Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от kiko » 27 Окт 2017, 22:11

Много добре го познавам това кръстовище,и колкото да го гледам тоя клип все си мисля,че бмв-то от дясна лента тръгна да изпреварва черната кола и засече джипа.Да са нагледци колко да са! вижте,че след джипа още 2-3 коли си караха в тая лента за направо не е само той.Просто инфинитито получи хетрик отпред и отзад :mhihi: поне 100% е с каско след 10 дена ще е ок

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 27 Окт 2017, 22:12

dextuar написа:Офф, пак се засегнахте на модели :mhihi: И след 20 години пак ще си пеете едно и също, как Е46/Е36/Е39 са най-велики. Ама все има чувството, че като скочите в Е60/Е90/Ф30/Ф10 друга песен ще запеете и ще видим дали ще раздаваш оценки кое колко струва леко без покритие, ама айде :yes:

Както и да, извинявам се тогава, щом съм раздавал квалификации погрешно, признавам, че не съм минавал много пъти оттам, но от камерата ми се видя, че БМВ-то засича Инфинитито :bchug:

А моята Е90-ка само вия я споменавате, аз нито веднъж не съм я хвалил и изтъквал :dunno:


Уффф мъка.Аре да се разбереме да ме повозиш в е90-то и да ми покажеш някое е60 та да прогледна и аз,става ли?Че така явно ще си остана в първобитната ера с това е39 :confused: Искам да запея друга песен...много искам,НО няма как да стане с тея пластмасови кенефи който споменаваш :mhihi: :winky:
Защо си мислиш,че е90 и е60 са някакви непосилни космически кораби и каращите е46 и е39 не могат да ги имат?Искаш ли да ти кажа защо аз не карам 60 или 90?Ще ти кажа :mhihi: Ми за мен това са БОКЛУЦИ далече от БМВ :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 27 Окт 2017, 22:15

kiko написа:Много добре го познавам това кръстовище,и колкото да го гледам тоя клип все си мисля,че бмв-то от дясна лента тръгна да изпреварва черната кола и засече джипа.Да са нагледци колко да са! вижте,че след джипа още 2-3 коли си караха в тая лента за направо не е само той.Просто инфинитито получи хетрик отпред и отзад :mhihi: поне 100% е с каско след 10 дена ще е ок

Вината на тоя с бмв-то е,че се заплесва и не си хвана лентата навреме.Там ако си в дясната лента много често такиви типове от лявата за направо те натискат към тротоара :banghead:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 27 Окт 2017, 22:17

Айде дайте един гугъл мапс де :mhihi:
(bubsa) написа:Защо си мислиш,че е90 и е60 са някакви непосилни космически кораби и каращите е46 и е39 не могат да ги имат?Искаш ли да ти кажа защо аз не карам 60 или 90?Ще ти кажа :mhihi: Ми за мен това са БОКЛУЦИ далече от БМВ :idea:
Далеч съм от тази мисъл, просто силно се съмнявам още 10-15 години да караш Е39 и щеш-нещеш, ако искаш да останеш с марката, ще скочиш я на Е60, я на Ф10. Аз съм се возил много след като си купих 90-ката първо в Е36 и после в Е46 и НЕ ми хареса, така че е въпрос на вкус.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 27 Окт 2017, 22:25

dextuar написа:Айде дайте един гугъл мапс де :mhihi:
(bubsa) написа:Защо си мислиш,че е90 и е60 са някакви непосилни космически кораби и каращите е46 и е39 не могат да ги имат?Искаш ли да ти кажа защо аз не карам 60 или 90?Ще ти кажа :mhihi: Ми за мен това са БОКЛУЦИ далече от БМВ :idea:
Далеч съм от тази мисъл, просто силно се съмнявам още 10-15 години да караш Е39 и щеш-нещеш, ако искаш да останеш с марката, ще скочиш я на Е60, я на Ф10. Аз съм се возил много след като си купих 90-ката първо в Е36 и после в Е46 и НЕ ми харесаха, така че е въпрос на вкус.

Всякакви вкусове.На мен е36 ми харесва повече и от е46 и от е90 :D Просто ти гледаш на БМВ по един начин,а аз по друг.Новите модели за мен са равни на хюндай като тръпка...
Много пъти съм се замислял дали след време ще остана фен на марката,защото бмв-тата след е36(не 46 :mhihi: ),е39 и е38 просто ме отвращават :confused: Има малки изключения,но тях едва ли скоро ще мога да си ги позволя :mhihi:

Както и да е.Важното е ,че човека който плюят от клипчето не е виновен!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Lenco » 27 Окт 2017, 22:36

Много си е хубаво кръстовището и маркировка някой е нарисувал, но няма ден като мина от там някой да не тръгва направо от лентата за наляво.
сливница.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от shlosera » 27 Окт 2017, 22:51

Има ли водач с е30, 36, 46 в няква ситуация винаги е виновен та дори и да е на 500 метра, винаги е селяндур и джигит. Катаджиите и те като видят 36ца ще си счупят краката да тичат по улиците, а 30ка видят ли Юсеин Болт вода ще им носи :-D

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 6.09.2011
Местоположение: Божурище
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Nasko_ » 27 Окт 2017, 23:42

(bubsa) написа:Да,джипката е виновна.И тя и аудито преди нея минаха от грешната лента.Гугъл мапс не ми трябва.Всеки минавал от там без да блуждае в небесата е забелязъл,че лентите не продължават в една линия след кръстовището,а първата лента за ляв завой се пада точно срещу островчето.Това е и причината много неможачи да се подлъгват и да минават направо от нея.

Отдавна не карам този модел,но мога да хвана бас,че на тоя от клипа всяка част му е по скъпа от на твоята велика 320-ка :winky:



Имало все пак мислещи и адекватни хора, които не раздават квалификации, без да са наясно и въпреки че са видели самия случай! :)
На колегата, който ме нарече селяндур, неможач и там не знам какво не му се обиждам...от неговата камера не се вижда много добре случая и може да се е подвел...


Аз обаче също съм с видеорегистратор в колата и ще кача тук клипа от моята камера, на който мисля, че се вижда перфектно кой в коя лента се движи! https://www.youtube.com/watch?v=x-VEDcr ... e=youtu.be

п.п. То и този с Инфинити-то ми се накара, как така ми бил пуснал мигач, пък аз не съм го пропуснал да мине и къде съм се бил учил да карам. Много хора си карат по техни си правила, но ЗДвП е един и недвусмислен! :)
Не спори с глупак, защото ще те принизи до нивото си и ще те победи с опит!

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от c04 » 28 Окт 2017, 0:26

Еми идеално се вижда, че колегата си е 100% прав...А тоз с Жипа, егати дебила. Като е пуснал мигач, бягайте че минавам :banghead:


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от efren » 28 Окт 2017, 1:21

Тоя с инфинитито хем е мн отворен, хем като слезе от колата маха като вентилатор с тия ръце и обикаля около Жип-а все едно ще го купува :mhihi:
Чак да се зачудиш дали има каско.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 28 Окт 2017, 4:54

Декстърееее,гугъл мапс може да се учи от мене за София и половин Европа :mhihi:
https://www.youtube.com/watch?v=x-VEDcr ... e=youtu.be
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 28 Окт 2017, 4:57

Nasko_ написа:
(bubsa) написа:Да,джипката е виновна.И тя и аудито преди нея минаха от грешната лента.Гугъл мапс не ми трябва.Всеки минавал от там без да блуждае в небесата е забелязъл,че лентите не продължават в една линия след кръстовището,а първата лента за ляв завой се пада точно срещу островчето.Това е и причината много неможачи да се подлъгват и да минават направо от нея.

Отдавна не карам този модел,но мога да хвана бас,че на тоя от клипа всяка част му е по скъпа от на твоята велика 320-ка :winky:



Имало все пак мислещи и адекватни хора, които не раздават квалификации, без да са наясно и въпреки че са видели самия случай! :)
На колегата, който ме нарече селяндур, неможач и там не знам какво не му се обиждам...от неговата камера не се вижда много добре случая и може да се е подвел...


Аз обаче също съм с видеорегистратор в колата и ще кача тук клипа от моята камера, на който мисля, че се вижда перфектно кой в коя лента се движи! https://www.youtube.com/watch?v=x-VEDcr ... e=youtu.be

п.п. То и този с Инфинити-то ми се накара, как така ми бил пуснал мигач, пък аз не съм го пропуснал да мине и къде съм се бил учил да карам. Много хора си карат по техни си правила, но ЗДвП е един и недвусмислен! :)

:bchug:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 28 Окт 2017, 6:25

Nasko_ написа:
На колегата, който ме нарече селяндур, неможач и там не знам какво не му се обиждам...от неговата камера не се вижда много добре случая и може да се е подвел...


Аз обаче също съм с видеорегистратор в колата и ще кача тук клипа от моята камера, на който мисля, че се вижда перфектно кой в коя лента се движи! https://www.youtube.com/watch?v=x-VEDcr ... e=youtu.be

п.п. То и този с Инфинити-то ми се накара, как така ми бил пуснал мигач, пък аз не съм го пропуснал да мине и къде съм се бил учил да карам. Много хора си карат по техни си правила, но ЗДвП е един и недвусмислен! :)
Извинявай колега, аз бях този с репликите като от жълто сайтче, борещо се за жалък рейтинг :oops: :oops: :oops: Клипа от фейса наистина е доста заблуждаващ, но на твоя определено си личи кой крив, кой прав! Разбрахте ли се с двустранен или викахте КАТ?

П.С: Какви са тези хора :banghead: ? Този така стоеше и ръкомахаше сякаш е бил в пълното си право, определено му се вързах :dummy:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Zubcho » 28 Окт 2017, 6:52

КАТ като дойдоха си му драснаха един акт нали?
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 28 Окт 2017, 7:46

dextuar написа:
Nasko_ написа:
На колегата, който ме нарече селяндур, неможач и там не знам какво не му се обиждам...от неговата камера не се вижда много добре случая и може да се е подвел...


Аз обаче също съм с видеорегистратор в колата и ще кача тук клипа от моята камера, на който мисля, че се вижда перфектно кой в коя лента се движи! https://www.youtube.com/watch?v=x-VEDcr ... e=youtu.be

п.п. То и този с Инфинити-то ми се накара, как така ми бил пуснал мигач, пък аз не съм го пропуснал да мине и къде съм се бил учил да карам. Много хора си карат по техни си правила, но ЗДвП е един и недвусмислен! :)
Извинявай колега, аз бях този с репликите като от жълто сайтче, борещо се за жалък рейтинг :oops: :oops: :oops: Клипа от фейса наистина е доста заблуждаващ, но на твоя определено си личи кой крив, кой прав! Разбрахте ли се с двустранен или викахте КАТ?

П.С: Какви са тези хора :banghead: ? Този така стоеше и ръкомахаше сякаш е бил в пълното си право, определено му се вързах :dummy:

То ето това е най-лошото,че повечето хора не осъзнават,че прявят нарушение докато не им се случи случка.Другите вече са си наглеци,но тоя ми се струва,че не знае изобщо къде се намира.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook