Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1027
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от andy » 15 Юни 2018, 13:09

Aбе вие луди ли сте или .... сменете доставчика.
Аз ще съм виновен ако станело ПТП за това че някой си моторист решил да си кара по осевата линия, още повече че е двойна непрекъсната.
Тез дето телерират моториста да си ги пазят. Аз ще ги пазя като вземат да карат като нормално ППС, а не да профучават с 200 покрай мен по осевата линия. :banghead:

п.с. страничните огледала не са задължителни за едно ППС, освен ако не са му затъмнение задните странични стъкла.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от host » 15 Юни 2018, 13:14

Аз не обръщам толкова внимание, в тоя случай че е мотористаю, ами ако си тръгнал да правил нарушение... Пази се сам, колегата, че е настъпил осевата... еми случва се.

Никой не може да те предпази от собствената ти идиотия.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 20.03.2007

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от blackgod » 15 Юни 2018, 13:16

dextuar написа:Зад мен, предполагам в мъртва точка, защото не го бях видял, но и неочаквах да има някой до мен, беше със скутерче.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Това подчертаното мисля че дава отговор защо непрекъснато си в конфликт с околните на пътя. Предполагам е от липса на опит, защото опитните в 99% от случаите знаят
какво може да стане и си съобразяват поведението на пътя така че да не попадат в конфликтна ситуация.
Предполагам не ти е било за първи път покрай теб да минава мотор, велосипед или друго двуколесно?

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 15 Юни 2018, 13:22

Докато намирате обяснение за всякакви "извънредни" ситуации с цел да ги оправдаете не очаквайте да намалеят селските изпълнения по пътя :winky:
И обяснявайте колкото си искате колко сте примерни и образец за подражание, ние си знаем че не сте :mhihi:

По: мотористите още малко ще ги изкарате с повече права на пътя от линейките, пожарните и другите коли със специален режим
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 15 Юни 2018, 13:25

Vra4anin написа:Не ми се навлиза в полемики колеги :wave:.

Само един въпрос към dextuar имам: ти видя в огледалата си като моториста ти идваше отзад? Или чак като ти почука по стъклото разбра, че е имало моторист?


Да, видях го, че е зад мен, СЛЕД КАТО бях си довършил маневрата.

blackgod написа:
dextuar написа:Зад мен, предполагам в мъртва точка, защото не го бях видял, но и неочаквах да има някой до мен, беше със скутерче.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Това подчертаното мисля че дава отговор защо непрекъснато си в конфликт с околните на пътя. Предполагам е от липса на опит, защото опитните в 99% от случаите знаят
какво може да стане и си съобразяват поведението на пътя така че да не попадат в конфликтна ситуация.
Предполагам не ти е било за първи път покрай теб да минава мотор, велосипед или друго двуколесно?


Айде са пък непрекъснато. Ще ви монтирам тук на моралистите по една камера в колата и ще ви качвам клиповете тук и ще си забравите набързо регистрацията във форума :mhihi: .

Разбира се, че не ми е за пръв път. Със сигурност зад мен не е карал преди това, може да се в включил от някоя пряка, имам си едно на ум за подобни ... индивиди и знам, че им е редовен номер, дискутирали сме го и в тази тема и всички знаем, че трябва да се грижим за здравето на мотористите, да не ни дишат газовете от липсващия ДПФ, че после, ако тях ги няма, кой ще го облекчава движението :dunno:
Последна промяна Dextuar на 15 Юни 2018, 13:27, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 15 Юни 2018, 13:26

dextuar нали си наясно, че същата ситуация може да се случи на прекъсната линия и същият ще е там съвсем в правото си. Дано сега разбереш какво се опитва да ти кажа вра4анина (този хондаджия :ok: )

(bubsa) написа:Тая тема стана непоносимо глупава :no: :banghead:


Преди няколко страници помолих за реакция и малко разчистване на плявата и спазване на добър тон, всички групово си го преместихме в другия крачол :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 20.03.2007

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от blackgod » 15 Юни 2018, 13:44

dextuar написа:Айде са пък непрекъснато. Ще ви монтирам тук на моралистите по една камера в колата и ще ви качвам клиповете тук и ще си забравите набързо регистрацията във форума :mhihi: .

Don_Diego написа:Докато намирате обяснение за всякакви "извънредни" ситуации с цел да ги оправдаете не очаквайте да намалеят селските изпълнения по пътя :winky:
И обяснявайте колкото си искате колко сте примерни и образец за подражание, ние си знаем че не сте :mhihi:
По: мотористите още малко ще ги изкарате с повече права на пътя от линейките, пожарните и другите коли със специален режим

Пичове, незнам защо решавате че някой ви чете морал. Като гледам повечето колеги, гледат да ви дадат безплатен акъл, на база опита който имат.
Не виждам някой тук да е предявил претенции, че е безгрешен на пътя и че спазва правилника на 100%.
Само гледайте докато си отстоявате "правата" на пътя някой да не пострада сериозно, че това е филм в който съм убеден въобще не ви се влиза.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от c04 » 15 Юни 2018, 13:56

К`во го изкарахте виновен Декстърчо :mhihi:, съвсем си е в правото. Според всякакви закони и правила, няма място успоредно до друга кола в същата лента :censored:
ПС: това е чест техен номер, и на мен ми се е случвала подобна случка(може би малко по-безопасна :mhihi: ), ама катила си замина без да ми блъска по джамовете.Ай стига с тез мотористи вече, докато той е върху мАторя си, а аз в 2тона желязо, ще внимава за себе си 2 пъти повече и от мен. :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Bexim » 15 Юни 2018, 14:12

Vra4anin написа:Пазете се вас бе колеги! Пускайте бързащите и киселите да заминават на майка си в потката и не си ги слагайте присърце. Дори и това, на пръв поглед да ви се струва, че по този начин толерирате безнаказаността и неспазването на правилата. Дори и това да накърнява по някакъв начин его-то ви. Пикайте на това его, щом може да запазите вашият живот, движимо си имущество или спокойствието и нервите си здрави.

Друго не мисля, че има смисъл да се каже!!! :bowdown:
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 20.03.2007

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от blackgod » 15 Юни 2018, 14:20

@Vra4anin: Май само тези които сме минавали през нещо такова, се разбираме.
Другите ако имат акъл, може и да се замислят малко.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Фидел Кастро » 15 Юни 2018, 14:24

Don_Diego написа:Той сам предложи да плати кеш (цитирам: дай да ти платя кеш щом няма да мине протокол, че да не чакаме кат.

Това коренно променя ситуацията и макар да не съм длъжен ти се извинявам. Явно нещо не е било наред в този тип (алкохол, ГО или нередовни документи). Не случайно споменах, че имам добри впечатления от теб и се учудих. :)
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3197
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от laviatan » 15 Юни 2018, 14:25

Bexim написа:
Vra4anin написа:Пазете се вас бе колеги! Пускайте бързащите и киселите да заминават на майка си в потката и не си ги слагайте присърце. Дори и това, на пръв поглед да ви се струва, че по този начин толерирате безнаказаността и неспазването на правилата. Дори и това да накърнява по някакъв начин его-то ви. Пикайте на това его, щом може да запазите вашият живот, движимо си имущество или спокойствието и нервите си здрави.

Друго не мисля, че има смисъл да се каже!!! :bowdown:

Това мнение ще си го сложа в колите на видно място :yes: . Темата синтезирана в няколко реда !
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook