Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 18 Яну 2018, 20:27

Ареее, почна се :mhihi:

bmwninjapower.com
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от shlosera » 18 Яну 2018, 20:46

Аз едно не разбрах. Оня ден едно детенце на видима възраст 5-7г при слизането от колата удари моята с вратата, трябваше него да бия или майка му? Не ми стана приятно, ама дай да се изтрепаме заради едната одраскана тенекия.

Изпратено от моят G3311 с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 18 Яну 2018, 20:55

Как може да сравняваш акъла на дете с този на мъж на видима възраст 40+ или викаш детето возеше майката и затова са спрели дебилно до теб и са те ударили?


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 18 Яну 2018, 21:26

Има хора, които са отвратително прости и нахални. Понякога си мисля, че заслужават да ги пребиеш или убиеш дори. За съжаление последствията са много тежки. Много добър пример е случая с това момче, което е убило възрастния човек. Сега животът му ще се разбие доста сериозно.
Много е гадно някой да ти удари колата с вратата си и да не му пука. Особено ако обичаш колата.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от shlosera » 18 Яну 2018, 21:55

Да има изключително нагли, тъпи и немислещи индивиди,които заслужават един здрав пердах, обаче не си заслужава да си съсипеш живота, колкото и да обичаш колата и тн. Наглед безобидни 2 шамара могат да се превърнат в ужасен кошмар до живот, в такива ситуации нищо не се знае и не е сигурно, виждал съм как човек си гълта езика от шамар, а и колкото да си луд, нинджа и тн винаги има поне един по-луд от теб :D Слезнеш ли от колата трябва да си наясно, че има шанс да отидеш на топло или под земята, броиш до 10 и ако все още си готов слизаш и квот стане.
Dextuar сравнението ми може да не е уместно, но резултата от действието е един и същ. Незнаеш на човека от твойта ситуация какво може да му е на главата.

Изпратено от моят G3311 с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 19 Яну 2018, 9:09

На малкото дете винаги може да му е*еш майката :ok:

На мен ми стана малко тъжно за белия голф. Тъкмо го беше постегнал и задната броня е виснала отляво :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от terorero » 19 Яну 2018, 9:24

Правилото за 10-те секунди е много ефективно за охлаждане на страстите. Лично аз се паля много бързо и бих направил кви ли не глупости от едното му честолюбие, да пази господ... Обаче като знам как на свобода се разхождат абсолютно психясали индивиди, разни бивши военни, полицаи и кви ли не още, които държат огнестрелно оръжие в колите си просто не си струва. Наскоро мой познат, възрастен човек, който винаги съм мислил за много мил и хрисим на пръв поглед поне, ми разказва как някъв си го засекъл, скарали се и оня тръгнал да излиза и да се разправя с моя човек, който пък бръкнал в жабката и изкарал "зареден Макаров" :conf: Направо се шокирах как човек, който дет се вика прави на мравката път и общо взето си е пълен мишкар държи заредено оръжие в колата си и явно би го използвал дори при някъв дребен повод...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от E34 » 19 Яну 2018, 10:32

Алооо Декстъра нинджата (и другите кандидат такива), ами ако си бил спрял баш пред Кауфланд-а на готино място, ми той и набора е видял от тебе и се наместил богоугодно. И стига с тия врати бе! Приемете, че като ходите навсякъде по обществени паркинЗи с "премиум" кочините, вратите ви се удрят постоянно. Най-малкото щото сте "премиум" и некой като оня с голфа от кеф ше ви обърше една. Тва е истината. Шоуто с палката нема го коментирам, приеми че си изкарал късмет и вкарай този ден в календара с курбаните дето трябва да ги правиш през годината. Със сигурност ангела спасител се е намесил и баща ти баш в този момент се е появил. Щото ше ви кажа, че доста от наборите "чичаци" вече са толкова изтрещели, че всеки се е запасил я с некой макаренко я с некакво кукри или в най-лошия смисъл отверка и ги ползват без много много да му мислят...мдаааа деца големи, жената с мустаци, любовницата и тя, живота сив и скучен....сеш' се. Така че споко по принцип.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от DaGa » 19 Яну 2018, 10:53

dextuar написа:Днес чакам баща ми да вземе един хляб от Кауфланда до нас, магазин с поне 300 места, от които поне половината към момента са свободни. Спрял съм си в ограничение, до мен, пред мен НЯМА НИКОГО. Идва един чичак с паркетна джипка и спира плътно до мен, като едвам-едвам излиза и естествено ми удря вратата. Няма да лъжа, директно слязох с намерението да го бия. Нямах намерение дори да го заговарям, взех палката и тръгнах по него. Докато го стигна, вече беше влязъл в магазина и баща ми тъкмо излизаше и ми вика къде с тая палка, та на тоя му се размина. Далеч не съм някаква нинджа, но това преля чашата ми на търпение. Разбирам да я няква тъпа пут*а заспала, ама като не можеш да паркираш и имаш ЦЯЛ ПРАЗЕН ПАРКИНГ, защо се ръгаш до някого, удряш твоята и неговата кола :banghead: Ами ако не бях в колата, кой знае какъв удар щеше да е :ranting:
Ти си "голям" мъж ве... Що слезна с палка ? Без нея кво ? Не можеш да се правиш на мъж май,а....

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 19 Яну 2018, 10:54

E34 написа:мдаааа деца големи, жената с мустаци, любовницата и тя, живота сив и скучен....сеш' се.

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

дай некви въшни белези на тези, че да ги заобикалям отдалече, за налитане на бой изобщо не говорим :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: SF
Пол: Мъж
Кара: 1.8TQ, C3204M, mk7.5 4M

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от HITMAN » 19 Яну 2018, 10:58

E34 написа:....



+1 :clap:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от BaDxBoY » 19 Яну 2018, 11:04

Мордехай написа:Има хора, които са отвратително прости и нахални. Понякога си мисля, че заслужават да ги пребиеш или убиеш дори. За съжаление последствията са много тежки. Много добър пример е случая с това момче, което е убило възрастния човек. Сега животът му ще се разбие доста сериозно.
Много е гадно някой да ти удари колата с вратата си и да не му пука. Особено ако обичаш колата.


Е тук ако има някой, който би слезнал и би нападнал пенсиорен на 68 години с юмруци, би било доста тъжно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TNT » 19 Яну 2018, 11:06

hell's angel написа:
dextuar написа:Днес чакам баща ми да вземе един хляб от Кауфланда до нас, магазин с поне 300 места, от които поне половината към момента са свободни. Спрял съм си в ограничение, до мен, пред мен НЯМА НИКОГО. Идва един чичак с паркетна джипка и спира плътно до мен, като едвам-едвам излиза и естествено ми удря вратата. Няма да лъжа, директно слязох с намерението да го бия. Нямах намерение дори да го заговарям, взех палката и тръгнах по него. Докато го стигна, вече беше влязъл в магазина и баща ми тъкмо излизаше и ми вика къде с тая палка, та на тоя му се размина. Далеч не съм някаква нинджа, но това преля чашата ми на търпение. Разбирам да я няква тъпа пут*а заспала, ама като не можеш да паркираш и имаш ЦЯЛ ПРАЗЕН ПАРКИНГ, защо се ръгаш до някого, удряш твоята и неговата кола :banghead: Ами ако не бях в колата, кой знае какъв удар щеше да е :ranting:


Цък :mrgreen: :ok:

И аз това си мислех :mhihi: Даже имам някакъв спомен, че имах подобен въпрос назад по страниците :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от don_gori » 19 Яну 2018, 11:23

Много баДки станаха у форума, добре че още са на палки че ако вземат пистолетите случая в Нови Искър ще е пей сърце :ok:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 19 Яну 2018, 11:28

Тая версия обсъди ли се в оная тема, да са му одраскали колата на Росен ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook