Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от steeN » 27 Апр 2017, 21:50

madafaka_donkele написа:Maжи се направо с кремче с UV фактор 50 да не изгориш :kuku:


Над 30 е безсмислено, защото скалата е логаритмична :yes:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1028
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от andy » 28 Апр 2017, 7:48

dextuar написа:
andy написа:
madafaka_donkele написа:Тва със затъмняването никога не съм го разбирал, все още не го разбирам и най-вероятно никога няма да го разбера.Най-мразя да карам зад някой затъмнен и да не виждам през него кво става напред :banghead: Винаги минавам в режим 500% повишена концентрация, заради такива малоумници :banghead:


Ми не карай тогава. Ползвай градския транспорт. Чудно ми е как караш зад SUV-ве, баничарки, малки и големи камиони и автобуси и др. Или бай Иван като си е напълнил комбито от село. Как ли виждаш зад такива автомобили?

Колко баничарки си виждал със затъмнено предно стъкло, нали все пак говорим и за случая от клипа. Аз нямам нищо против задните странични и задното да си го фолира, ако иска и на 3 слоя, ама предните защо са така? И как така тази кола не е спряна от движение?


Четеш ли внимателно какво цитирам или просто спамиш?

А относно спирането от движение. Всеки си гледа в неговото канче. Ама типично за българина гледа в канчето на другия.
Един ако вади милиони, а ти не можеш, пак ли ще мрънкаш.

п.с. пак казвам, че цитирам колега и нагледно съм показал кое. Никъде не споменавам за клипа ти.
Последна промяна andy на 28 Апр 2017, 8:01, променена общо 2 пъти

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 28 Апр 2017, 7:57

andy написа:
dextuar написа:
andy написа:
madafaka_donkele написа:Тва със затъмняването никога не съм го разбирал, все още не го разбирам и най-вероятно никога няма да го разбера.Най-мразя да карам зад някой затъмнен и да не виждам през него кво става напред :banghead: Винаги минавам в режим 500% повишена концентрация, заради такива малоумници :banghead:


Ми не карай тогава. Ползвай градския транспорт. Чудно ми е как караш зад SUV-ве, баничарки, малки и големи камиони и автобуси и др. Или бай Иван като си е напълнил комбито от село. Как ли виждаш зад такива автомобили?

Колко баничарки си виждал със затъмнено предно стъкло, нали все пак говорим и за случая от клипа. Аз нямам нищо против задните странични и задното да си го фолира, ако иска и на 3 слоя, ама предните защо са така? И как така тази кола не е спряна от движение?


Четеш ли внимателно какво цитирам или просто спамиш?
Само първото изречение ли прочете :winky:

Ето междувременно докъде стига наглостта на някои хора...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 28 Апр 2017, 20:31

Абе кво става тия дни по пътищата? Да не би да има нови ограничение за скорост? два поредни дни товарни бусове (с двойна гума отзад) ме разминават на междуградски път с по над 150 :kuku:
Изображение


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от steeN » 28 Апр 2017, 20:38

Кефи ме колко са некадърни от пътна полиция... при условие, че имат супер лесен начин да събират пари, което е единствената им цел общо взето, дори и тва не могат да правят :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 28 Апр 2017, 20:45

Не повдигай темата за пътните власти (кат и даи), че ми кипва. Днес уж спираха камионите в 16:00.....е повече изглеждаше сякаш спряха колите тогава :kuku:
На места където винаги има екип от даи да проверява камионите - нямаше следа от тях. 600км из България днес и видях един-единствен техен екип, заедно с екип на кат да отбиват камионите на магистралата към 18:30 :banghead:
Излишно е да обяснявам какво става като към натоварения автомобилен трафик (пълен с идиоти междудругото), добавим безброи тирове с всякакви размери и луди зад волана.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от kiko » 29 Апр 2017, 9:40

Don_Diego написа:Не повдигай темата за пътните власти (кат и даи), че ми кипва. Днес уж спираха камионите в 16:00.....е повече изглеждаше сякаш спряха колите тогава :kuku:
На места където винаги има екип от даи да проверява камионите - нямаше следа от тях. 600км из България днес и видях един-единствен техен екип, заедно с екип на кат да отбиват камионите на магистралата към 18:30 :banghead:
Излишно е да обяснявам какво става като към натоварения автомобилен трафик (пълен с идиоти междудругото), добавим безброи тирове с всякакви размери и луди зад волана.

Вчера на магистрала люлин си ги спираха яко камионите малко след излизане от София към 17.00 имаше поне 30ина тира
пс. а защо ги спираха?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 29 Апр 2017, 14:25

пс. а защо ги спираха?
За да не пречат на софиянци да се приберат по родните си места.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Апр 2017, 14:33

Е как защо? Понеже в нашата държава има към 150 почивни дни годишно и работата на останалия свят, който е решил да не почива, трябва да спре за да могат Софиянци някак да се изнесат от града и да им е по-спокойно. Затова спомагат и новините с разните там заглавия "голямото пътуване/прибиране" и не знам си още какво сякаш всички отиват на околосветско. :kuku: Сякаш тези хора за пръв път сядат в коли и всички други са им длъжни защото те отиват да почиват или нещо такова. И като изпращят някой ревльо на екрана да ти обяснява колко бил чакал и какво задръстване имало, което не било нормално и направо се чудиш смях или какво да изразиш. Как да не е нормално след като всеки втори се е натъпкал в град предвиден за 4-5 пъти по-малко народ? И всеки път голям рев. Ми да си стоят у тях като не могат да карат. Тировете им пречели. Добре, че са тия тирове за куп неща, ама едва ли някой мрънкащ се замисля над това.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от alekangg » 29 Апр 2017, 17:50

Top Gun Maverick написа:Е как защо? Понеже в нашата държава има към 150 почивни дни годишно и работата на останалия свят, който е решил да не почива, трябва да спре за да могат Софиянци някак да се изнесат от града и да им е по-спокойно. Затова спомагат и новините с разните там заглавия "голямото пътуване/прибиране" и не знам си още какво сякаш всички отиват на околосветско. :kuku: Сякаш тези хора за пръв път сядат в коли и всички други са им длъжни защото те отиват да почиват или нещо такова. И като изпращят някой ревльо на екрана да ти обяснява колко бил чакал и какво задръстване имало, което не било нормално и направо се чудиш смях или какво да изразиш. Как да не е нормално след като всеки втори се е натъпкал в град предвиден за 4-5 пъти по-малко народ? И всеки път голям рев. Ми да си стоят у тях като не могат да карат. Тировете им пречели. Добре, че са тия тирове за куп неща, ама едва ли някой мрънкащ се замисля над това.


Я пак.
https://www.cargopedia.bg/%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-e%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0

Май не е само у нас, но да у нас последно го въведоха.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 29 Апр 2017, 21:28

Само дето в петък, в работно време има забрана само в България. За мен е правилно от петък вечерта до понеделник сутринта, но не и в работно време в последния работен ден на седмицата. Но все пак аз съм пристрáстен.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 29 Апр 2017, 22:32

Два поредни дни попадам на някакви тотални селтаци - изнасям се да ги изпреварвам и ускоряват за да ме държат в насрещното. Нещо срамно ли има в това да те изпреварят или в КрайноНекадърният регион си е нещо нормално ( и двата пъти днес бяха КН регистрациите,вчера на Ам Хемус пък ВТ се изживяваше като карач ) :kuku:

Пп: сериозно се замислям и аз да сложа един регистратор вече
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 30 Апр 2017, 0:10

преди малко на булевард Овча Купел, докато чаках за ляв покрай мен мина рейс от градския със 100 км/ч... не преувеличавам и имам свидетели... :shock: :mhihi:

сигурно е закъснявал за мача на Кличко, но на метър от мен ми се стори страшно да се движат 20 тона толкова бързо градско ... :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 30 Апр 2017, 6:07

Мордехай написа:Само дето в петък, в работно време има забрана само в България. За мен е правилно от петък вечерта до понеделник сутринта, но не и в работно време в последния работен ден на седмицата. Но все пак аз съм пристрáстен.

Е този вид на забраната го чакам от години :mhihi: Ама греда.Виж,че и сега няма къде да се спрът камионите,а за нормални условия да не говориме(тоалетна и храна)
А честно казано не виждам с какво толкова пречат камионите на трафика.Можеби само в кресненското дефиле и на още едно,две места биха предизвикали затруднения за трафика,но ако хората имат дисциплина на шофиране пак няма да има големи драми.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TNT » 30 Апр 2017, 11:19

Еми няма как да има дискриминация и да спрат само турските камиони :mhihi: По АМ Тракия 90% от "ситуациите" са с турски тираджии.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: AlonsoBest, Bing [Bot], MrManson

Последни теми
Facebook