Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 20 Яну 2018, 18:45

В този случай няма как да реагираш, просто ще си лежиш в болницата и ще псуваш съдбата. Ако тия емеймени обаче случайно полицията ги е хванала и не са се измъкнали с някое прокурорче, аз лично бих ги съдил до дупка.
Разбира се, че не е правилно някой да набие някого, защото по невнимание му е зажулил колата.
Но аз описах различен случай, засега без нито един отговор.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от alekangg » 20 Яну 2018, 19:22

michev написа:
Мордехай написа:Pampo, не забравяй че това е автомобилен форум и повечето хора не са като теб, а и някоѝ имат коли в които са вложили не малка част от себе си. Не всички карат очукани коли. Декстъра е излезнал в състояние на афект, не вярвам да има някой, който не е правил подобно нещо. Много светци се изказаха, но нещо не ми вдъхват доверие.

+1 Винаги на такива паркинги, спирам възможно най-далеч от входа на магазина, където около мен няма никакви коли! И аз не карам войнишка манерка, и за мен има значение как ми изглеждат колите, дори да са прости 36-ци и една дърта Е30-ка!

И така пак няма гаранция...
Преди няколко месеца бях спрял доста назад на паркинга на Метро, около мен беше празно.
Като де върнах намерих огънат калник и висящ мигач..бая се чудих как е станало, нямаше одрана боя, само хлътнало. Според мен някой идиот е ударил колата с количката или нещо подобно, но не е от друга кола.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 20 Яну 2018, 19:45

Subaru mantinela sti
Изображение

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 20 Яну 2018, 19:48

@Мордехай: след ритника слизам и правя нов пациент на телк
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от kiko » 20 Яну 2018, 22:43

или съвсем небрежно още в движение наполовина изпитото айрянче полита към чалга фемилито и който има късмет ще остане чист :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от c04 » 21 Яну 2018, 1:21

Е, не беше ли с Дефендъра :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от E34 » 21 Яну 2018, 21:21

Мордехай написа:КАК БИ ПОСТЪПИЛ ВСЕКИ ОТ ВАС?


Кво да ти кажа чуек....зависи много на къв кеф си. При мен състоянията варират от турбо небрежарка до мега армагедон! При едни ситуации ми е било толко смешно, че като им се ухиля насреща и кажа "извинявай браааат" дори и аз да съм невинния и тия ме гледат те тека :shock: :shock: :shock: В други случаи за много по-безобидни ситуации кога са ма фанале на армагедон...бе срам ме е от един два случая. Но да ти кажа сега като се замисля, много по-добре съм се чувствал и всичко е било ок, когато съм бил небрежарка. Тва да се ухилиш на некой отсреща къде се пеняви от псуване, кво да ти кажа...голем ефект има. В твоя случай най-тарикатското изпълнение е било да слезеш и с голема усмивка да изръсиш некой лаф. Ама за тва се искат мноо тренировки.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 22 Яну 2018, 1:26

Удрят ти колата, псуват те и ти я ритат и ти слизаш с усмивка и ръсиш лафове?!..
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от kiko » 22 Яну 2018, 10:22

оммммммммм :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Е.Димитров » 22 Яну 2018, 10:55

Как ме е яд, тръгнах да си прехвърлям видео клипове от регистратора и нещо се прецака и се изтриха.
А съботата беше богата на събития в Пловдив
Някакъв дечко, с мерцедес караше на зиг заг по голям булевард (Бул. Източен) и то около обяд, малко по-късно, друг подобен индивид, на Мария Луиза мисля се казва този булевард, отново в Пловдив, мина покрай всички коли лекичко от страни и просто не спря на светофара, който си светеше червено. Мина си като "пич" , ама "тихичко"
В този ден, това беше поне 5 тата кола, която минаваше "тихичко" на червено, ама не туко що светнало червено, просто идва на светофара, минава покрай мен, както чакам да светне зелено...и минава.
Имам чувството, че специално в Пловдив, светофара служи само за осветление и знаците му са препоръчителни :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от KPETEH » 22 Яну 2018, 11:42

и в София го има тоя феномен. Светофара от моргите в горубляне към цариградско...
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TheDriver » 22 Яну 2018, 13:15

Мдаа, и в София е същото :driving:
Редовно минавам през две места на които червеното е само за балъците, а "тарикатите" си завиват надясно без изобщо да гледат какво свети. Предрежда се цялата колона от ляво през насрещното платно и си завиват надясно като се набутват в потока на който му свети зелено. От време на време идва патрул, но спират на видимо място и бързо се научиха как да ги забелязват дали са там.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 10.08.2009
Пол: Мъж
Кара: тази
Мечтае да кара: онази

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Stoqnov_1979 » 22 Яну 2018, 13:39

Еее,че то в нашата страна жълтото и няколко секунди от червеното се смятат за зелено...по закон :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 22 Яну 2018, 13:43

Или най-много "късно жълто" :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 25.09.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: Лястовица с рамка

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Tenata » 22 Яну 2018, 15:47

Knoxville_ написа:Или най-много "късно жълто" :ok:


В Пловдив има четвърти цвят за светофар "Оранжево"! :)))
ИзображениеИзображение
на пътя и пред БОГ, всички сме равни!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook