и пишеш избирателно.
И не защитавам таксиджиите защото и сам казах, че нарушавам, но за разлика от много други мога просто да го кажа, а не да се правя на света вода! Защитавам това, че хората масово виждат и слагат някакви неща под общ знаменател без значение з акакво става дума и разните теми го доказват. Като тръгнеш от жените шофьори, минеш през жените като жени такива(голям комплекс тия жени са за някои)политиците, великите сили, религията и религиозните хора, въобще всичко е ясно на всеки и най-вече такститата. :mhihi:
Желая ти ТИ като един съвестен шофьор да продължаваш да караш без да нарушаваш и да ни просветляваш с клиповете си кой, къде и как минава. Скоро не си пускал нищо за таксита, сигурно са спрели да нарушават по твоята логика и сега са наред всички останали. :yes:

Относно прегледите, сигурно не е ПЪЛНО с ръждясали коруби с всякакъв цвят, които минават ей така и да ти кажа такститата в това отношение са доста по-добре в масовия случай от другите коли, понеже освен прегледите и г-н даяджията те дебне и като те спре за спукано огледало може да те изшие, каму ли за кофти външен вид. Но ти едва ли ги знаеш тези работи. И все си мисля, че автопарка е пълен с кожуси на 20-25-30 години, които сам си отговори как минават преглед, а такситата поне на 15 години в най-лошия случай спират да съществуват като такива, доскоро бяха и до 10. Но познай, някой различен от тскиджия ги купува когато вече са смлени от каране и над тая възраст и започва да ги експлоатира наново! Това вече не са таксиджии, но жълтите коли пак са на пътя, та относно прегледите и копе не може да кажеш в правилната посока.
А това, че в София явно има доста и барутници каращи таксита, не значи, че навсякъде е така, да не говорим, че е пълно с наистина хубави коли и всичко е до човека, не до това какво работи в случая. Има и друг момент, че много хора не боядисват разни калници и брони понеже е работна кола(в това число и аз)но пък иначе колата е в идеално техническо състояние и това снимайки с камерата пак няма как да го знаеш.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 14 Мар 2018, 20:18

Относно онова с форума и кой да пише, след като ти отделих 10-20 поста да ти обяснявам и тълкувам кое и как, може би само идеотите и малките деца не го разбраха.

Клипове на таксита в тази тема не виждаш, защото генерално се отказах да ви качвам каквито и да е клипове, защото по презумпция снимача винаги е виновен, а тоя дето нарушава такива като теб го изкарват егати пича.

Ти май забравяш, че ние се возим на таксита и ти казваме какво виждаме ние, това са наши впечатления. Масово се кара пред разпад! Не ми пука колко 30г кошника се карат, аз не си плащам да се возя в тях! И преди съм качвал клипове за таксиджии, които минават на червен светофар и после пишеш точно ти да ги защитаваш, защото бързали за клиент?!? Ми дай да газят и хора по пешеходните в името на евентуален клиент. Сигурен съм, че и тогава ще си изсмучеш от пръстите как да ги оправдаеш :winky:


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от adovet » 14 Мар 2018, 20:28

Бакшишите са с най специален режим на движение хахаха

Изпратено от моят MYA-L41 с помощта на Tapatalk

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Мар 2018, 20:29

И докторите колега и докторите. И като ги спрат ЛЪЖАТ безогледно, че бързат за спешен случай, което в 99.9%-та не е така, понеже си има ред в тая работа. Това го знам от такива и от един, който отказва да десйтва така, а колегите му го питат дали е луд.

Дестъре, въобще не съм ги защитавал, просто аз винаги си държа на тезата, че ги запомняш защото са жълти и толкова. Ако си направиш труда да видиш колко пъти в клипчетата ти има таксита и всякакви други коли, като сметнеш, че такситата са нон стоп на пътя, то ще разбереш з акакво ти говоря и няма да пишеш глупости от сорта на 9 от 10.
За обяснението ти за форума, едва ли ти си мислиш, че някой ти е повярвал и даже ти го казаха всички, но ти пак ако искаш упорствай.
За такси пред разпад съм се чудел винаги защо се качвате(ти не пътуваш ли като всички останали тук почти винаги с кола, кога време за такси чак толкова?)винаги ВИЕ клиентите? Аз лично никога не съм имал такова и съм виждал как клиенти по пиацата избягват такива, които са пвъв видимо окаяно състояние, а някои качали се, дори ги запомнят и повече не се качват там.
Като не се качвате в кошници и не им давате пари, то няма да има такива както всичко останало в тая държава от което се оплаквате ден през ден едни и същи хора, не визирам теб или някой конкретно.
За 3- годишните, няма как да не ти пука при положение, че всеки ден са на пътя с теб и тровят въздуха. В това отношение защо не кажеш, че такститата не го правят или е някакъв минимум защото 90%-та са на метан или газ? Или и там виждаш пак избирателно само кофти нещата и то с не особено голяма обективност?
Оставям го този безумен спор, отивам да играя шах със сина ми, бакшишите са боклуци, тези с другите цветове в пъти по-малко, разбрах ти мисълта, цар си. :yes:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 14 Мар 2018, 20:41

Интересно, от всички хора, които се изказаха за такситата и то не ласкаво, само мен нападна, сега кой действа избирателно :mhihi:

За другото: слагам те в категорията на малките деца, за да не те обидя, който трябва, го е разбрал правилно, не ги чети сеирджиите, които само наливаха масло в огъня, за да гледат сеир

Sent from my iPhone using Tapatalk

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Мар 2018, 20:52

Ето за това, аз съм ти го цитирал и по-горе:
dextuar написа:Което само доказва това, което са написали колегите по-горе. Такситата не сте с някакъв специален режим на движение, че да ви е позволено да си карате както искате, да не говорим, че в 9 от 10 случая, като видя пуснати фарове за мъгла в далечината без такава, винаги е на някое такси, отделно неизправните автомобили въобще не ми се коментират, нищо, че минавате на преглед по-често.

Ами аз си пишех с тях и отговарях на тях. Ти обаче реши да се включиш сякаш ми бе малко сам срещу всички :mhihi: и написа това за специални режим и 9 от 10 коли, което е крайно нереално. За незиправните коли също, като после когато те оборих за него и че масово има такива кочини, ти каза, че не те вълнували защото на тях не им плащаш.
Не десйтвам избирателно, просто ти винаги реагираш и на хората им е кеф на теб да отговарят провокативно. :mhihi: Аз поне го правя културно. :mhihi: :mhihi: :mhihi: И без адни мисли, което е най-важно - каквото имам да ти кажа ще ти го кажа. :yes:
Прекъсваш ми шаха, стига вече, че и аз съм като малко дете като почна, пощади ме вече. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], mr_petroff

Последни теми
Facebook