Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 27.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каручки

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от horhef » 12 Мар 2018, 17:15

Don_Diego написа::OT: Аз бях с бус и си скъсах нервите от Пловдив до София - супер натоварен трафик, от тунела до София беше почти невъзможно престрояването, в която и да е лента. Карах в лявата със скоростта на потока, е няколко бмвта избушиха лостчетата на дългите да светкат :banghead: . На няколко направих път да минат и съжалявах - ми то едното е36 (беше най-настоятелен) тръгва да тръгва и не тръгва, настъпих и както бях с 8 души в буса го изтеглих на едно изкачване :oops: :help: :mhihi:


В колко часа е било това? Аз влезнах в София около 20:30 и движението беше спокойно. Е може би 20-на км преди София вече се сгъсти но чак такова движение :shock:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 12 Мар 2018, 17:32

Около 18:00 беше задръстването преди тунела, след това към София заради камионите в дясната лента и некадърните шофьори в лявата движението беше ужас. В София още на първия светофар нямаше и помен от всичките тези коли по магистралата
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TNT » 12 Мар 2018, 18:09

Често пътувам по магистралите и не мога да разбера как може всички да са толкова некадърни. Пълно е с такива, дет светкат, пък после ги изпреварваш. То по-лесно шофиране от магистралното няма, ама на моменти баси напрежението става от олигофрени. Последния път някой беше спрял в аварийна лента точно до бензиностанция (ама буквално, не преди това или след това). Съответно гениалният турски ТИР-аджия реши че точно там ще навие пълен ляв рязко да минава в лява лента. Спирачки до 40км/ч в лява лента :help: Добре, че си пазих дистанция от колата отпред и спирачките държат. Такива неща като престроявания, гледане в огледалата, мигачи... на повечето хора са им доста чужди.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 12 Мар 2018, 18:12

имам отговор - умението за шофиране и адекватност е правопорционално на интелигентността... :wave:

колкото по-тъп си, толкова по-некадърен шофьор си...

справка - таксиджии :mhihi: цял живот караме и все не става :dunno: (99.9%)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TNT » 12 Мар 2018, 18:24

Значи жените са яко тъпи :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Малкото жени, които познавам и карат добре... наистина са доста интелигентни.

Сещам се за умни хора, които не могат да карат. Ама за тъпи, дето могат... нещо не мога :mhihi: За бакшишите съм съгласен с 2 ръце. Не мога да разбера как може по цял ден да шофираш и пак да си смотан. Веднъж се возих при един, който гледаше скоростите като сменя :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 12 Мар 2018, 18:26

Вчера един пич спря в аварийната (ама почти беше настъпил лентата и да е в активната лента :banghead: , паркинг отбивка имаше след 3-4км) и свали кучето да го разходи.... :help: :banghead: .
Аварийни или триъгълник са само за балъците :ranting:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Мар 2018, 20:40

Не пипайте сега бакшишите, аз повечето, които познавам умеят да карат доста над средното ниво за страната. Преди в ефира нощем постоянно се коментираше кой идиот как минава и не може да кара. Такситата, които не можеха да карат се базикаха и те постоянно.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 12 Мар 2018, 21:16

Що да не пипаме?
Аз се повозвам и да ти кажа добре каращите са единици... Едно момче даже го поздравих щото ми направи впечатление, че кара с мисъл. Беше пуснал и готина музика :mhihi: Чети, че прави впечатление на фона на останалата паплач караща таксита.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Bogat-Beden » 12 Мар 2018, 21:45

Don_Diego написа:Вчера един пич спря в аварийната (ама почти беше настъпил лентата и да е в активната лента :banghead: , паркинг отбивка имаше след 3-4км) и свали кучето да го разходи.... :help: :banghead: .
Аварийни или триъгълник са само за балъците :ranting:


Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 12 Мар 2018, 21:49

Ей заради такива като тоя не вярвам на "случайно" объркващите се винаги от грешната лента преди кръстовище...


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ylaine » 12 Мар 2018, 22:12

dextuar, само един въпрос - превиши ли скоростта, за да го настигнеш? Искам конкретен отговор, без обяснения защо и как.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 12 Мар 2018, 23:40

Искаш да изкараш превишената скорост по-селско изпълнение в случая ли?.....Bitch, please...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 13 Мар 2018, 8:01

Don_Diego написа:Искаш да изкараш превишената скорост по-селско изпълнение в случая ли?.....Bitch, please...
Тоя филм в тази тема вече съм го гледал, нека си гъдае колегата кой с колко е карал :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от host » 13 Мар 2018, 9:23

Няма смисъл... Шофьора на Фиата е велик пич/мацка... А снимащия е тъпак и само се заяжда. Фиата на никой не пречи и само разтоварва трафика, така повече коли минават, всеки като него ако прави ще се оправи държавата като цяло.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Vasko_G » 13 Мар 2018, 10:27

Вчера попаднах на сходната ситуация, като от филмчето на колегата dextuar. На кръстовището бул. "Гоце Делчев" и улица "Хенрик Ибсен" има две ленти ленти за десен завой в посока МОЛ Парадайс. Аз съм си застанал чинно в дясната лента, тъй като на следващия светофар ще правя пак десен завой по Луи Айер. В дясно от мен чака бяла дачия. Светва зелено, аз започвам завоя в дясната лента, обаче дачията започва да затваря завоя и пред мен има два варианта - влизам в мантинелата или нагъвам дачията. Предпочетох трети вариант - да му свирна, за да си държи платното. Обаче на следващия светофар се изравняваме и се отваря прозорецът на пасажера и една плешива глава, поразена от тежко акне, започна да псува и като наблегна на факта, че само жената и децата в колата ме спасяват от инвалидизиране. Но това не е важното, важното е, че ме нарече "смачканяк" и, тъй като до сега не съм чувал този израз, ми се ще да попитам дали е характерен за конкретен край на Родината или е плод на изблик на лингвистична креативност от страна на плешивата тиква.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook