Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 16 Мар 2017, 19:09

Нямам ни пищов, ни пагони - гол оглюв съм. Просто като карам не се занимавам с телефон (говоря през блутут-а на колата когато съм сам в колата, в останалите случаи - червената слушалка), радио, прическа, бъркане в носа, четене на хороскоп и блеене като цяло. Карам на дистанция достатъчна да не виждам асфалта между мен и предната кола когато съм в задръстване и пълзим, пък никой не съм превзел отзад. Виж мен да ме превземат е друг въпрос - 3 или 4 пъти вече.

@KРЕТЕН: Аз нищо не проповядвам, декс се възмущава че се навират прекалено нахално пред него и аз му казвам какво да прави за да го няма тоя вариант. Ако успее да се бутне по-напред - много здраве на майка му! "Оперативни" нарочно е в кавички защото е иронично (така си ги наричаме в офиса), идеята е че тия коли рядко се оставят да ги изпреварват, пък било то и доброволно да пускат аванта. Ти знаем, че си капацитет по всичко ама още чакам да ми обясниш за веригите за сняг в е39 раздела
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от sixstraight » 16 Мар 2017, 21:37

А с каква цел карате толкова блзко до предната кола, мен ме дразнят такива работи да ми се залепи някой на м бронята и черната хела. Сутринта на сливница един жалък човечец с безлична кола (форд фокус комби) така се лепеше на всички и караше като на писта обаче си бяхме в задръстване и си вървяхме горе долу заедно толкова пъти смени рязко лентите че от мотопфое до орион са му се износили накрайниците като за 50км.
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Denmark » 16 Мар 2017, 23:02

бях го пускал някъде другаде това видео: https://www.youtube.com/watch?v=XKH5Gd92k74 :mhihi:

p.s. lesson 3 :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от E34 » 16 Мар 2017, 23:20

Denmark написа:бях го пускал някъде другаде това видео: https://www.youtube.com/watch?v=XKH5Gd92k74 :mhihi:

p.s. lesson 3 :mhihi:


Абе и аз бях сигурен, че е върховна селяния тва....ма нали такава е темата и хората споделят :mrgreen: Остава да им се радваме на ентусиазма и да се учим...keep going дет има един лаф колеги!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от KPETEH » 16 Мар 2017, 23:32

Don_Diego написа:
@KРЕТЕН: Аз нищо не проповядвам, декс се възмущава че се навират прекалено нахално пред него и аз му казвам какво да прави за да го няма тоя вариант. Ако успее да се бутне по-напред - много здраве на майка му! "Оперативни" нарочно е в кавички защото е иронично (така си ги наричаме в офиса), идеята е че тия коли рядко се оставят да ги изпреварват, пък било то и доброволно да пускат аванта. Ти знаем, че си капацитет по всичко ама още чакам да ми обясниш за веригите за сняг в е39 раздела

Недей чака, аз съм го обяснил още преди да питаш. Върни се и прочети. Той колегата си е достатъчно заухав, че да почне и да ги сплашва. Най-много да снима как го бият после некъде. Споделям само от опит, толко ми е капацитета.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 16 Мар 2017, 23:37

KPETEH написа:
Don_Diego написа:
@KРЕТЕН: Аз нищо не проповядвам, декс се възмущава че се навират прекалено нахално пред него и аз му казвам какво да прави за да го няма тоя вариант. Ако успее да се бутне по-напред - много здраве на майка му! "Оперативни" нарочно е в кавички защото е иронично (така си ги наричаме в офиса), идеята е че тия коли рядко се оставят да ги изпреварват, пък било то и доброволно да пускат аванта. Ти знаем, че си капацитет по всичко ама още чакам да ми обясниш за веригите за сняг в е39 раздела

Недей чака, аз съм го обяснил още преди да питаш. Върни се и прочети. Той колегата си е достатъчно заухав, че да почне и да ги сплашва. Най-много да снима как го бият после некъде. Споделям само от опит, толко ми е капацитета.
Чакай малко, са дай да треперим и да пускаме всяка псевдо батка, за да не ни бият, това ли намекваш? И откъде на къде някой ще си позволява да слиза и да ти държи сметка защо не си го пуснал, че чак и на бой да налита. Кога ще разберем, че това НЕ е нормално и ние като общество трябва да сме твърдо против, а не да стоим безпристрастно, да цъкаме с език и да си мишкуваме.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bam-bam » 20 Мар 2017, 9:43

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 20 Мар 2017, 10:01

човек, като стане на 50-55 години и акъла му отлита в космоса :mhihi:

чичка нинджа :mhihi: :box: :duel:

п.с. нинджата с рент-а-кар хахахахахахаха :mhihi: :banghead: :ranting: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 14.09.2015
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от navseal » 20 Мар 2017, 10:09

За съжаление подобни случки вече дори не са "новина".. Простотията и наглостта на Бай Ганьо нямат граници.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 20 Мар 2017, 22:47

С всеки изминал ден става все по-зле за каране (не само в София!). Днес извадих невероятен късмет, че нямаше кола до мен когато един ми отне предимство - успях буквално да скоча вдясно, с кола "изправена на фарове" (успях да спра напълно в края на кръстовището, движех се с 55-60 и май е време за летни гуми, че абс-а се побърка) :mhihi: . По-интересното беше, че докато навлизаше пред мен на платното ми размахваше среден пръст :kuku: . Беше със 190ка и ако го бях хакнал във вратите гаранция щях да му нанеса много сериозна телесна повреда.
Малко по-късно пък наблюдавах как голяма част от шофьорите и пешеходците не знаят регулировчика: колите щяха да го газят, а той милия остана без дробове да свири по неправилно пресичащи :mhihi:
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от randity » 20 Мар 2017, 22:56

За два дни, двама не знаят правилото на десностоящия. Като аре, тия днеска бяха две патки и ме изгледаха странно като им спрях до вратите, ама ония ден си беше човек на 45-50 години, размахващ ми ръце. :mhihi:

П.П. И да няма нали, че все другите са криви, и аз ония ден отнех предимство, като изобщо не обърнах внимание на знака. Приятелката ми вика "Е що не го пусна тоя", ми викам "За к'во да го пускам" - еми той е с предимство. Ми викам да си се беше набутал, ко да направя :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Lenco » 21 Мар 2017, 8:47

Това с предимството на дясно стоящия в кварталите е интересен казус. Усещам се, че и аз карам смело по по-широките улици, а тези които излизат от блоковете чакат. Цяла България е така, но улиците са равноправни и де факто ако реши дясно стоящия, който излиза от пресечката винаги може да създаде напрежение.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bum_bum » 21 Мар 2017, 17:31

Тия на The Mall са си удължили бариерите и вече не са моторсайкъл френдли.

А и неще да ме пусне с билетче. Явно не засича нищо по-малко от кола.

Намъкнах се след една кола естествено ма тва се спусна с баси силата. Щеше да ме прекъца :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от b_u_b_o » 21 Мар 2017, 21:15

bum_bum написа:Тия на The Mall са си удължили бариерите и вече не са моторсайкъл френдли.

А и неще да ме пусне с билетче. Явно не засича нищо по-малко от кола.

Намъкнах се след една кола естествено ма тва се спусна с баси силата. Щеше да ме прекъца :mhihi:

Доста ценна информация, в четвъртък мислех да разходя моторетката на работа. На излизане през -3 предполагам не беше проблем, там още си има място май?

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bum_bum » 21 Мар 2017, 21:53

Аз влязох през -3 (обикновено от там излизам). После на излизането изобщо не се и пробвах от там, а от изхода горе. Там дясната също беше удължена и не може да се мине.

Бариерата няма фото клетка или е само за коли и се спуска върху теб, ако караш зад някоя кола. Ако искаш да влизаш трябва да си плътно до нея на задната и гума с твоята предна. Т.е. селяндур-терорист-моторист. :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook