Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 07 Мар 2018, 16:44

ако те чукне при 140 в задната броня, не само тя ще е за боя... :driving:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от FaceOff » 07 Мар 2018, 18:25

Да, и лошото е, че предната кола страда повече

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от michev » 07 Мар 2018, 19:43

Опита ми, като вещо лице в застрахователна компания, показва че обикновено задната кола страда повече, а не предната. Дори поради факта, че при спиране на предната кола задницата малко или много се надига, на задната предницата потъва, като влиза под предната кола, или с фаровете се надънва в бронята и, а бронята при повечето автомобили отдолу има здрава метална основа. Преди време се бях натресъл с Е36 отзад в един Авенсис, 36-цата и сменихме преден капак, броня с основата, един фар, бъбреците с панела за тях, предна престилка. Слава богу, радиаторите и предните калници нямаха и драскотина. На Авенсиса само бронята му бе издрана!
only rear wheel drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 07 Мар 2018, 19:49

Идеята е, че като те изшият със 140 на магистралата, докато ти си намалил до 120, едва ли продължаваш да се движиш в права линия...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 07 Мар 2018, 19:51

TheDriver написа:В момента в който почнете с тия изпълнения с брейк чека и гоненето, сте му паднали на нивото.

Най-голямото наказание е да останеш спокоен, да си довършиш маневрата и да се прибереш все едно не е бил там. Веднага им удря по чувството за величие.

Абсолютно! Почне ли да свети все едно те отвличат извънземни, просто се държиш все едно го няма.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 07 Мар 2018, 20:22

Аз обикновено карам 10-15 над ограничението и като се появи такъв бързащ и светещ индивид докато изпреварвам само изключвам темпомата колкото да вляза в ограничението и вече колкото време отнеме изпреварването - толкова :mhihi:

По темата: знаците за предимство, стоп и правилата за движение в кръгово никой не ги знае/спазва вече :ranting: :banghead:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ylaine » 07 Мар 2018, 20:34

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv ... ard-779020

пловдивски лайненца

не обичам да злобея, но жалко че не успя да се завърти и да се зашие някъде като наби спирачките.. ама за малко.. другия път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 07 Мар 2018, 21:27

ylaine написа:https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Top-tarikat-s-mega-naglo-i-opasno-povedenie-na-plovdivski-bulevard-779020

пловдивски лайненца

не обичам да злобея, но жалко че не успя да се завърти и да се зашие някъде като наби спирачките.. ама за малко.. другия път


Brake check-овете при лади, мускали и разни такива архаични праисторически соц возила не сработва. В тубата е пълно с клипове на братушките как се завъртат. Този го спаси това, че е 4х4, иначе се беше завъртял на 100%.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Grozdanoff » 07 Мар 2018, 21:30

Top Gun Maverick написа:
TheDriver написа:В момента в който почнете с тия изпълнения с брейк чека и гоненето, сте му паднали на нивото.

Най-голямото наказание е да останеш спокоен, да си довършиш маневрата и да се прибереш все едно не е бил там. Веднага им удря по чувството за величие.

Абсолютно! Почне ли да свети все едно те отвличат извънземни, просто се държиш все едно го няма.


Аз когато изпреварвам на магистралата спокойно и някакъв важен се залепи зад гъза ми и почне да ми светка, по средата на изпреварването си пускам левия мигач :mhihi: това е моето послание, нещо от типа на: "виждам те, но не ебе" :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 13.05.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от anatoll_ » 07 Мар 2018, 23:18

Опасно ми е да правя brake-check като ми се залепят, но пускам задните за мъгла и в повечето случаи има същия ефект.

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TNT » 08 Мар 2018, 1:50

drago9205 написа:Мерцедес GLE (черен)

Софийско AMG с брадясъл като джихадист дебелак вътре ? Тоя шибаняк постоянно кара като олигофрен. Веднъж щеше да ме отнесе на околовръстното в София. Свивам си аз най-нормално с мигач към локалното (с 80 си карах) и тоя ми мина отляво сигурно с 200 на 5см от огледалото :kuku: Едвам успя да влезе в локалното :kuku: За да е една кола пред мен :kuku: Чакам и аз камерата да ми пристигне, няма само декстъра да качва :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от r19 » 08 Мар 2018, 2:08

Аз също имах тъпа ситуация с чичак каращ "черен джиб" X5 E70 и лесен за запомняне номер :mhihi:
Карам зад колега с е46 с максималната скорост за града по двулентов път, където дясната лента винаги се ползва за паркинг. :mhihi:
И понеже пътя е по един воден "канал", просто няма как да минеш по-бързо от другите и трябва да си караш в колона около километър.
Да ама ни настига съответния чичак към края вече на булеварда , 150м преди светофарите и решава да ми светка да му освобождавам пътя. Аз естествено не се преместих първо защото няма къде, второ защото има кола пред мен, и светофар на близо. Ама чичака полудя и спря до мен на светофара и почна да храни с реплики "на къв се прайш ве.... ти знайш ли кой съм" :lol: След което се опита да ме гони и го пуснах пред мен. И като ме изпревари почна да сочи средни пръсти и да прави брейк чекове.. :censored: :lol:
Добре, че почти не се паля вече на такива изцепки и ми минава бързо...
Иначе на такива ла*ненца като този с Нивата - когат да ги биеш все ще им е късно. :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от drago9205 » 08 Мар 2018, 8:04

TNT написа:
drago9205 написа:Мерцедес GLE (черен)

Софийско AMG с брадясъл като джихадист дебелак вътре ? Тоя шибаняк постоянно кара като олигофрен. Веднъж щеше да ме отнесе на околовръстното в София. Свивам си аз най-нормално с мигач към локалното (с 80 си карах) и тоя ми мина отляво сигурно с 200 на 5см от огледалото :kuku: Едвам успя да влезе в локалното :kuku: За да е една кола пред мен :kuku: Чакам и аз камерата да ми пристигне, няма само декстъра да качва :mhihi:
Ами не успях да обърна внимание какъв олигофрен е бил вътре, нищо чудно да е същият... Тоя наистина караше като олигофрен, ще си поръчам и аз една камера. 200 по околовръстното си е прекалено

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 08 Мар 2018, 9:21

Тия камери хубаво си ги поръчвате, ама като хване някой нарушител регистратора си направете и труда да го сигнализирате въпросния дебил за да могат тъпите ни ушеви да им зашият някой фиш/глоба/акт. Иначе от пускане на клипа в тубата и форума файда нЕма.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 08 Мар 2018, 9:46

TNT написа:
drago9205 написа:Мерцедес GLE (черен)

Софийско AMG с брадясъл като джихадист дебелак вътре ? Тоя шибаняк постоянно кара като олигофрен. Веднъж щеше да ме отнесе на околовръстното в София. Свивам си аз най-нормално с мигач към локалното (с 80 си карах) и тоя ми мина отляво сигурно с 200 на 5см от огледалото :kuku: Едвам успя да влезе в локалното :kuku: За да е една кола пред мен :kuku: Чакам и аз камерата да ми пристигне, няма само декстъра да качва :mhihi:


Ще успееш ли да понесеш всичкия хейт, който ще се изсипе? :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook