Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 01 Фев 2018, 16:49

pampo написа:пичове, вие си говорите на различни езици. Схемата е следната. БМВ 7ца продължава направо от лента за ляв завой и засича Пежо. То от своя страна от лентата за направо в последната секунда и без мигач завива надясно... :conf:

Мое дясно или твое дясно? :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Кара: Лястовица с рамка

Мнение от Tenata » 01 Фев 2018, 16:49

pampo написа:пичове, вие си говорите на различни езици. Схемата е следната. БМВ 7ца продължава направо от лента за ляв завой и засича Пежо. То от своя страна от лентата за направо в последната секунда и без мигач завива надясно... :conf:

Последно, Пежото на къде зави, че не разбрах?
ИзображениеИзображение
на пътя и пред БОГ, всички сме равни!

младши ентусиаст
Аватар
Кара: Лястовица с рамка

Мнение от Tenata » 01 Фев 2018, 16:50

Knoxville_ написа:

Мое дясно или твое дясно? :ok:

Ваше средно :)
ИзображениеИзображение
на пътя и пред БОГ, всички сме равни!

старши ентусиаст
Аватар
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Мнение от KPETEH » 01 Фев 2018, 16:53

Добре, че фиата пред "голямото пежо" беше пуснал мигач още от началото на клипа, че моеше нещата да се завържат още. :mhihi:
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Потребител
Аватар

Мнение от MartinP » 01 Фев 2018, 16:59

Вие сте пияни сериозно :mhihi: :mhihi: Пежото и dextuar са се престроили лента за направо ,а бмв-то лента за наляво ,като светва зелено бавареца пуска десен мигач минава пред пежото и продължава направо а пежото свива ляв завой от лента за направо :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна MartinP на 01 Фев 2018, 17:00, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от KPETEH » 01 Фев 2018, 16:59

:mhihi: :mhihi: :mhihi: ше ме уволнат....
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Старши ентусиаст
Старши ентусиаст
Аватар
Кара: e61 LCI 530d

Мнение от vld » 01 Фев 2018, 17:16

MartinP написа:Вие сте пияни сериозно :mhihi: :mhihi: Пежото и dextuar са се престроили лента за направо ,а бмв-то лента за наляво ,като светва зелено бавареца пуска десен мигач минава пред пежото и продължава направо а пежото свива ляв завой от лента за направо :mrgreen: :mrgreen:

Просто колегата смята седмицата за голямо пежо :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ма те така разправят всички докаато не подкарат някой космически кораб като тая 7 ца.
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от KPETEH » 01 Фев 2018, 17:23

vld написа:
MartinP написа:Вие сте пияни сериозно :mhihi: :mhihi: Пежото и dextuar са се престроили лента за направо ,а бмв-то лента за наляво ,като светва зелено бавареца пуска десен мигач минава пред пежото и продължава направо а пежото свива ляв завой от лента за направо :mrgreen: :mrgreen:

Просто колегата смята седмицата за голямо пежо :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ма те така разправят всички докаато не подкарат някой космически кораб като тая 7 ца.

не се притеснявай, имам си телевизор в нас :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от dextuar » 05 Фев 2018, 19:16

:conf: :banghead: :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: e46 328i

Мнение от BaDxBoY » 05 Фев 2018, 19:56

dextuar написа::conf: :banghead: :dunno:

Всеки ден е това. А някой спират там точно пред входа в кръговото и един така беше спрял, че един камион не можеше да влезе от Ботевградско навътре и грам не му пукаше на човека. Даже го питах дали не може да спре адекватно и на паркинга и той ми тегли една, да съм си продължавал :kuku: ..

Потребител
Аватар

Мнение от BeTaTesTeR » 09 Фев 2018, 11:16

Как разбрахте, че това е кръгово кръстовище? На мен ми прилича на паркинг.

Старши скрапер
Аватар
Кара: ше е21/316, сега 318ci
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Мнение от Lenco » 09 Фев 2018, 18:29

BeTaTesTeR написа:Как разбрахте, че това е кръгово кръстовище? На мен ми прилича на паркинг.

Доста интересен въпрос.
Нормална БГ неуредица.
Когато преди доста време минах за първи път от там, гледах доста тъпо, но се ориентирах по миниатюрната табела "изход".
Няма знак за "кръгово" и посока за движение в него т.е. всички са прави или виновни.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар

Мнение от alekangg » 09 Фев 2018, 18:38

Lenco написа:
BeTaTesTeR написа:Как разбрахте, че това е кръгово кръстовище? На мен ми прилича на паркинг.

Доста интересен въпрос.
Нормална БГ неуредица.
Когато преди доста време минах за първи път от там, гледах доста тъпо, но се ориентирах по миниатюрната табела "изход".
Няма знак за "кръгово" и посока за движение в него т.е. всички са прави или виновни.

И аз щях да питам това, ама понеже не съм бил там и реших, че от видеото не се вижда знака.
Ако няма такъв много интересно как трябва да позная, че е кръгово и защо пък да не мина от ляво??

старши ентусиаст
Аватар

Мнение от dextuar » 09 Фев 2018, 19:12

alekangg написа:
Lenco написа:

Доста интересен въпрос.
Нормална БГ неуредица.

И аз щях да питам това, ама понеже не съм бил там и реших, че от видеото не се вижда знака.
Ако няма такъв много интересно как трябва да позная, че е кръгово и защо пък да не мина от ляво??

Честно ли не можете да познаете, че е кръгово, без да има знак за него :bowdown: или просто за пореден път се правите на интересни :ok: ? По същата логика, ако някой идва от автомивката посока паркинга, трябва да пропуска десностоящите, докато е в "това, дето прилична на кръгово", защото няма знак, нали :winky: ? Не се излагайте...

Отворете един тъп google maps, дори на него е отбелязано посоката на движение там.
Последна промяна dextuar на 09 Фев 2018, 19:15, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар

Мнение от alekangg » 09 Фев 2018, 19:14

Казах, че не съм бил на това място никога.
Освен това, не мисля, че трябва да познавам какво е! Понеже много хора познават разни неща всеки ден и час, за това и така се шофира от нас, та няма какво да се чудите. :bowdown:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата