Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от DigitalExile » 05 Окт 2017, 16:32

Е само аз ли ще изпусна махленското каране :ok:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Окт 2017, 19:08

http://dnes.dir.bg/news/benzinostantzia ... 30271?nt=9

Само тук май не се е коментирало това, снощи щях да го пускам още, но забравих.
та вашето мнение какво е за тази цигара загасена мигновено по този начин? По думи на служителя, онзи с Астра ли е каквото и да е там, се държал надменно и обяснявал как колата му струвала колкото годишната му заплата или нещо такова. :mhihi: Обаче много реване, че ще даде 10-15 лв за автомивка, поради неговата си грешка.
Майката на младежа(25 годишен сопол)заявила, че ще съди бензиностанцията. Едуард някой си май се казвал, нещо Арменско ми звучеше фамилията.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Kroki » 06 Окт 2017, 7:43

Подкрепям служителя.


Преди малко на кръговото на входя на Бургас, седя първа кола и чакам да минат колите. Една заспала патка ме "бутна" отзад. Мислила, че съм тръгнал. Спука ми лайстната на бронята. :censored:
И то забавното е, че избягвам да си карам колата в този часови диапазон точно заради това, но днес ще пътуавм след работа и викам да не губя време...
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 15.05.2007

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от pepone » 06 Окт 2017, 10:38

dextuar написа:
pepone написа:dextuar аз не видях ти по различно от него да караш.............just sayn`

Къде ме видя да се бутам между 2 коли в двулентов път? Или е забранено да се престроя в дясна лента и после да се престроя в лява и затова ме приравняваш към него?
just saying... :winky:

знаеш за какво говоря , не заставай в отбранителна позиция , и аз съм ги правил тия неща като ми избие баланса, че някой кретен ме е засякъл, просто в Сф е така, трябва да си го пущаш у другия крачол и да си слушаш музичката, нервите са ценни на всеки , колкото и да се опитваш да ги образоваш не е това начина just sayin`

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 06 Окт 2017, 11:10

pepone написа:
dextuar написа:
pepone написа:dextuar аз не видях ти по различно от него да караш.............just sayn`

Къде ме видя да се бутам между 2 коли в двулентов път? Или е забранено да се престроя в дясна лента и после да се престроя в лява и затова ме приравняваш към него?
just saying... :winky:

знаеш за какво говоря , не заставай в отбранителна позиция , и аз съм ги правил тия неща като ми избие баланса, че някой кретен ме е засякъл, просто в Сф е така, трябва да си го пущаш у другия крачол и да си слушаш музичката, нервите са ценни на всеки , колкото и да се опитваш да ги образоваш не е това начина just sayin`
:yes: :yes: :yes:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 07 Окт 2017, 21:04

Жена ми ме пита тука кой е с предимство. Казах ѝ: тия, дето са застанали след спирката и се включват в движението, прескачащи примерно през оградата.
image1-2.PNG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 07 Окт 2017, 21:16

И у Европата пробваме селския тероризъм, ма попадаме на лоши жени дет се вика.
IMG_20171007_221235_584.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от MartinP » 08 Окт 2017, 20:50

днеска 2 тира пред мен с иранска регистрация ,дафак :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 08 Окт 2017, 21:39

Тва са перси бе, с тех не се говори, по-надути са от полякиня.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Exclusive89 » 08 Окт 2017, 21:46

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 19.02.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e90 320d '06
Мечтае да кара: f06 640

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от enerdjy » 11 Окт 2017, 12:05

Добре де не мога да разбера кви са тия шофьори в Пловдив.Преди малко някъв ми свири на булевард с две ленти в посока щот съм карал бавно, а пред мен има коли.След като му освободих да мине както винаги имаше ръкомахане но най жалкото, е че тоя беше някъв полицай с личния си бърз изгнил Опел :kuku: Много им се дразня на такива, откачам направо...
"If one day speed kills me don't cry because i was smiling" - Paul Walker

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 11 Окт 2017, 12:42

enerdjy написа:Добре де не мога да разбера кви са тия шофьори в Пловдив.Преди малко някъв ми свири на булевард с две ленти в посока щот съм карал бавно, а пред мен има коли.След като му освободих да мине както винаги имаше ръкомахане но най жалкото, е че тоя беше някъв полицай с личния си бърз изгнил Опел :kuku: Много им се дразня на такива, откачам направо...


не са само в Пловдив , сутринта една ми вика "ей, селянин!" , после като си поговорихме вика "и аз съм от Враца" :kuku:

т.е. като си от Враца с ВР номер си селянин, но като си от Враца със СА номер не си, нищо, че свириш, ако някой кара бавно из дупките... ти бързаш, нищо, че стигате по едно и също време, защото има светофари през 5 метра :mhihi:

важното е да се свири и псува... мъже/жени/кучета/ученици :mhihi: :mhihi: :mhihi:

50 метра по-късно един дядка 65+ свири на учениците, които пресичат... :mhihi: :banghead: :nono:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 11 Окт 2017, 13:52

Много се филмирате ми се струва. 2 дена бях в Букурещ. Много по-интензивен трафик от нашия по всяко време. Няма час пик, няма възлови кръстовища, няма отдалечени квартали и т.н. В час пик, естествено повече. Обаче румънците явно са им пораснали пишоците, щото никой не избива комплекси с поведението си на пътя и клаксона се чува изключително рядко. Брутално агресивно, но въпреки това съобразено със законите движение по улиците. Няма блокиране на градския транспорт, няма навлизане в кръстовище, като виждаш, че до червеното няма да се изнесеш, съответно и много по-малко задръствания, няма псувания, засичания, батка mode и разни такива.
Реално от една идея по-северна част в Букурещ успяхме да излезем извън града за има няма 30мин. баш във вечерния час пик :shock: Аз например в час пик Младост-Лозенец под 30мин. мога да направя само през околомръсното и то, ако имам късмет и няма задръстване на черни връх или се мине през задните улички да се доразбие добре окачването :mhihi:
Същата мизерия, като в София, горе долу едно и също ниво лунен пейзаж, но вече и културата им на пътя е на светлинни години по-напред от нашата...

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 11 Окт 2017, 13:58

madafaka_donkele написа:Много се филмирате ...

Според мен от пишещите в темата само декстъра се филмира :mrgreen:
Сигурно вече има матрял за 2-3 сезона на "Патилата на Декстър из София" :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Wierdo » 11 Окт 2017, 14:03

Не знам дали се филмира или не, но миналата седмица се опита да завие наляво от дясна лента пред мен при Бизнес парка. Извинявам ти се Декстъре ако те уплаших с това, че тръгнах да ти влизам във вратите. В интерес на истината му правя евала, че поне намали, за да мина и не е имало къси-дълги, клаксони и тем подобни от негова страна.

Между другото, не съм сигурен на 100%, че беше той, но едва ли са много младежите като него с мега лачени 92ки (беше я лъснал на огледало ми се струва).

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook