Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 16 Мар 2018, 8:36

Zubcho написа:Всичките линкове по-горе не работят. Толкова за свободата на словото.
Всичко си работи, не сме чак толкова бананови все още...

ИзображениеИзображение


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от dan-dam » 16 Мар 2018, 8:42

Работят си ликовете. Само се чудя колко трябва да си комплексиран, за да скочиш така на възрастен човек?
Намериха ли го вече, че не съм гледал новини снощи и сутринта?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Zubcho » 16 Мар 2018, 8:56

Top Gun Maverick написа:.....Тоя го принудиха да напусне военните, понеже и там колегите му вдигнаха ръце от него, всички го имаха за неадекватен:
http://www.presstv.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B ... %82%D0%B0/

http://www.presstv.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B ... %BF%D1%8A/

Ето го какъв е хубавец: :mhihi:
http://www.presstv.bg/%d0%bd%d0%be%d0%b ... %81%d0%b0/
Иначе след няколко дни пермахнаха информацията, че брат му работи в криминална, както и изявлението на началника на РУП Казанлък, че това нямало да попречи на разследването и налагането на наказание.

...


Тези линкове визирах, че не работят. :)

По темата: Много хора са си повярвали. Аз съм си взел един спрей със сълзотворен газ точно за такива ситуации. Ако се стигне до желание за саморазправа бързо се гасят мераците с него. Нито има смисъл да се влиза в полемики с такива, нито да се биеш с тях, защото ако ги отупаш, или те теб, после се започва с полиция, съд и всякакви тъпотии. Накак не върви с жена и дете на задната седалка, както и второ, което е на път да се роди, да се занимавам с тъпунгери и Австралопитеци на пътя.

А ако родната полиция, прокоратура и съд си вършат работата, такива тъпотии ще идат в миналото. За съжаление всеки е играч вече, предвид че мафията е в правителството и са се срастнали много добре. Хич не мислят, че утре някой олигофрен ще засече детето им и може да се стигне до някоя тъпотия.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 16 Мар 2018, 8:59

Проблемът е в твоя телевизор, линковете си бачкат :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от hell's angel » 16 Мар 2018, 11:37

dextuar написа:...

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
ВидЕ ли ? И с ритници става, няма нужда да вадиш палки :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 380
Регистриран на: 19.12.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 98' е39 520i
Мечтае да кара: V8

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ДаниД » 16 Мар 2018, 12:19

Съгласен съм че не сме в дивия запад, но понякога и на мене ми е идвало да правя такива изцепки, повечето случаи са все някакви чички които си мислят че са сами на пътя, последния ме засече 3 поредни пъти като 3тия щеше да е челен удар за мен, в същото време като че ли дори не разбра какво се случва - спираме на светофара, свалям си прозореца и съвсем културно му казвам - човек, огледалата на колата ти не случайно са там. И се почна едни майки от негова страна едни неща - грозна работа. Та предпочех да го оставя и аз без огледало, така или иначе не го ползва. Хем вижда че сме 3ма човека в колата - хем се прави на бабаит. Та мисълта ми е в крайна сметка - отстрани изглежда наистина грозна история, но понякога е граничеща с неизбежна (поне ако човека не търпи да го мачкат). Попадал съм и на хора, които - засече те, пусне ти аварийки махне или подобно и по живо, по здраво всеки по пътя си. Един пък пак на видима възраст около 60 години ни гони със едно рено сценик със дете на предната седалка пак да ни бие (пак 3ма човека) и излиза от една пряка (представям си как е карал защото ние се движехме по Т.Александров - той по стамболийски) спря движението по булеварда и такива спирачки наби че детето се прасна в таблото на колата - викам ей чичка не те ли е срам - детето си преби - са искаш пак бой да ядеш - качвай се и си тръгвай - радвам се че тогава ме послуша и си тръгна...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от dan-dam » 16 Мар 2018, 12:34

Чичаците с регистрация С, СА, СВ(да се чете кореняк софиянци) са едни от най-нетолерантните и кисели участници в движението. Ти си му длъжен. Само за това, че дишате един и същи въздух...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от E34 » 16 Мар 2018, 13:07

Бе такива неща навсекъде ги има! Скоро във Валенсия гледах подобни изпълнения на живо, некво филмче се въртеше в Маями как един изпочупи джамовете на друг с чук, та пълно е! Не се знае в нашта случка кой кой е и кво е направил. Може па каратисто да е в правото си, дъртия нещо да се е направил и те така. И ся щото е модерно мутри ала бала...глупости! Аз ся съм малко контузен и съм много примерен, ма чакам да се пооправя и ги почвам :mrgreen: Голем кеф е по пътищата родни, нивга не е скучно!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ildivvy » 16 Мар 2018, 13:15

Колеги,явно има все пак малка надежда! Вчера в 17,20ч в Пловдив (следобедния час пик),по булеварда от ул."Менделеев" в посока ВСИ,пътувайки в рейс,наблюдавах следната ситуация: Лентите са три! Задръстени са по цялата дължина! Най-отзад се появи линейка с пусната сигнализация и всички коли от двете ленти страшно бързо се преместваха в двете страни (към дясната лента и страничната ограда,така,че да се отвори място за минаване на линейката между тях! По този начин,тя взе участъка за минутка и продължи по пътя си! Признавам си,не го очаквах,особено наблюдавайки днешното поведение при карането в града!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от streetz » 16 Мар 2018, 13:26

Сега ако кажеш и че никой не се е лепнал зад линейката, за да избомби останалите чакащи в задръстването .. :)
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ildivvy » 16 Мар 2018, 13:28

Ами НЕ! Никой не го направи! Пак ви казвам,почти не ми се вярваше какво се случи! Дано стане ежедневие!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 16 Мар 2018, 14:14

ildivvy написа:Дано стане ежедневие!


А, дано, ама надали. Последните няколко пъти, в които съм ставал свидетел на линейка с буркани и сирени в милата ни столичка, едно 90% от колите изобщо не реагираха. Линейката им свири, малкото хора, който съумяват да мръднат им свирят, а дебилите гледат глупаво в огледалата и реакция нулева. Най-бруталния случай беше преди 2-3 седмици на умрелия канал в сутрешен час пик посока НДК. Линейката влезе реално веднага след стадиона и не можа да мръдне. Едната колона се беше напълнила само с автобуси на градския транспорт, в другата нормалните коли. Автобусите се дръпнаха максимално вдясно, даже единия успя леко да се качи на бордюра. Някои от нормалните коли също успяха да се качат, вече на левия бордюр, те там не са от най-високите. Няколко джиБа с умрели патки и нацепени батки зад волана обаче не помръднаха. Всичко живо им свири, нашите само изпъват вратове и се оглеждат, като гърмяни зайци. По някое време все пак се усетиха и с 300 куци маневри едва се дръпнаха плътно вляво, но не успяха да качат бордюра :censored: Толкова са добри шофьори. Как успя да мине линейката през това малко място не знам. Припълзя едва, едва, супер бавно и реалното забавяне със сигурност беше поне 2-3мин., ако не и повече.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 16 Мар 2018, 15:53

В идеалния случай шофьорите трябва още като са се нареждали на светофара да застанат така, че да има място в средата ама това е невъзможно за бг :cry:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от BaDxBoY » 16 Мар 2018, 22:43


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 16 Мар 2018, 23:00

BaDxBoY написа:https://www.youtube.com/watch?v=3ELrMb7b4oE


Ти намери 4 годишно видео да постнеш :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook